Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze... pan Tomasz B. sobie Ferrari skasowal :roll: A jak z nim rozmawialem pol roku temu to sie zastanawial co obok sobie postawi... mial byc Bentley 55GT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, :mrgreen:

 

obawiam sie, ze Temida jest slepa... zwlaszcza jak sie jej cos na szalke podrzuci... :roll: Jak to mowia, sprawa pewnie "przyschnie" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, :mrgreen:

 

obawiam sie, ze Temida jest slepa... zwlaszcza jak sie jej cos na szalke podrzuci... :roll: Jak to mowia, sprawa pewnie "przyschnie" :roll:

 

Temida z reguły jest ślepa, bo ma zawiązane oczy, co symbolizuje bezstronnność ale w podrzuceniu jakiegoś "tegesa" na szalkę pewnie jej to nie przeszkodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temida z reguły jest ślepa, bo ma zawiązane oczy, co symbolizuje bezstronnność ale w podrzuceniu jakiegoś "tegesa" na szalkę pewnie jej to nie przeszkodzi

Buncol - bezstronnosc zachowac mozna patrzac :wink: a nie udajac, ze sie nie widzi, ze na szalkach ktos cos podrzucil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
co myślicie o opinii, żeby przy dużych prędkościach, dla własnego i innych bezpieczeństwa, nie hamować i nie robić gwałtownych manewrów przed wybiegającym zwierzakiem ?? tylko po prostu rozjechać go ??

ja mam mieszane uczucia co do tego.

 

W przypadku żubrów metoda niezbyt godna polecenia .... :razz:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura z angola pomimo kilku małych incydentów wyszła teges bo:

- wg wstępnych wyliczeń będe miał 77%-85%

 

nieteges:

 

- mogłem wyjąć spokojnie ok. 90% tylko poskreślałem dobre odpowiedzi :evil: :mad:

 

do matury z polaka się nie przyznaje póki co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges: nie pobilem rekordu, kt. wynosi 50min., ale w 25min. wyszedlem z siebie, zatanczylem, wyrecytowalem wierszyk, litanie, gorzkie zale, ze mnie durna baba zostawila z najlepszym przyjacielem, bylo tez krotkie story o Subaru i w koncu uslyszalem "spieprzaj juz Pan, nie mam sily"

Obrazek

 

Hahahahahaha dobre, masz talent ;) poproszę o korepetycje....

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 11:43 am ]

A co do rozjeżdżania zwierzątek to myślę, że odruchowo bym zahamowała .... Chyba że by jechał ktoś blisko za mną to nie wiem ...

 

A kota też już mam jednego na koncie :) Ale akurat nie zdążyłam nawet go zauważyć bo jechalam tak ze 100 i wskoczył mi prosto pod zderzak skubaniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angelika.88, rozchwytywana hehe... w ogóle nie zebym komuś dawał fory, w tej "walce" o fotki :wink: ale pewien ktoś powinien byc tutaj na uprzywilejowanej pozycji, nie żeby Ci ten ktoś namiary na błotnik do Twojej imprezki zkołował :mrgreen: i nie mówie tu o sobie hehehe... :mrgreen:

 

No albo

To może od razu link do galerii albo wpis w Estetach? Bo przeca nie będzie teraz cała męska część forum adresu e-mail podawać :mrgreen:
i tak moze byc bedzie bez kłutni, oficjalnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: wczoraj sasiedzi dwa numery dalej robili impreze na ulicy. balem sie o auto, bo stalo niedaleko i spogladalem pare razy przez okno, ale ilez mozna. Dzisiaj rano chce pojechac do sklepu, patrze: a tam kufel rozbity pod (!!!) autem, a szklo z duzymi kawalkami porozsypywane dokladnie przy kolach .... ktos mial fajny humor :?

 

 

Teges: spostrzegawczosc uchowala mnie przed koniecznoscia skorzystania z wulkanizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...