Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej perspektywy :

 

M1 w zabrzu było fajnym miejscem do spotkan 2,3 lata temu kiedy jeszcze nie bylo to popularne.Potem zaczely sie zlezdzac calibry i bmw,a mowiac stereotypowo juz wiemy z kim mamy doczynienia.

 

Na M1 nawet nie ma miejsca na ustawke.Wiec po czorta sie tam spotykac ? Lepiej pojsc do knajpy i w ciepelku napic sie herbatki i pogadac.Ale jezeli znajdzie sie kilku chetnych z naszego forum to tez podjade,a po 10 min zabraszam na bilarda lub herbatke do centrum Gliwic ;)

Ps.a przy nastepnym spotkaniu przypomnijcie mi to opowiem wam kilka info o M1 i strefie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dolinie 3 Stawów w Katowicach jest fajna miejscówka na różne spotkania- Panderosa i obok La Cantina. Nie wiem tylko jak z dojazdem do tych miejsc, bo nieopodal powstaje ten "Węzeł Murckowski", ale chyba powoli kończą tam kopanie. Szkoda, że już jest chłodniej, bo można by na powietrzu na kawce usiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha "ufaj ale sprawdzaj" ;P

kontrola podstawa zaufania :mrgreen:

 

zaki79 z dojazdem nie ma zadnego problemu, trzeba jechac tak jak na porcelanowa i pod wiaduktem pojechac w kierunku parku :wink: póki było ciepło to rzeczywiście była ciekawa miejscówka, bo w środku to już tak bardziej restauracyjnie jest. My ostatnio bylismy na muchowcju niedaleko stadniny, w takiej "bacówce" po prawej stronie za ogródkami działkowymi i było całkiem nieźle - kominek się palił itd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panowie jeszcze takie pytanie,czy ktos z was zajmuje sie amatorsko lub profesjonalnie muzykowaniem?Jak sie znajdzie ktos chetny to mozna by pomuzykowac(jakis dżem session ) , albo skoczyc na jakies KARAOKE :D .Ja spiewam(tzn sie ucze),gram na gitarze elektrycznej i didgeridoo.

 

Tak wiec przyznawac sie kto na czym gra :mrgreen: ( poza nerwami :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, niebawem ma sypać śnieg (tak coś mi moja babcia mówiła) to będzie okazja się spotkać na slizganie i kawkę. Trzeba przyznać, że miejscówka na muchowcu wypadła bardzo pozytywnie, ciepło, fajny domowy klimacik, ładny wystrój, w sam raz na spotkanie :)

 

Ja zawsze usilnie próbowałem śpiewać ale moi znajomi patrzyli na mnie z politowaniem i prosili żebym tego nie robił :razz: Nawet rekrutantka z chóru ATH powiedziała, że jest potencjał w moim głosie ale musiałbym poćwiczyć. Mimo wszystko raczej słucham muzyki a swój talent do śpiewania prezentuję jeżdżąc sam i śpiewając razem z radiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym. :mrgreen:

Trudno z niego wydobyć dźwięk, a co dopiero grać :wink:

Więc szacun... :cool:

 

ja mam 2 didge a w tym tyg bede kupowal 3.Kazde jest z innego materialu zrobione : tekowe,arcydzięgiel a w tym tyg bedzie bambus.Kiedys moge wziasc na spota to cos pogramy :D

 

[ Dodano: Nie Lis 01, 2009 10:18 pm ]

Panowie i Panie, niebawem ma sypać śnieg (tak coś mi moja babcia mówiła) to będzie okazja się spotkać na slizganie i kawkę.

 

Jestem jak najbardziej za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano był luzik, ale jako że jeżdżę Kościuszki do góry (w okolice katedry muszę trafić) to już się boję jak wszyscy do centrum przerzucą się właśnie z Mikołowskiej na Kościuszki. Współczucia dla Ligociarzy jeżdżących do centrum... Chociaż oni mogą chyba się wbijać przez załęską hałdę w okolice Witosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...