Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za linka, tak myślałem, że o to chodzi :) Wybieram się dzisiaj do Urzędu Skarbowego to chyba tam podjadę. Ma ktoś czas też podjechać to się ustawimy na jakąś godzinę :) ?

 

pod różnymi hałdami można szukaćczy akurat jest miejsce, np. na S1 za murckami, są później takie światła z przejściem za którymi często stoją z radarem, i właśnie tam w prawo i tam czasami można próbować :wink:

To żeś amerykę odkrył. ;):mrgreen: Mieliśmy tam jednego spota. Sam mieszkam rzut beretem od tej hałdy i upalałem tam już kilka aut. Niestety jest to miejsce bardziej dla aut typu Forek czy jakies terenówki bo jest dziurawo i sporo kamieni.

 

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 12:10 pm ]

Jak tam z kumplem byliśmy (przy okazji tej fotki) to przyjechała straż miejska (akurat nie jeździliśmy) i pierwsze ich słowa były 'spokojnie, my nie do was' :D

Ciekawi mnie też co by miasto powiedziało, jakby chcieć tam zorganizować coś bardziej oficjalnie. Po prostu wynająć to miejsce na kilka godzin. Pewnie by trzeba teren zabezpieczyć, zamówić karetkę i straż pożarną i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy. Zapłacić oczywiście. Na tyle zachodu to może być zbyt mało atrakcyjne miejsce ;)

Z policmajstrami i strażą też się da pogadać :) Jeśli nikt nie zgłosi ze robimy burdel, hałasujemy czy jeździmy mu po terenie to przypuszczam, że sami z siebie nic złego nam nie zrobią. Jak będą służbiści a nie będzie zgłoszenia to powiedzą zebysmy odjechali grzecznie. Na Uroczysko tez czesto pałki przyjeżdżają ale jak jest spokój, nie ma palenia gumy czy innych głupich zagrywek to nawet nie podjeżdżają :)

 

Możliwe ze bede miał namiar na jedną miejscówkę z szutrem ale to muszę najpierw sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami z siebie nic złego nam nie zrobią. Jak będą służbiści a nie będzie zgłoszenia to powiedzą zebysmy odjechali grzecznie.
To my im powiemy że nie odjedziemy bo tu jest fajnie i nam sie podoba to miejsce. Jak chcą to niech sami odjadą grzecznie :mrgreen: Do ukarania nie ma podstawy prawnej ( zakładam że tam nie ma znaków)

To oni nam pozbierają dowody rejestracyjne, a my tygodniami będziemy wypisywali w różnych wątkach forum jaka to ta milicja niedobra jest i jak krzywdzą "pożądnych" obywalelów ( żądnych upalania ) I tak zrobi się zima, a wtedy można upalać non-stop całą dobę w każdym miejscu bo biaaaaało będzie wszędzie tej zimy :mrgreen:

Możliwe ze bede miał namiar na jedną miejscówkę z szutrem ale to muszę najpierw sprawdzić
Wiesz o czymś o czym ja nie wiem ? Nie wierzę. Ale czekam na info z zapartym tchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my im powiemy że nie odjedziemy bo tu jest fajnie i nam sie podoba to miejsce. Jak chcą to niech sami odjadą grzecznie :mrgreen: Do ukarania nie ma podstawy prawnej ( zakładam że tam nie ma znaków)

Widzę, że mamy przedstawiciela do rozmowy z "władzami" :mrgreen: Znaków nie ma :) Nie jest to niewiadomo jaki teren ale parę boków myślę, że zapniemy :) Jest raczej równo, trzeba będzie tylko przejść po trasie i sprawdzić czy nie ma jakichś ukrytych niespodzianek. Swoją drogą 2 godziny pracy koparki i byłby super mini-OS.

 

Wiesz o czymś o czym ja nie wiem ? Nie wierzę. Ale czekam na info z zapartym tchem.

Wczoraj się dowiedziałem, że jest miejsce, niebawem się dowiem gdzie i jak wygląda :) Narazie nic więcej nie mówię, nie chcę żebyście się nastawiali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny pracy koparki i byłby super mini-OS.
Fajnie jakby się dało tak jak Tomasz_555 napisał - przerobić layout toru
Łopatka, saperka grabie i przez parę spotów mamy co robić

Najpierw proponuję wykorzystując wszelkie dostępne metody (mniej legalne też :wink: ) ustalić do kogo należy" ta ziemia"

Potem się pociągnie za odpowiednie sznurki lub odwiedzi kogoś niespodziewanie w zimowej czapce z której widać tylko trochę oczu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw proponuję wykorzystując wszelkie dostępne metody (mniej legalne też :wink: ) ustalić do kogo należy" ta ziemia"

Potem się pociągnie za odpowiednie sznurki lub odwiedzi kogoś niespodziewanie w zimowej czapce z której widać tylko trochę oczu :wink: :mrgreen:

 

Na koniec ktoś obudzi się z głową konia w łożu. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 2 godziny pracy koparki i byłby super mini-OS

 

taaa....nie mów! gdzieś to wyczaił? chyba pojadę szukać po pracy :twisted:

 

w zimowej czapce z której widać tylko trochę oczu :wink: :mrgreen:

 

hehehe :twisted:

 

Ps. Tomek, mówisz, że będziesz na torze w Tychach? To weź dla mnie, proszę, książeczkę. btw.- będziesz w najbliższym czasie w BB? Mam coś dla Dyzia_d i chciałbym, jeśli istnieje taka możliwość, żebyś wziął dla niego taki dupsik do wycieraczki :lol:

 

Na koniec ktoś obudzi się z głową konia w łożu. :cool: :mrgreen:

 

to "d" w nicku to skrót od "don" ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Tomek, mówisz, że będziesz na torze w Tychach? To weź dla mnie, proszę, książeczkę. btw.- będziesz w najbliższym czasie w BB? Mam coś dla Dyzia_d i chciałbym, jeśli istnieje taka możliwość, żebyś wziął dla niego taki dupsik do wycieraczki :lol:

 

No wlaśnie! Tomasz! :arrow: P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw proponuję wykorzystując wszelkie dostępne metody (mniej legalne też :wink: ) ustalić do kogo należy" ta ziemia"

Moim zdaniem jest to teren miasta. Jest to na terenie parku leśnego na muchowcu więc nie przypuszczam aby ktoś inny był właścicielem. :) Jak mi się rozluźni to spróubuję sie coś dowiedzieć aczkolwiek w Katowicach jest to trudne.

odwiedzi kogoś niespodziewanie w zimowej czapce z której widać tylko trochę oczu :wink: :mrgreen:

:mrgreen:

 

taaa....nie mów! gdzieś to wyczaił? chyba pojadę szukać po pracy :twisted:

Wyczaił to kolega shyha :) ja tam tylko byłem wczoraj rzucić okiem. To jest po lewej stronie jadąc do końca Francuską na południe. Kiedyś tam był stadion. Szuter jest tam gdzie była bieżnia. Jakby koparka przejechała przez trawsko rosnące na "boisku" i wytyczyła kilka zakrętów to mielibyśmy miejsce na upalanie zimą i latem. Nie trzeba dużo żeby to utrzymać. Poszerzyć zakręty, pościnać trochę haszczy, wyrąbać kamienie, śmieci, uzupełnić dziury o ile są i siupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...