Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa...byłem..jestem tam co tydzień....fajne auta można zobaczyć a ja to lubię:P

To może tej niedzieli będe wyglądał ibizy??:)

 

Na M1 zazwyczaj parkuję w pierwszym sektorze od Norauto :-) Często stoję obok czerwonej Cupry R.

 

Więc na pewno rzuciła mi się w oczy bo czasem piechotką przejdę się po sektorach:) W tą niedziele jednak nie byłem.....na lodowisku tafla był drift....w sumie kiszka to była ale jakoś brakło mi już energii na M1...Może za tydzień się pojawię....Ale za to dwa tygodnie temu byłem tam z Matizem i Jego kombihorrorem niestety "miśki" rozgoniły towarzystwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...byłem..jestem tam co tydzień....fajne auta można zobaczyć a ja to lubię:P

To może tej niedzieli będe wyglądał ibizy??:)

 

Na M1 zazwyczaj parkuję w pierwszym sektorze od Norauto :-) Często stoję obok czerwonej Cupry R.

 

Więc na pewno rzuciła mi się w oczy bo czasem piechotką przejdę się po sektorach:) W tą niedziele jednak nie byłem.....na lodowisku tafla był drift....w sumie kiszka to była ale jakoś brakło mi już energii na M1...Może za tydzień się pojawię....Ale za to dwa tygodnie temu byłem tam z Matizem i Jego kombihorrorem niestety "miśki" rozgoniły towarzystwo :D

 

Jak nie pada to zazwyczaj jestem od 19:00... Plusem jest to, że wesołe miasteczko już odjechało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pada to zazwyczaj jestem od 19:00... Plusem jest to, że wesołe miasteczko już odjechało :-)

 

No rzeczywiście...wesołe miasteczko skutecznie ograniczyło miejscówkę....ale i tak-dwa tygodnie temu była bieda jak wpadła policja i nagle wszyscy(prawie)tak nagle zniknęli:/Trochę z Matizem i jego dwoma kolegami się jeszcze pokręciliśmy...ale już w ogóle szału nie było:/ Więc może do następnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pada to zazwyczaj jestem od 19:00... Plusem jest to, że wesołe miasteczko już odjechało :-)

 

No rzeczywiście...wesołe miasteczko skutecznie ograniczyło miejscówkę....ale i tak-dwa tygodnie temu była bieda jak wpadła policja i nagle wszyscy(prawie)tak nagle zniknęli:/Trochę z Matizem i jego dwoma kolegami się jeszcze pokręciliśmy...ale już w ogóle szału nie było:/ Więc może do następnego:)

 

Widziałem Cie wczoraj :-D Stałem koło GT-Ra od znajomego. Później jakiegoś Hawka w sedanie czarnego po 22:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pada to zazwyczaj jestem od 19:00... Plusem jest to, że wesołe miasteczko już odjechało :-)

 

No rzeczywiście...wesołe miasteczko skutecznie ograniczyło miejscówkę....ale i tak-dwa tygodnie temu była bieda jak wpadła policja i nagle wszyscy(prawie)tak nagle zniknęli:/Trochę z Matizem i jego dwoma kolegami się jeszcze pokręciliśmy...ale już w ogóle szału nie było:/ Więc może do następnego:)

 

Widziałem Cie wczoraj :-D Stałem koło GT-Ra od znajomego. Później jakiegoś Hawka w sedanie czarnego po 22:00...

 

 

Trza było machać albo wejść pod koła nawet:p

Bo ja ze dwie rundki zrobiłem po placu-szukałem ibizy i nie znalazłem...a nie chciałem krążyć żeby ludziska nie pomyśleli, że się gość lansuje jakimś kąbi :D

 

sky fajny...widziałem jak jechał....a przepraszam...co to jest "hawk":)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM, Twoje kombii fajnie gada na wolnych :D

 

Hawk Eye to Impreza w ostatniej budzie przed Lanosem :) Jechała czarna z małym spojlerem na klapie.

 

kurcze...to nie widziałem:/ sky mnie się rzucił w oczy bo był mega.....aaaa i dzięki za coment....w końcu babcia gada jak trzeba...ale do szczęścia jeszcze mi trochę brak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie.

 

BelegUS R33 GTS-t tylko takie są w PL (u nas w okolicy). Ostatnio obrodziło i jestem w (t)opór zazdrosny, tymbardziej jak widze w nich karków i ich dziewczyny które nawet nie wiedza co to za auto i czemu siedzą po lewej.... :cry: Zobaczycie jak sie dorobie R32 GT-R to wszystkim dupy złoje... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie jak sie dorobie R32 GT-R to wszystkim dupy złoje... :lol:

 

BNR32 zostaw mnie (vide Mateusz w "Za Zakrętem" i jego Godzilla LHD) :twisted: BNR34 Ci nie pasi? :mrgreen:

 

Muszę się wybrać kiedyś z Wami tam... to w niedziele bywa...?

 

EDIT: Co do "Peelu", to było u nas kilka ciekawszych niż GTS'y... vide R32 GT-R yarkowego (czy jak temu Panu było) z Turbokillers'ów... siedziałem w temacie przy okazji pisania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarkowy jest juz 3 razy sprzedany.

Jest też biały z jakąś kosmiczną mocą (był w GT) wystawiony za 100 000 ,ale body ma OBRZYDLIWE!

 

R33 i R34 mi nie pasi. Czarny R32, nie musi być nawet zarejstrowany :mrgreen: Za dużo oglądałem "Szybszego od błyskawicy" ,jak brakło bajek w wypożyczalni to brat mi przynosił Jacie Chany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem że impreza się zaczyna o 10 rano na koronie stadionu miejskiego Świętochłowice ale jak coś się więcej dowiem to od razu dam znać bo też z chęcią bym się przejechał moim Forkiem ;)

kurcze ale doczytałem, że to w sobotę jest:/

ja w sobotę pracuje do 14tej....nie wiem czy przy trwającej do godz16tej imprezie-jest sens tarabanić się te kilkadziesiąt kilometrów:/

No ale niczego wciąż nie wykluczam-bo nie ważne na ile-ważne, że w ogóle:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djesio, organizują to moi "jakby" znajomi. Szczerze? Z tego jak czytam nasze forum ,to to nie bedzie impreza dla subarowców :roll: Nie wiem czy wertowałes forum ,ale tuning jest ble.

 

mogą sie zjawić auta klasy

http://conversionteam.pl/byle-auta/

aha, jakby sie conversion stawiło byłbym rad :wink: autentycznie bym poogladał te twory

 

 

:lol: zobaczymy, jak bym sie chetnei stawił z paroma subarakami zaprezentować coś ładnego-bez szpachli :mrgreen:

 

gotowieckolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz ale ja też jestem przeciwny tuningowi dla tego trza pokazać troche serii ;)

 

A modyfikacje subaraków nie ważne czy mechaniczne czy wizualne nie nazywa się tuningiem( czasem )??

Moja "babcia" jest tjuningowana...Ma trochę szpachli i ledowe żarówy no i szpojlery....Nadaje się chyba na ten zlot :P I może sie pojawię...Jak Mi Matiz napisze konkrety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało by sie że modyfikowanie subaru kwalifikuje sie pod tuning ,ale sie tak nie nazywa :mrgreen: Tuninguje sie golfa. Tuning to zło, tak mówi forum :mrgreen:

 

Konkretów nie znam, Mody mi nie odpisał

 

Edit:

 

konkursy musza sie skonczyc do 15.30

23:10:34

a potem bedzimy poprostu stac jezcze kto bedzie chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...