Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd był zacny! Proszę o powtórkę jak najszybciej. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że nasze Forki zszokowały nas dzielnością w dość głębokim i suchym piasku. Nawet te na letnich, nieco zmęczonych oponach.

Jak tylko wpadłem do domu z mety zabrałem żonę i wnuka na hałdę. Nie mówiłem im co, gdzie i jak. Stanąłem pod tym stromym wjazdem a żona

- "Ty chyba nie masz zamiaru tam wjechać?" , a ja oczywiście - "Jak najbardziej!". Na to ona - "Ale my wysiadamy!"

Jednak nie wysiadła. Po drugim wjeździe sama wjechała i zjechała. Wnuczek zachwycony!

Wracając z hałdy, już na asfalcie spotkaliśmy ekipę w Land Roverze z Cieszyna :) Nie wytrzymali i wrócili na powtórkę! Ależ to zaraźliwe! :D

 

Czyżbyśmy znaleźli świetne miejsce na spoty? Chyba Imprezą też da się wjechać? Jakby co, to z tyłu jest łagodny podjazd na górę.


r7uPpxh.jpg

 

pustynia zdobyta :)

 ....i nieco zryta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, takich miejsc pod nosem trochę mamy:) Potwierdzam że Imprezą też da się wjechać:) Następny spot myślę że zorganizujemy w Boże Ciało:) Będę informował :) 


Z mojego punktu ..

post-22644-0-38666200-1462652894_thumb.jpg

post-22644-0-45484000-1462652954_thumb.jpg

post-22644-0-08564100-1462653034_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za super spotkanie :). Miło było zwiedzić okoliczne tereny a nie tak tylko to centrum i centrum ;). Mam nadzieje ze następnym razem jak będzie organizowany podobny wypad również się z Wami zabiorę :).

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za super wypad, samuraj spisał się dzielnie... a z powrotem do domu skróciliśmy sobie drogę od Dąbrowy Górniczej na skróty i okazało się (o czym zapomniałem) że niedaleko też fajny teren żeby pojeździć (z tyłu za halami Rabena i Biedronki przy trasie na Wawę.

 

Spędziliśmy tam jeszcze około godzinki, zawieźliśmy Olgę do domu i jak jechałem oddać Samuraja, to Martysia zaproponowała żeby też tamtędy przejechać :D .

Strasznie się im podobało, jak tylko uda mi się pożyczyć Samuraja (chociaż na długi weekend mamy zajęty), to na pewno się wybierzemy.

 

Pozdrawiamy wszystkich małych i dużych ofroadowców :lol:.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim.

Jeśli ktos dzis popoludniu przebywa w okolicach osi Wodzislaw-Gliwice to zapraszamy na spocik do Wilczej o 17. Zerknijcie do tematu Rybnik Mini Spot

Widziałem Widziałem . Natomiast mejbi nastepnym razem podjadę, choć widziałem że tam jest bardziej Imprezowo niż Foresterowo. 

Nie mogłem sie oprzeć żeby nie opublikować. Zbyszek i Forester w Akcji + Adam i jego Gen Pierwszy + Pablito Samurajem :)

post-22644-0-78724100-1462694815_thumb.jpg

post-22644-0-00256500-1462694843_thumb.jpg

post-22644-0-24801200-1462694869_thumb.jpg

post-22644-0-20452800-1462694912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest hołda na węzłowcu na krtóra nigdy nie potrafie trafić?

znacy wiem kaj jest ,ale zawsze byłem tam rowerem, raz pojechałem autem po ciemku i juz myslelismy ze tam zostaniemy o pożrą nas wilcy :P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest hołda na węzłowcu na krtóra nigdy nie potrafie trafić?

 

znacy wiem kaj jest ,ale zawsze byłem tam rowerem, raz pojechałem autem po ciemku i juz myslelismy ze tam zostaniemy o pożrą nas wilcy :P:biglol:

Droga bardzo banalna. Na serpentynach jadąc od strony ciepłowni, nalezy skręcić w lewo tuż za tzw. kolorowym ranczo, hałdę widać z drogi 

a jakbym sie nie staral celowac to zadna fotka nie oddaje stromizny tego podjazdu, jak to jest? :)

 

Ciężko powiedzieć, u mnie zdjęcia wychodza jakby była to tylko równia pochyła..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tuż za tzw. kolorowym ranczo, hałdę widać z drogi

 

od strony rancza z tego co pamietam był rów. Wjechalem tam kiedyś od strony Bogucic ,ale po ciemku, a na to mam za słabe lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd był zacny! Proszę o powtórkę jak najszybciej. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że nasze Forki zszokowały nas dzielnością w dość głębokim i suchym piasku. Nawet te na letnich, nieco zmęczonych oponach.

Jak tylko wpadłem do domu z mety zabrałem żonę i wnuka na hałdę. Nie mówiłem im co, gdzie i jak. Stanąłem pod tym stromym wjazdem a żona

- "Ty chyba nie masz zamiaru tam wjechać?" , a ja oczywiście - "Jak najbardziej!". Na to ona - "Ale my wysiadamy!"

Jednak nie wysiadła. Po drugim wjeździe sama wjechała i zjechała. Wnuczek zachwycony!

Wracając z hałdy, już na asfalcie spotkaliśmy ekipę w Land Roverze z Cieszyna :) Nie wytrzymali i wrócili na powtórkę! Ależ to zaraźliwe! :D

 

Czyżbyśmy znaleźli świetne miejsce na spoty? Chyba Imprezą też da się wjechać? Jakby co, to z tyłu jest łagodny podjazd na górę.

r7uPpxh.jpg

 

pustynia zdobyta :)

 ....i nieco zryta ;)

 

 

No serio, mieliście zacnie :)

Pogoda dopisała, więc konkret  ;)

Edytowane przez adi.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbym sie nie staral celowac to zadna fotka nie oddaje stromizny tego podjazdu, jak to jest? :)

 

Bo takie ujęcia najlepiej wychodzą z boku, z min. 20m, żeby było widać okolicę dla podkreślenia kąta najazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...