Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wg prognozy ma teraz padac poza weekendem przez 13 najblizszych dni. Wiec cos czuje ze bedzie grubo :roll:

Wróżenie z fusów. Wiarygodna prognoza jest na 48h naprzód -> see new.meteo.pl -> http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... e=Katowice

 

Wg. powyższego dzisiaj opady zanikną, ale temp ujemna się utrzyma. Pokrywa śnieżna jest spora więc zacząłem się zastanawiać czy nie wartoby klepnąć Wyrazów na sobotę. Ale warunkowo musi być sporo chętnych bo przed świętami jestem bez kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefonicznie dowiedziałem się, że po zmianie zarządu zrezygnowali z udostępniania pasa startowego ale sprawa nie jest jeszcze definitywnie zakończona, może będzie zgoda by wystąpić z ramienia Automobilklubu z taka prośbą

 

W sumie szkoda, mieliby odśnieżanie gratis :)

 

Trzymam kciuki :!: btw ... Czy są w naszej okolicy jeszcze jakieś utwardzone pasy startowe :?: ... przychodzą mi do głowy aerokluby, ale tam to raczej trawa króluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA !

 

Szykuje się pierwsze zimowe upalanie na Wyrazowie. Od Was zależy czy się odbędzie.

 

Data: 05.12.2010 (niedzielnia)

Godzina: od rana do zmroku

Miejsce: Tor Wyrazów k/Częstochowy

Koszty: 800zł do podziału na ilość uczestników

 

Aby pojeżdżawka się odbyła musi być minimum 7-8osób. Poniżej jest lista chętnych. Proszę o rozważne wpisywanie się na listę. W piątek zostanie ona zweryfikowana - jeżeli będzie wymagana liczba osób to tor zostanie zarezerwowany i nie będzie odwrotu. Kto się wpisze, a potem nie przyjedzie (pomijając kwestie naprawdę losowe) będzie na czarnej liście. Nie jestem organizatorem. Jestem tym razem tylko forumowym pośrednikiem. Organizację robi kolega z Bełchatowa więc nie chcę wyjść na idiotę. Wiem, że brzmi to poważnie, ale sami wiecie, chodzi o kasę. :) Liczę, że zbierzemy solidną ekipę i pojedziemy potrenować w bezpiecznych warunkach.

 

Lista:

 

1. Organizator (BMW)

2. Robert (Impreza N/A)

3. Tomasz_555 (Forester Type-N/A)

4. ...

 

Rozważam założenie oddzielnego tematu :> Ale póki co wolałbym aby stała ekipa się określiła czy jedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazów jest utrzymywany na biało? Był ktoś na dniach? Pytam bo nie chcę kombinować z przekładkami kół, zresztą na sucho to nawierzchnia tam jest tragiczna :/

Jak jest nawalone śniegu to dopisuję siebie i kolegę w Lanosie :)

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nikt na Wyrazowie nie odśnieża. Jeżeli w sobotę nie będzie tam jakiegoś hiper upalania to w niedzielę pojeździmy po śniegu/lodzie. :) Generalnie moje auto nie daje frajdy z jazdy po asfalcie więc dla was może to być pewien wyznacznik - ja jadę tam się poslizgać po białym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak nie mam roboty i każdej złotówce się przyglądam 10x musicie takie wyjazdy robić :P

Jeszcze 2 zimówki muszę kupić :?

 

w wątku beskidzkim umawiają się na Salmopol lub Przegibek, trochę straszno otwartą drogą :mrgreen:

 

 

Przegibek ma to do siebie ze jak wjedziesz na margines to możesz trochę polecieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...