Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Teges jest oczywiście oczywisty :

- poznali my się z Hogim i Michaelem, potrzymali za kolana - no jednym słowem miło spędzili krótki szmat czasu.

 

NIEteges jest również ewidentny :

- wracaj do chacjenderes, wjeżdzając w bramę, rozerwałem tylne prawe koło o łoże bramy. Było bum - i po gumie. :twisted:

 

A jako, że reklama dzwignią tego, no, no ... a handlu to mili moi zerknijcie i tu :

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=557722#557722

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax,
teges - turbowanna prawie skonczona

Hm, Adaś wygląda na to, że raduje Cię prawie-śmierć Twojej turbowanny - bohaterki wielu esejów made by adamusmax :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grze

 

bo jest to prawie smierc kliniczna - na szczescie nowe serce czeka na przeszczep jak to sie skonczy

a teraz byla w klinice chirurgii plastycznej coby lekki lifting i botoxik zarzucic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę nietegesów:

- jestem mięczakiem i jednak zmieniłem opony na zimowe

- nienawidzę zimówek!

 

I teges:

- jazda na RE070 po świeżym śniegu :mrgreen:

 

I nieteges z innej beczki:

- muszę zapłacić 2500 PLN za coś, z czego nic nie będę miał. Czyli tak, jakbym wziął 25 banknotów stuzłotowych, usiadł, podarł je i spalił... :roll:

 

Ale jest i teges: jeśli to już się miało dziać, to dobrze, że teraz, a nie np. 3 miesiące temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, jakbym wziął 25 banknotów stuzłotowych, usiadł, podarł je i spalił...

No chyba niezupełnie... Gdybyś tak zrobił i wrzucił zdjęcia na forum, awansowałbyś na mega kawiora :razz: A tak, tylko zwykły kawior z Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax,

teges - w weekenda imprezuje w Rabce - nieteges pociag mam jutro o 6.05 rano

 

Adaś, z tego można po prostu zrobić niekończący się teges. Zaczynasz już teraz, najlepiej od razu na dworcu i peronie, z którego będzie odjeżdzał zug, tak łomoczesz do owej 6.05, wdrapajusz się do wagon - i tu masz niestety już kilka możliwości - możesz spróbować przerwać teges i jak zwyły prostak zasnąć, bądź możesz kontynuować aż do samej Rabki. W Rabce, jak w Rabce, wiadomo, jest impreza - a więc końsekwentnie kontynuujesz teges.

W poniedziałek jesteś rześki i wypoczęty na 07.30 w tyrce.

Dla mnie lux. :mrgreen:

 

Pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax,
teges - w weekenda imprezuje w Rabce - nieteges pociag mam jutro o 6.05 rano

 

Adaś, z tego można po prostu zrobić niekończący się teges. Zaczynasz już teraz, najlepiej od razu na dworcu i peronie, z którego będzie odjeżdzał zug, tak łomoczesz do owej 6.05, wdrapajusz się do wagon - i tu masz niestety już kilka możliwości - możesz spróbować przerwać teges i jak zwyły prostak zasnąć, bądź możesz kontynuować aż do samej Rabki. W Rabce, jak w Rabce, wiadomo, jest impreza - a więc końsekwentnie kontynuujesz teges.

W poniedziałek jesteś rześki i wypoczęty na 07.30 w tyrce.

Dla mnie lux. :mrgreen:

 

Pozdrawiam

G.

 

na 7.30 w poniedzialek ? no cos Ty o 7.30 to pierwszy raz budzik dzwoni po czym go przestawiam o pol godziny coby dospac - do roboty sie chodzi na cywilizowana godzine powiedzmy 9.30 lub 10ta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...