Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

krzychu  http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-maluch-fiat-126p-1975r-132km-i5261392360.html

 

dobrze ze mówicie o jcp. MOZE ZAŁATAM DO TEGO CZASU TŁUMIK :P

nie wiem w jaką kategorie w tym roku uderzyć.... moze jednak zostane przy największym syfie :biglol: ćwiara nie zrobiona + pojade na jakieś błotko.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz Matiz...Ja licze na puchar za najładniejsze Daihatsu...pewnie bede jedynh :-D

Nieee no taki żarcik...Ja jade...Nie jest gotowe pudełko na tyle na ile bym chciał ale trudno...ze Staffa jestem tam umówiony :-D

 

No i mam nadzieje, że ktoś chętny na zakup się znajdzie :-)

 

Obecnym na Plejadach zazdraszczam gratuluje 3mam kciuki i życze świetnej zabawy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich fanów Subaru w dniu 26 kwietnia 2015 - jest okazja spotkać się w tak licznym gronie  :)

Matiz - ładnie umyj samochód - poza 10 głównymi kategoriami konkursu jest jeszcze 30 innych więc każdy może trafić w swój szczęśliwy dzień  :D

0f01fc18a20daf0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba nie będzie :( Muszę spędzić ten weekend w "Stolycy" (również z powodów Subarowych)... bardzo żałuję, bo się z moją dziewczyną na Otwarcie Sezonu nastawialiśmy :( Dodatkowo przedarłem pół boku w Imprezie, także... :facepalm:

 

Bawcie się dobrze!! Na pewno będzie grubo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@semperit, to już mamy co najmniej 3 Mazdy. Kumpel ode mnie też wpadnie Mazdą 6 GY Wagon. Ja będę Mazdą, tylko sam do końca jeszcze nie wiem jakim modelem.  :P Najprawdopodobniej nową 2. Pierwotnie był plan żeby wpaść MX-5, ale się sprzedała.  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem wydechowy matiza

 

edit:

mam lepszy pomysł, jakiś zakład który spawa nierdzewke? (prócz MG, własnie do nich napisałem) poprostu wspawie sobie to gięcie z nierdzewki i będzie dozywotni spokój

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam lepszy pomysł, jakiś zakład który spawa nierdzewke?

Ja wszystkie tematy wydechowe robię tu: http://www.gawronscy.slask.pl/

 

 

 

to jest ten zakład gdzie powiedzieli mi ,że mam zostawić auto ,że "samego kolanka mi nie przedadzom" :rolleyes: ale dzwoniłem jeszcze zanim wymysliłem wspawanie nierdzewki....

 

w Audi poznałem fajnego gościa, mówili mu Skarbek, spawacz balustrad, poręczy itp., oczywiście jak prawdziwy spawacz ślepy na jedno oko  :)  niestety nie wziałem numeru  <_<  zakład ma gdzieś w prawo od Mc Donalda na Rudzie i druga lub trzecia przecznica w prawo, musiałbym na ślepo poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matiz....rób cały wydech z nierdzewki :-D

A Miatka...NA jest według mnie ponadczasowa :-D

Ja będę raczej NB szukał... jednak ciutkę bezpieczniejsza i mniej bezkompromisowa... no, ale NA to faktycznie urocza klasyka ;)

 

Ja się zgadzam z WueM'em, że NA to niepowtarzalny klimat i legenda. Ale dla siebie oglądałem NBfl british racing green 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy w moim wieku już miał chyba 2 miaty NA

 

tak gniją :unsure:

 

Pany pospawałem wydech :yahoo: jadymy do bielska?

z rozpedu chce też zrobić hample i pare inych pierdółek na przegląd.

 

Polecicie jakiś zestaw hamulcowy, dostepny w "zwykłej" hurtowni? Wiem że mają Brembo i Zimmermana ,ale wydaje mi sie że zwyke "niesportowe" brembo będzie poprostu 2x drożyszm zwykłym klockiem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...