Skocz do zawartości

45 Rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są juz bilety na trybuny na Karowej...ceny kosmos, ja odpuszczam.

 

No tak... ale ja będę na barbórce pierwszy raz nie odpuszczę sobie :wink:

Teraz wydałem kasę na bilet Polska-Belgia na Śląskim (jak nie wygramy to wrrrrr... :evil: ) to i na to się chyba znajdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem karnety na trybune pomaranczowa , polecam !

Karowej nie odpuszczam juz od ladnych kilku lat , ale to co sie dzialo w zeszlym roku ze znalezieniem dobrego miejsca graniczylo z cudem, a bylem pond godzine przed startem :???:

Polecam napoje rozgrzewajace, dla tych ktorzy ida pierwszy raz bardzo cieple ubrania no i oczywiscie mini albo nawet maxi drabinka, :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przed chwila 5 szt na trybune zielona bo pomarańcz i fiolet juz sprzedane :evil: , cholera wiedziałem ze jak nie ustawie sobie przypomnienia to przegapie, bilety na ww miejsca rozeszły sie ponoc w dwie godziny :shock: , co troche napawa również optymizmem ze duch rajdowy w narodzie nie ginie :mrgreen:

Gracowy jedziesz tylko na Karowa czy od rana ganiasz po odcinkach?

 

dla osób które chca ogladac poza trybunami zdecydowanie polecam drabinki, stołki cokolwiek inaczej trzeba tam nocowac zeby sie do pierwszego rzedu dostac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przed chwila 5 szt na trybune zielona bo pomarańcz i fiolet juz sprzedane

 

A co te pomarańczowe i fioletowe to były jakieś najatrakcyjniejsze miejsca? Bo ja nie mam zielonego pojęcia jak to tam wygląda jak te trybuny są porozstawiane albo co... będę pierwszy raz więc chciałbym przez cały dzień pośmigać na niektóre oesy a rozumiem ze jak na karowej nie będzie się koczować co najmniej pół dnia to lipa będzie (nie mając karnetu na którąś z trybun)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy kupił bilety na pomarańczową - świetnie tylko już więcej nie ma :evil:

Niebieska trybuna wygląda całkiem nieźle - ktoś kupuje jeszcze bilety na niebieską jak Subaru?

Inne propozycje?

Fajnie by było w grupie.

 

Gracu, bęben - też jeżdzę od rana po OS'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przed chwila 5 szt na trybune zielona bo pomarańcz i fiolet juz sprzedane

 

A co te pomarańczowe i fioletowe to były jakieś najatrakcyjniejsze miejsca? Bo ja nie mam zielonego pojęcia jak to tam wygląda jak te trybuny są porozstawiane albo co... będę pierwszy raz więc chciałbym przez cały dzień pośmigać na niektóre oesy a rozumiem ze jak na karowej nie będzie się koczować co najmniej pół dnia to lipa będzie (nie mając karnetu na którąś z trybun)

trybuny_kolor.jpg

 

Jak będziesz o 15.00 to miejsce sobie jakieś znośne znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co te pomarańczowe i fioletowe to były jakieś najatrakcyjniejsze miejsca?

 

no dosyc atrakcyjne, bo idealny widok na beczkę oraz na dojazd do niej

 

Niebieska trybuna wygląda całkiem nieźle - ktoś kupuje jeszcze bilety na niebieską jak Subaru?

 

Maciek ja mając do wyboru niebiesko i zieloną wziąłem tą drugą, wydaje mi sie ze ma lepszy widok na beczkę a dodatkowo jes tuz przy telebimie wiec caly przejazd mozna obejrzec. Ja na 99 % bede ganiał po oesach, planu jeszczse nie mam co i gdzie obejrze.

 

 

Poza tym wreszcie mam wrazenie ze Polscy dzialaczew koncu nauczyli sie zarabiac na rajdzie. Trybun jest pod dostatkiem, gadzetow tez, telebim, relacja live w tvp, wszystko rzem daje całkiem niezły zestaw, chyba idzie ku lepszemu :cool: oby cos z tym pomysłów przeszlo na rundy RSMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Karowej będę murował miejsce gdzieś od godz. 15.00

Co roku jest coraz więcej osób.

 

Co do spotu.

Zbieramy się gdzieś w okolicy Karowej czy w lokalu na hasło "Subaru" ???

Co do lokalu to będzie niespodzianka :razz:

Po konsultacjach z Durbosem doszliśmy do porozumienia. Z Wieprza rezygnujemy.

Adres lokalu podam za tydzień. :cool:

 

Dopisywać się do listy.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy się gdzieś w okolicy Karowej czy w lokalu na hasło "Subaru" ???

 

Może gdzieś w okolicy, tylko zanim się wszyscy zbiorą to pewnie minie sporo czasu.

 

Po konsultacjach z Durbosem doszliśmy do porozumienia. Z Wieprza rezygnujemy.

Adres lokalu podam za tydzień. :cool:

 

Jednak mleczny na centralnym? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...