Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Oki, ale robie to tylko dla Was :wink: , oczywiście chodzi o avatarka :grin:

Dzięki bardzo, teraz jak już po raz kolejny zamknęli "Estetów" to Twoje ubranko jest najładniejszym widokiem na tym forum :mrgreen:

po raz kolejny zamknęli "Estetów" to Twoje ubranko jest najładniejszym widokiem na tym forum :mrgreen:

No ładnie chyba jednak zmienię avatarka na coś "cieplejszego", bo mnie jeszcze zbanują :lol:

Paweł_P, ja wysłałem chęć zapisania sie z 3 miesiące temu do AK i cisza - mają ludzi w głębokim XXX, doświadczyłem to też, gdy na wyścigu górskim zagadałem do kolesia z naszego AK i dla porównania do gościa z AZT, który był tam do pomocy z racji małych kadr naszego AK.

-----------------

Może wstanę wczesną porą i się jakoś razem tam zabierzemy? Ale będę musiał śmigać koło 9? Chyba, że psa wezmę to wtedy śmignę o 10 :)

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili ;)

Raga, w ciągu ostatnich 2 tygodni wysłałem 2 maile i na każdy mi odpisali ale to tylko we wtorki i czwartki od 17.00 do 19.00 jak ktoś tam jest. W przyszłym roku popatrzę jaka jest tam atmosfera i najwyżej się zmyję, do AZT nie ma daleko :wink:

Umówiłem się wczoraj z gościem z AK na wyjazd na Barbórkę, z Bielska jedziemy już o 2.30 żeby od 4.00 już tam stać, o 5.00 otwierają serwis - będę tam stać cały dzień więc jak będziesz to wpadnij pogadać.

MARKO RALLY, nie namawiaj jej :mrgreen:

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili

Jak sypnie białym, to na szybko można wpaść na Uroczysko. Proponuję też autodrom Chorzów, ustawić trasę na duże boki, i jazda! Jeśli ma być hardcor, to chyba "ERG" w Bieruniu.

http://www.auto-slaski.katowice.pl/2005 ... le&sid=122

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili ;)

Słusznie i naukowo :)

wpaść na Uroczysko

Gdzie to jest ?? :>

Jeśli ma być hardcor, to chyba "ERG" w Bieruniu.

Moim zdaniem zbędne ryzyko i sporo zagrożeń. Tam jest normalny ruch samochodowy, jest ciasno, dużo drzew, brak widoczności. Trenowaliśmy tam z kumplem przed KJS (na suchym) i było kilka sytuacji niebezpiecznych. Sam osobiscie na pewno nie zdecyduję się tam jechać Subarakiem.

Gdzie to jest ?? :>

Uroczysko jest w Świętochłowicach, dosłownie 3 minuty jazdy z Katowic DTŚ-ką, jadąc średniodynamicznie :mrgreen:

MARKO RALLY,jak wychodzę z domu to zawsze się ubieram taki "strój" to noszę tylko w domowych pieleszach.

Hmmm, fajnie :mrgreen:

Raga, dzięki za info, ale pewnie do 20.00 będę siedział na wykładzie a potem spadam do wyra, bo o 2.30 wyjazd na Barbórkę :cry:

Barbórka powinna się kończyć ok. 16-17, może wtedy razem wrócimy do B-B ?

Halo halo, koniec żartów. Może wreszcie coś ustalimy, bo pewnie patrzą na nas i się śmieją, że nawet się zorganizować nie potrafimy ;) Może niech każdy da swoją propozycję terminu i wtedy coś wybierzemy ?? :>

W środę - Tychy 21:00 ?

No termin jak najbardziej ok, z tym ze ja akurat nie mam czym przyjechać - auto z serwisu odbieram dopiero w piątek :cry: (czekam na części do skrzyni), z tym że mną sie nie sugerujcie mało ważny jestem i tak nie mam przecież "subarynki" - tylko zróbcie jakieś fotki albo coś :wink:

W środę - Tychy 21:00 ?

Pasuje jak najbardziej :) Konkretne miejsce ?? :> Czekamy na odzew pozostałych osób. Jak ktoś nie zna Tychów to może się ze mną umówić na S1 (a właściwie to na odcinku DK 83) i wspólnie dotrzemy na miejsce. :)

No termin jak najbardziej ok, z tym ze ja akurat nie mam czym przyjechać - auto z serwisu odbieram dopiero w piątek :cry: (czekam na części do skrzyni), z tym że mną sie nie sugerujcie mało ważny jestem i tak nie mam przecież "subarynki" - tylko zróbcie jakieś fotki albo coś :wink:

Don't worry ! Jakaś galeria z tego na pewno będzie :)