Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra nasuwa mi się podstawowe pytanie, gdzie :P :?:

Pytasz gdzie Misiek trzyma fury czy gdzie się spotykamy ? :mrgreen:

 

Ja proponuję mimo wszystko spotkać się na 3Stawach i wspólnie ustalić gdzie dalej. Kawa, pizza, karty... Strip Club... :mrgreen:

 

Dla mnie ok, ale to real czy na "dolince" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale nie róbcie burdelu, na poprzedniej stronie umówiliśmy się na 15.00 (GO SPORT jest ok :)) i niech tak pozostanie, wysłałem kilka smsów z informacją, że spot o 15.00 to nie róbmy zamieszania :) Zaki napisał, że jak zdąży to wpadnie. ASAHI jest u carfita. Reszta nie odpisała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Tomasz dzięki za info o spocie ale siedzę pod Nowym Sączem jak wiesz i bym nie dotarł :-)

pana de rossy nie polecę z pewnych powodów o których Wam powiem jak się spotkamy ;-)

Niedługo już będzie cieplej to i myślę że łatwiej będzie się spotkać. Pozdrawiam Wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota. Premo i ja zaliczyliśmy również karty i też było wporzo. :) Do następnego, oby nie za pół roku :mrgreen:

 

O wy :P

 

Co o wy? Proponowaliśmy ale nikt nie chciał :mrgreen:

Daliśmy tak naprawde D... bo można było tam odrazu pojechać, jest tam gdzie siąść, można zagrać w piłkarzyki, chyba bilard też jest, można się napić kawki a kto by miał ochote to może pośmigać po torze kartem.

 

Tak czy inaczej super, że spotkanie doszło do skutku i że w końcu przyjechało więcej niż 2 osoby :mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na 3 miesiace w Mysłowicach

 

To trzeba się w alusi trafic i poznac. Mają tam najlepsze Hambki i piwo w całym mieście. A trzech nas jest już z grodu Mysława. :wink:

 

Czekaj czekaj ide po Żone, rodowitą slązaczke, niech mi to przetłumaczy, bo póki co ja nawet do kibla ide z GPSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...