Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555 ostatnio na spocie pojawił się Dorian swoim czarnym estiajem :wink:

Cichaczu myślę, że tak :wink:

 

[ Dodano: Pią Gru 11, 2009 9:28 pm ]

ekhem, no i co?

Proponuje: SOBOTA 12 grudnia 2009 godz: 16:00 - miejsce: za spodkiem.

Rezygnujemy z parkingów przy centarach handlowych bo to sie mija z celem, zwlaszcza przed swietami. :neutral: \

Lista:

1.Misiej_Jr - SVXEM!!!!!! :mrgreen: o 12 mam zlecenie, ale powinniem je raz dwa skonczyc i sie wyrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinenem się wrobic na 16, tylko teraz pytanie ;D kto bedzie tak dobry i mnie poprowadzic spod 3 stawów? bo na katosach sie w ogole nie znam ( może wstyd sie przyznac ale nawet nie wiem gdzie jest spodek :P ). Tak więc kto sie poświeci i będzie moim pilotem ? :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thelyn, prosta droga, wskakujesz na S86 w stronę Warszawy, na węźle zjeżdżasz na DTŚ i jedziesz prosto ale nie tunelem tylko górą. Ja zobaczysz spodek to skręcasz w prawo (olimpijska ulica) na światłach przed rondem :)

 

Ew. jak nie ogarniasz to zgarnę cie z 3 stawów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde bardzo bym chcial ale sie chyba dzis nie wyrobie.jakby jednak cos to zadzwonie.narazie

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 11:18 am ]

I jak tam spocik Panowie? okazalo sie ze musialem zostac w pracy do 18 :(chyba jeszcze za malo sniegu bylo zeby polatac co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon otwarty ! :) Było nas sporo, 3 osoby :) Pod spodkiem wyryłem trochę śniegu z szutrem. Potem prawie pozbawiliśmy się w trójkę zderzaków ruszając na patelnię. :mrgreen: Na patelni też trochę pozawijaliśmy :) Doszedłem do wniosku, że mam za dobre opony. Pod spodkiem wykopywały dziury, a na patelni nie chciały się po śniegu ślizgać. Ale wesoło było :) Potem umówiliśmy się, że jedziemy do Silesi na kawę. Misiek miał prowadzić kolumnę... i pojechał na 3 Stawy... kij z tym. Ale jak wjechaliśmy na podziemny parking to tak zapinkalał, żeśmy go z Cichaczem stracili z oczu... Pojechaliśmy kawałek dalej i zaś stoimy i próbujemy się odnaleźć, Misiek dzwoni i sie burzy że on juz 3 kółko robi a nas nie ma :mrgreen:

Wesoło było, potem kawa i Miśkowe chipsy krewetkowe :)

 

Cichacz - wrzuć jakieś foty jak coś wyszło :) Tylko nie to rozmazane, na którym jestem ja i Niefotogeniczny Misiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 - prawie jakbym miał deja vu :mrgreen:

ale musze wprowadzić kilka sprostowań: :wink:

otem prawie pozbawiliśmy się w trójkę zderzaków

To WY chcieliscie tak zrobić!! ja jechałem pierwszy i zatrzymałem się normalnie :cool: i nie żebym 30sek wcześniej nie mówił, Cichaczu zachowaj dystanas bo my mamy letnie :razz:

Potem umówiliśmy się, że jedziemy do Silesi na kawę. Misiek miał prowadzić kolumnę... i pojechał na 3 Stawy

ja się trzymam swojej wersji, że miałem do wyboru 3stawy albo silesia :grin:

Ale jak wjechaliśmy na podziemny parking to tak zapinkalał,

pomówienia jakieś :razz:

Miśkowe chipsy krewetkowe :)

ale dobre były, co nie? :mrgreen:

 

p.s. ja później w nocy znów wyjechałem co było mało rozsądne :???: i tak, prawie wjechałem w myjnie na szelu :razz: a jak się o 4rano bawiłem na dziewiczym parkingu pod obi, to raz się nie udało i zatrzymałem się dopiero na krawężniku... ale tak lekkutko i przodem, także oprócz strachu to strat żadnych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zimowy rozpoczęty :!: :mrgreen:

Spocik jak już chłopcy pisali minął baaardzo przyjemnie :) Takich nam trzeba częściej. Nie będę wypisywał co było, bo mnie poprzednicy ubiegli... Zdjątka wrzucę późniejszym wieczorkiem :) Dzięki chłopaki za spotkanie :!:

Podsumowywać...

ŻAŁUJTA ŻE WAS NIE BYŁO

:!:

 

Focisze :arrow: http://picasaweb.google.pl/cichysk8/200 ... 2Grudzien#

 

P.S.

Cholera nigdy nie byłem taki wylewny jak w tym poście... Niedziela :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... a mi smutno było jak widziałem białe po południu... w niedzielę wyskoczyłem na minutkę, zakręciłem bączka na jednym parkingu i musiałem wracać :/

 

Tomasz_555 chyba się mijaliśmy dzisiaj ;) skręcałeś z Francuskiej w lewo na A4 ok. 6:57 dzisiaj rano? :D Akurat jak zaczynałeś skręt mijałem cię z prawej (w stronę Warszawskiej jechałem) ale nie było sensu migać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...