Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

?

Witam, trochę nie w temacie ale znacie Panowie (Panie) jakiegoś dobrego lakiernika, który ogarnia też konserwację podwozia? Pozdrawiam Tomek.

.

 

Auto klinika Katowice na Klodnickiej . Na swojej witrynie maja filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania, że lepiej miec STI, koszty użytkowania podobne, a jednak jazda zupełnie inna.

Gdyby chodziło o koszty użytkowania to nawet nie zwracał bym uwagi na WRX. Poziom cenowy między STi, a WRX jest na tyle duży, że decyduje o wyborze. Dla mnie WRX jest wystarczająco mocnym autem. Na tym Forum generalnie ludzie mają jakiś problem z mocą, a potem okazuje się, że bardziej od mocy to brakuje umiejętności do jej opanowania.

Poza tym przypominam, że potrzebuję auta do codziennej jazdy. Stać mnie tylko na jedno więc to nie może być typowa wydumka pińcet kóniów, zawias beton i milion dodatków. Bez auta jestem jak bez ręki więc chcę coś możliwie bezawaryjnego. Zanim ktoś wyskoczy: UPG sobie po prostu zrobię i będę spał spokojnie, że mam czym rano jechać.

 

@@Premo, budżet nieprzekraczalny na ten moment to 45 tys. zł. Szukam Hawka. Może być Blob, ale wtedy niech już to będzie STi. Zresztą takie auto prawie kupiłem 1,5 roku temu. Jak do wakacji nie kupię Subaru to zacznę się rozglądać za RWD.

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

 

Chętnie następnym razem skorzystam z zaproszenia, natomiast dzisiaj już nie dam rady. Ale mam propozycje na następny weekend, jeśli ktoś jest otwarty na pobujanie się po za asfaltem, to w sobotę ok 12.00 zbiórka  na parkingu pod Ikea. Trasy raczej  dla Subrayn z większym prześwitem, ale miejsce na pokładzie dla zainteresowanych się znajdzie.

 

 

Pozdrawiam

 

diamond 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...