Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Ja proponuję wstępnie umówić się na dużym parkingu przy Piramidzie - 250 metrów od dwupasmówki. Jadąc od Bielska, kończy się las, i zaraz pierwszy zjazd na Tychy, pod wiadukt (w lewo), 250 metrów i po lewej stronie jest parking - Piramida jest bardzo charakterystyczna. :)

Od strony Katowic jest to ostatni zjazd na Tychy (Paprocany) - oświetlony, z pasem zjeżdżania, idzie w dół obok wiaduktu (tego samego co od strony Bielska) i dalej w prawo i po 250 metrach po lewej stronie.

Kurde :cry::cry::cry: nie mam autka teraz ale chyba jakieś pożyczę żeby chociaż was poznać i obczaić wasze poczynania i się tam przyturlam choćby na hulajnodze :neutral:

Mam więc rozumieć, że jesteśmy umówieni na spota ?? :D

Nareszcie coś się dzieje :) Umyję Ślicznotkę z tej okazji :)

ale będę miał żonę w obstawie - 52 kg żywej masy bojowej, więc...

A moja obstawa w tygodniu przebywa w Bielsku i nie da rady dotrzeć ze mną na spot. Ale będe dzielny ;)

Możemy ją przecież z BB odebrać i później odwieźć?

Nie w tym problem, biedactwo ma zajęcia do 21.00, nie mówiąc, że w czwartek kolkwia i wcześnie zaczynające się zajęcia. Gdyby nie to, to sam bym po nią pojechał :)

Ywone, spoty w Tychach były, a informacji na forum zero :> W Tychach jestem częściej niż w domu, wszystko w moim życiu wiąże się z Tychami więc jestem gotów w każdej chwili wyruszyć na spota :)

Jak jest dużo świeżego śniegu to lubię upalać pod Leclerkiem :) Tyle, że nie można tam zbyt długo tkwić bo zjawiają się gargamele.

Ywone, dzieki za PW - szalony weekend w Wiśle - wiesz jak bywało wcześniej i problemy z Kompem.

Jesli będzie cos w Tychach to sie pojawię, ale chyba na piechotę ;) albo "Zdzirą" jak będzie odpowiednia pogoda.

PS. dodałem topik do śledzonych i nie dostałem infa o nowych postach :(

Na chwilkę :P Ja przyjadę z żonką od razu po treningu - Paweł_P trza w konwoju podjechać "na Tychy" ;)

Aj jak sie cieszę... :D

Spoko, ja też się bardzo cieszę, a tak ostatnio się bałeś że nic się nie ruszy ze spotami hehe, oby mi się udało dotrzeć :twisted:

a ja już nakręcam kolejnego gościa z Bielska, który ma Evo IX, pracuje niby za granicą (może w Czechach?), ale na niektóre spoty przyjedzie :)

Jak napada nam białego puchu to możemy udać się tam

A co to jest?

Raga, ja swojego Mesia na razie nie myję, w takich warunkach to nie ma sensu a przynajmniej cały usyfiony jest zabezpieczony przed poobijaniem od żwiru i piasku, z kolei brudne tablice mogą utrudnić rozpoznanie na fotce :wink:

A co to jest?

Sporych rozmiarów żwirowy plac. Ale bez śniegu to się tam nie warto wybierać, chyba, że chcesz sobie wybić parę zębów na dziurach. Jak dobrze sypnie białym to dziury się wyrównują i jest miodzio. :)

Ja dzisiaj zmyłem syf z samochodu, ale pewnie przed spotem jeszcze bedzie szybkie opłukiwanie :D