Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Kurde masz rewelka pomysł...

Rzucam propozycje zorganizowania "MINI" SPOTU

a tu nagle :neutral:

ja akurat "peszek" i palucha u nogi mam jak bania z chodzeniem i jazdą teraz trudno

stawaj chłopie jak najszybciej na obie nogi :wink:

Ja jestem jak najbardziej za :razz: a co to terminu to czekam rzucajcie datą ja mam akurat tak że na 90% powinienem dać rady sie dostosować niezależnie czy będzie to weekend czy w tygodniu :mrgreen:

Niech wybiorą termin Ci którym jest naprawdę trudno skołować wolne na żądanie :wink:

Tylko nie za szybko bo mam wrażenie, że jak narazie część osób z naszego regionu nawet nie zczaiła tego wątku na formum - czyli nic nie wiedzą :neutral:

Ywone, byłoby dobrze jakbyś była w ubranku z avatara, zebyśmy mogli Cię rozpoznać :mrgreen:

Serca nie masz :twisted: nie dość,że kaleką jestem to narażasz mnie na jakieś chorubsko, a znak rozpoznawczy znajdziemy bez obaw.

ja będę na Barbórce, ale raczej do pomocy (pewnie safetowania) z ramienia AK Beskidzkiego, zobaczymy czy jakoś uda nam się spotkać :wink:

No ale widzisz Ywone, musisz mi wybaczyć, jestem po ciężkim weekendzie i z koncentracją u mnie krucho - wiem, wiem winny sie tłumaczy ale najpierw: sobota po pracy Chorzów (meczyk) i oczywiście trzeba było uczcić zwycięstwo (oooj moja głowa :roll: ) po czym siedziałem w pracy 24h (i aż 2 godzinach snu) dziś dopiero dotarłem do domu :neutral: po tym wszystkim nie zwracam uwagi na drobne szczegóły hyhyhy...

ale chłop z takim avatarkiem ?

Różnie bywa, od powstania form komunikacji w necie wielu facetów podszywało się pod kobiety :mrgreen:

solber_g, no to zapisz się do jakiegoś AK i działaj :wink:

Tommi from Kattowitz, no to fajnie, być może się spotkamy :)

Ja możliwe, że równiez pojadę na barbórkę

Nie planowałem się na Cieszyńskiej zjawić, później stwierdziłem ze jednak tak ale... wrrr... nie bardzo mam czym sie dostać w piątek odstawiam auto do serwisu :neutral: osłony przegubów, naprawa skrzyni i przy okazji nowe sprzęgło (to i tak już sie kończy) więc buuu... bo mnie nie będzie i buuu... bo debet na koncie o czterocyfrową kwotę wzrośnie :sad:

ale

mam pytanko czy ktoś z was wybiera sie do Wawy na Barbórkę 8 gródnia - bo ja tak :twisted:

Ja się wybieram, ale 8 grudnia. :wink:

a no to to właśnie!!! :wink: właśnie o to mi chodziło - moja dysleksja niestety zdemaskowana wrrr... a tak sie starałem :neutral:

heheh... no bedziecie mi musieli takie "orty" wybaczać :wink: