Skocz do zawartości

VIN


RoniN_

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje jest tam miejsce na bezpiecznik ale bezpiecznika nie ma, wiec auto pracuje teraz w jakim systemie (bez bezpiecznika) 4wd czy tylko na przod??

EDIT:

Tak zrobilem, wlozylem tam bezpiecznik, ale w sumie sam nie wiem czy cos to dalo bo, na wstecznym samochod zaczal stukac z okolicy dyferencjalu, a do przodu jakis taki slaby byl, albo mi sie wydaje. W kazdym razie na desce zapalila sie kontrolka (DYF. LOCK), a jak wyjalem bezpiecznik to wrocilo wszystko do normy

EDIT 2:

 

jesli jezdze po asfalcie, czyli w normalnych warunkach powinien byc wylaczony, czyli bez bezpiecznika. Natomiast gdy wjade gdzies na bloto, offroad to zaleca sie wlaczenie tego, aby przenosic naped tam gdzie w danej chwili jest najbardziej potrzebny i zapobiega to slizgowi kol na blocie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, jak pisałem wcześniej, że masz rozdział napędu przód/tył poprzez sprzęgło wielopłytkowe. Jest elektro-hydrauliczne sprzęgło sterowane przez TCU. Nie najlepsze rozwiązanie. Tzn bywa awaryjne i uciążliwe do zdiagnozowania. Właśnie dzisiaj jedziemy do Marka z jednym chorym. Jak jeszcze miałem automat, to też jaja sie z tym działy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN CODE: JF1SG5LD33G018560

Выпуск: 04/04/2003 ('03MY)

Автомобиль: Forester

Код модели S11

Код кузова JF1

Цвет: 22W(RED M)

Код отделки: C20(OFF BLACK)

Комплектация: PR

Двигатель: 205(2000CC DOHC TURBO)

Привод: 4W

Трансмиссия: MT(МКПП)

Кузов: W(WAGON)

Подвеска N/S(Обычная)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Hmmm - tak jakby ktos sie machanl i 2 razy wpisal w dowodzie 3 w miejscu 33G0, wydaje mi sie ze zamiast tej drugiej cyferki powinna byc litera, ale to takie domysly u mnie jest .. JF1SF5LD3XG035793

 

Odświeżę troszkę, mianowicie ta niby pomylona cyfra to kod roku produkcji - może być litera i może być cyfra w/g schematu:

 

J 1988, K 1989, L 1990, M 1991, N 1992, P 1993, R 1994, S 1995, T 1996, V 1997, W 1998, X 1999, Y 2000, 1 2001, 2 2002, 3 2003,

4 2004, 5 2005, 6 2006, 7 2007, 8 2008...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cos nie chce mi sprawdzić...

 

VIN - JF1SH5LW49G017976

 

Forek z Hiszpanii, kupione w DE, właściciel na platformie wiertniczej, samochód sprzedaje jakaś firma...

 

dla mnie wałek ale znajomy znajomej sie uparł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny a orientujesz się chociaż który to powinien być rok i jaki model dokładnie, tzn. silnik i wersja??

 

bo rzeczywiście gdzieś jest błąd w tym VINie

 

 

narazie się nie orientuje ale postaram się czegoś więcej dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie chce mi sprawdzić...

 

VIN - JF1SH5LW49G017976

 

Forek z Hiszpanii, kupione w DE, właściciel na platformie wiertniczej, samochód sprzedaje jakaś firma...

 

dla mnie wałek ale znajomy znajomej sie uparł :roll:

Jako ciekawostka; wg Hiszpańskiego prawa wraz z samochodem nabywca przejmuje również wszystkie długi jeśli jakieś na nim ciążą :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

mam prośbę jestem od 2 tygodni nowym posiadaczem subaru forestera 2.5l automat pochodzenie USA rok 2010 mógł by mi ktoś sprawdzić numer VIN coś mi nie działa ta ruska strona do której link podajecie 

czy symbol modelu zależy od rocznika produkcji czy czegoś innego np: modelu silnika?

VIN: JF2SH6AC3AH740398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czmarcin napisał:

mam prośbę jestem od 2 tygodni nowym posiadaczem subaru forestera 2.5l automat pochodzenie USA rok 2010 mógł by mi ktoś sprawdzić numer VIN coś mi nie działa ta ruska strona do której link podajecie 

czy symbol modelu zależy od rocznika produkcji czy czegoś innego np: modelu silnika?

VIN: JF2SH6AC3AH740398

brand: SUBARU
catalog: SUBARU201802
name: FORESTER
market: USA
date: 24.09.2009
modelyearfrom: 11.07.2007
modelyearto: 08.10.2010
main_option_code: LK
body_model: SH9BY4L
destination_code: U6
framecolor: C1F - SAGE GREEN METALLIC
trimcolor: H10 - GRAY
body: WAGON
engine: 2500CC EMPI SOHC NA
grade: X
train: FULLTIME 4WD
transmission: 4SP-AUTOMATICTRANSMISSION
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...