Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne zdjęcia i od razu widać, że atmosfera była super :smile: . Może następnym razem uda mi się być akurat na czas w moich rodzinnych stronach i wtedy z przyjemnością dołączę do Was.

 

Raga, a co tak narzekasz, że mało psów? Miałam nadzieję zobaczyć na fotkach Milkę (?) i co? :razz: . Ja swojego zabiorę na pewno :cool:. Czyj ten fajny labradorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wszystkich wymiotło przecież dzisiaj Andrzejki, a mnie nikt nie zaprosił na lanie wosku. :sad:

Ywone, nie narzekaj ja andrzejki a później również weekend spędziłem w pracy :neutral: wrrrrrr... wiec dopiero dziś jak odespałem mogłem wejść na forum no i niespodzianka fotki - fajne :smile: ale jak oglądam to myśl o konieczności zorganizowania kolejnego spotu mnie nie opuszcza :wink:

Widzę że również mój złoty "potwór" został uwieczniony hehehe... i labradorek co woli EVO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planów jeszcze nie ma, ale ja osobiście hipotetycznie jakiś termin bym obmyślił. Inaczej człowiek podchodzi do obowiązków jak ma w perspektywie, że np.: za tydzien ma spota :mrgreen:

Tommi from Kattowitz, to obmyślaj ja się znów dostosuje :wink: byle nie najbliższa sobota - barbórka w wawie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, a ciekawe czy oglądałeś dziś na TVN Turbo test EVO w tej najwścieklejszej wersji aktualnie dostępnej (360KM) :?:

Jasne, oglądałem w piątek i w sobotę, w tygodniu oglądnę sobie jeszcze raz :twisted:

 

Bardziej wściekła jest wersja Extreme 400 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, oglądałem w piątek i w sobotę, w tygodniu oglądnę sobie jeszcze raz :twisted:

hehehe.... nagraj sobie i do snu puszczaj :wink:

Bardziej wściekła jest wersja Extreme 400 :grin:

No tak - zapomniałem o niej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... nagraj sobie i do snu puszczaj :wink:

Hehe, może tak zrobię :twisted:

 

A jak Wam się podoba świst wydechu na tym filmiku? mnie zawsze rozwala, brzmi jak startujący odrzutowiec, w Tychach 30. września była jedna 340 i jedna 360 z tym wydechem i jak obok mnie przyspieszały to aż uszy bolały i mnie zdmuchiwało do tyłu, coś pięknego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...