Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Gadałem dzisiaj z narzeczonym mojej siostry i mówi, że w tym samym terminie organizują spora ekipę z roboty, ale też zastanawiają się nad torem. Natomiast jego opinia o Sosnowcu jest taka, że tor jest bardziej Arcade'owy niż wyścigowy, głównie za sprawą nierównych i dość rozklekotanych gokartów. Do walki o czas lepiej nadają się Tychy. To tak czysto informacyjnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o sosnowcu mówimy o http://gokarty.sosnowiec.pl/

tor naprawdę fajny chociaż 2 poziomy posiada, trudny technicznie i na pewno dużo frajdy. Równe karty nie to co na Adrenalinie, no i organizacja na poziomie WRT tychy.

Autodrom foty: http://gokarty.sosnowiec.pl/wp-content/uploads/2011/11/Tor-Kartingowy-Autodrom-8.jpg

http://gokarty.sosnowiec.pl/wp-content/uploads/2011/01/Gokarty-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynikowo mam pelen relaks bo ani jezdzic to to nie umie ani wagowo nie przystaje do kartow. A Wiec wyniki w porownaniu do kogos mnie umiarkowanie ruszaja. Fun i zabawa mnie kreci, ot co. Jak zaczne robic czas albo schudne albo jedno i drugie ;) to pewnie mi sie zmieni.

Ale primo przyjemniej sie jezdzi w ekipie.

Nie upieram sie na zaden tor moze byc tu czy tam wherever, bardziej upieralbym sie na to zeby troche poganiac.

Dopisywac sie!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Autodromie byłem i uważam, że jest bardzo ok. Trochę wyryp, plery bolą, ale karty mocne i równe, trzeba wykazać się umiejętnym posługiwaniem gazem i jest kilka linii przejazdu na dobry czas. :) Zrobiłem tam 78 okrążeń w dwóch seriach i było bardzo fajnie.

 

Elias, to tak nie do końca z tą wagą. Premo jest ode mnie znacznie cięższy, a nie raz wklepywał mi ze 2 sekundy. Umiejętności nabiera się trenując regularnie - głównie poprzez obserwacje lub jazdę za kimś lepszym. Wiele też daje wymiana doświadczeń, gdzie hamować, gdzie iść uślizgiem, gdzie szeroko, gdzie wąsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias, to tak nie do końca z tą wagą. Premo jest ode mnie znacznie cięższy, a nie raz wklepywał mi ze 2 sekundy. Umiejętności nabiera się trenując regularnie - głównie poprzez obserwacje lub jazdę za kimś lepszym. Wiele też daje wymiana doświadczeń, gdzie hamować, gdzie iść uślizgiem, gdzie szeroko, gdzie wąsko

 

Ja wiem ze nie waga sie jezdzi - i jak ktos umie jezdzic to chocbys mu X kilo dolozyl - to lamera objedzie i tak.

A zrobi to pewnikiem nawet i na drzwiach od stodoly (a nie na kartem) :)

jakos to bylo ze maszyna gwizda a kierowca .... i takie tam :mrgreen:

Dlatego tez pisze ze "ani jezdzic to to nie umie ani wagowo nie przystaje do kartow" gdzie pierwszy czynnik jest delikatnie mowiac podstawowym wspolczynnikiem rownania.

 

jakkolwiek - od pisania w klawiature to nic z tego nie bedzie. w piatek jezdzimy mam nadzieje.

mnie wyryp i poobijane plecy nie przeszkadzaja - mozemy jezdzic gdzie nam wygodnie.

I jak piszesz trzeba jezdzic regularnie - do dziela wiec :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, co z resztą osób ? Rozumiem, że jeździmy ? Myślę, że czas na decyzje co do toru i godziny. 19.00 moim zdaniem będzie git. W Tychach są już jakieś rezerwacje, ale od 19.30 można jeździć. W sosnowcu nie wiem bo nie mają takiego magicznego systemu informacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma

jest nastrzech plus moja Doris ewentualnie ... michal nie moze w pt.

zadzwonie rano tu i tam i dopytam, na rezerwację i tak nie mamy co liczyć - więc jedynie by nie było full rezerwacji tu czy tam.

w zw z tym ze sklad malutki to moze sosnowiec tym razem? tomasz -daj znac Y/N ?

 

mareq_c - jest szansa ze bedziesz?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew - dzieki wielkie za info!!!. Pozdrow ode mnie mentalnie Solitude jak juz tam jestes... J

 

Dzwonilem na i sprawa ma sie nastepujaco – sa karnety na warunkach jak ponizej :

- karnet na 15 jazd po 10 minut ( normalnie jest 8 min a tutaj jest 8min + 2min bonus) – wychodzi 17 PLN/ 10 min

- do wykorzystania przez 2 mce od daty zakupu – zakladajac po dwie jazdy na wizyte daje ze aby wykorzystac przynajmniej raz w tygodniu trzeba pojezdzic

- karnet nie jest imienny – wiec mozna sie tym jakos podzielic

- cena 255 / karnet – przy zakupie wiekszej ilosci cena idzie w dol o 15 pln za karnet liczac od drugiej sztuki

 

Pytanie czy ktos z Was reflektuje – ja chetny jestem zamowic przynjamniej dla siebie

Jak tak prosze PW. Jak sie do godz. 15 zamowi to moze byc do odbioru juz dzis na torze.

Link: http://www.gokarty-adrenalina.pl/

 

Odnosnie dzisiejszego dnia – ja bym tam pojechal zobaczyc jak to wyglada.

Dla mnie g 19-20 pasuje najbardziej – blizej 20 nawet lepiej (ale nie musi byc 20)

Czekam na info chlopaki

 

Mam info od Michala ze dzis go nie bedzie.

Wiec na razie, przy najlepszych wiatrach zakladajac Wasze potwierdzenie....

Najwyzej pojezdze sam J

  1. elias
  2. doris
  3. tomasz_555
  4. mareq_c

  5. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!

 

jak tam karty się udały?

Mam nadzieję że jak wrócę to będzie mi trudno za wami nadążyć!!!

Tyczasem tu w hameryce, na zadupiu na którym jestem, subarów jak na lekarstwo. Towarzystwo jeżdzi azjatami i amerykanami (przede wszystkim). Wszytsko dosyć nowe. O legasiu GT czy jakimś GC8 STi to poczytac w sieci mogę. Inny świat - wcale nie lepszy!!!

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wypad. Tor jednak na plus. W pierwszej chwili wydawało się ciężko, ale po rozgrzewce bardzo przyjemnie. Tor szeroki o zmiennej przyczepności, jest kilka linii dobrego przejazdu. Gokarty mocne, dobrze odchodzą i fajne prędkości na prostych. Trochę jest problem bo każdy kart jeździ inaczej ale mimo to da się walczyć.

Na pewno warto się tam wybrać ponownie :) Mam filmik, ale strasznie ciemno, może uda mi się coś wyciągnąć z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...