Skocz do zawartości

Czego nie udało się nam skilować


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak BTW, to chyba trzeba bedzie zalozyc forumowa calosezonowa akcje: kopiemy BMW. (szczegolnie te klubowe)

Jestem za ale nie mam czym zabardzo :evil::mrgreen: czy ktos jeszcze popiera mściwy związek kopaczy bmw klubowych w skrócie mzkbk :mrgreen: :?: :lol:

tak tak, zakladajcie. Ci z BMW tu nie wchodza nigdy i wcale nie wiedza, ze zakladacie msciwy zwiazek. Oni zaloza swoj, zawezma sie na Imprezki. Zupelnie jakbyscie wojne chcieli wywolac.

To sa postawy godne dresow z najbardziej pogaradzanych for.

Nazwa Subaru zobowiazuje do godnych zachowan. Chlopcy! to jest forum ludzi kulturalnych a nie bandy wywolujacej potyczki drogowe. Tym bardziej, ze to co, proponujecie moze sie skoczyc prawdziwymi wyscigami na drodze, w ruchu. Streetracing proponujecie?

Zwlaszcza TOLEK ktory jak sam pisze, nie ma za bardzo czym.

czyli Tolek, chcesz se poczytac, jak dwoch drechow w schipowanym BMW doprowadza do wypadku jakiejs Imprezy, ktorej wlasiciel dal sie podpuscic?

Lub moze chcesz poczytac, jak jakis nieopanowany za bardzo Imprezowicz podpuszcza "Grube BMW" i oba auta koncza na przystanku na Marszalkowskiej...

Oj Panowie Panowie... czasem myslec trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, zakladajcie. Ci z BMW tu nie wchodza nigdy i wcale nie wiedza, ze zakladacie msciwy zwiazek. Oni zaloza swoj, zawezma sie na Imprezki. Zupelnie jakbyscie wojne chcieli wywolac.

Jasne że wiedzą o tym temacie i mają oczywiście swój. mała wojna już jest, w ich temacie od 3 tygodni dyskutują o killowaniu Subarynek :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, zakladajcie. Ci z BMW tu nie wchodza nigdy i wcale nie wiedza, ze zakladacie msciwy zwiazek. Oni zaloza swoj, zawezma sie na Imprezki. Zupelnie jakbyscie wojne chcieli wywolac.

To sa postawy godne dresow z najbardziej pogaradzanych for.

Nazwa Subaru zobowiazuje do godnych zachowan. Chlopcy! to jest forum ludzi kulturalnych a nie bandy wywolujacej potyczki drogowe. Tym bardziej, ze to co, proponujecie moze sie skoczyc prawdziwymi wyscigami na drodze, w ruchu. Streetracing proponujecie?

Zwlaszcza TOLEK ktory jak sam pisze, nie ma za bardzo czym.

czyli Tolek, chcesz se poczytac, jak dwoch drechow w schipowanym BMW doprowadza do wypadku jakiejs Imprezy, ktorej wlasiciel dal sie podpuscic?

Lub moze chcesz poczytac, jak jakis nieopanowany za bardzo Imprezowicz podpuszcza "Grube BMW" i oba auta koncza na przystanku na Marszalkowskiej...

Oj Panowie Panowie... czasem myslec trzeba.

 

:o I to jest wlasnie postawa godna wlasciciela Subaru :wink: Ja juz mam dosyc panow w samochodach ze smiglem na masce podpuszczajacych mnie na kazdych swiatlach... :evil: Proponuje wiec zostawic sytuacje tak jak jest.Niech inni kierowcy probuja nam udowodnic ze maja "lepsze" auta, a my zachowajmy doze zdrowego rozsadku i nie udowadniajmy im zawsze ze sa w bledzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies wariactwo ostatnio :-) chcecie Subarakiem kopac 400konne BMW na prostej? jaki macie cel w posiadaniu Subarynki?

Niedlugo WRX osiagnie status 320 albo Calibry.

 

ps tzn nie zebym byl swiety i killnac lubie, ale zeby pospolite ruszenia robic i dac tak sobie jezdzic po ambicji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szutrami to przesadziłeś.

 

 

dlaczego?

 

 

Ja juz mam dosyc panow w samochodach ze smiglem na masce podpuszczajacych mnie na kazdych swiatlach...

 

zlewka dziala duzo lepiej niz kill :wink:

 

 

chcecie Subarakiem kopac 400konne BMW na prostej?

 

nawet nie wiesz ilu sie o to prosi, nawet PW dostalem z prosba o ustawke z M-powerem, z zaznaczeniem ze jak bedzie sucho :wink:

 

oczywiscie zakonczylo sie ignorem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieq_2005 napisał/a:

Ja juz mam dosyc panow w samochodach ze smiglem na masce podpuszczajacych mnie na kazdych swiatlach...

 

 

zlewka dziala duzo lepiej niz kill :wink:

 

Od pierwszego dnia z Subaru taka jest wlasnie moja reakcja.Co nie zmienia faktu ze jest to nudne i wkurzajace jak jedziesz z dziewczyna a tu na kazdych swiatlach podpuszcza cie jakis kierownik calibra tuning club lub czlonek M-power team...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieq_2005 napisał/a:

jak jedziesz z dziewczyna a tu na kazdych swiatlach

 

Twoja dziewczyna zwraca na to uwagę?

 

Dzieki Bogu nie ale ja czuje sie srednio komfortowo stojac obok gazujacego "pseudo-M", kiedy ona podrozuje ze mna. Bo niestety musze wtedy liczyc sie z komentarzem, ze przy poprzednim aucie tak nie bylo i byl spokoj :twisted: Moja dziewczyna pala troche mniejsza miloscia do Subaru niz ja... :sad: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% Subaraków nigdy nie jechało szybko po szutrach.

 

Twoje szybko jest troche inne niz normalne szybko :cool:

 

Moja dziewczyna pala troche mniejsza miloscia do Subaru niz ja...

 

poczekaj az zamieni sie to w nienawisc i zazdrosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, przy normalnym szybko na szutrach (hamujemy przed każdą widoczną większą nierównością) zalety Subaraka nie mają więksego znaczenia w porównaniu z nie wiem..Focusem, czy Polonezem.

 

ale w porownaniu do Focusa czy Poldolota nie trzeba zabierac saperki na wyjazd nad jezioro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, Ty wiesz co ja Ci mam do powiedzenia :twisted:

zalety Subaraka nie mają więksego znaczenia w porównaniu z nie wiem..Focusem, czy Polonezem.

chyba się muszę nie zgodzić. Na własne gały widziałam jak opla astra wyleciała do rowu sądząc że może jechać z tą samą prędkością po szutrze co ja :roll: A wierz mi, że ja naprawdę nie umiem jeździć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj?Hmmmm...w przypadku mojej dziewczyny to chyba przebieglo nadprogramowo szybko

 

u mnie pierwsza ogledzin sekunda zakonczyla sie tekstem o jakims niebieskim kiblu na wiesniackich zlotych felgach i bamberskim spoilerze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...