Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Quasi napisał:

JF1BP9LKB8G098684

Country Model Model Code Body Color code Trim code Main Option Code Destination Code Production date BODY ENGINE TRAIN MISSION GRADE SUS
Europe (LHD) LEGACY B13 BP9ELSK 32J D20 FC EC 12/2007 OBK 25# 4W 5MT 25I

N/S

 

 

 

 

3 godziny temu, Quasi napisał:

Mi się wydaje, że rok produkcji jest 2008, czy to prawda?

Grudzień 2007 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 12:38, Quasi napisał:

No to ładnie, a sprzedawany jest jako 2009.

Dziękuję bardzo za informację.

 

upewnij się kiedy wyjechał z fabryki, bo znajomy ma toyotę MR2 i rok produkcji jest wcześniejszy niż data kiedy wyjechał z fabryki i podany ma ten kiedy wyjechała (koniec roku produkcja, początek wyjazd), ale auto które wyjeżdża ponad rok, to coś nie halo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że u japończyków jest tak, że produkcja już nawet w listopadzie poprzedniego roku w modelowo to już rok następny to wiem.

ale tu jest większa różnica wychodzi: produkcja koniec 2007 a rzekomo rejestracja 2009 (chociaż sprzedający podaje rok produkcji własnie 2009)

Po za tym już właśnie w końcówce nawet 2006 roku wychodziły OBK poliftowe - przednie lampy nowsze. Tutaj tylne lampy są poliftowe ale przednie jeszcze nie.

sprzedający twierdzi, że szwajcar tak sobie skonfigurował - zamówił auto. Tylko wychodzi różnica dwóch lat od produkcji i to daje dużo do myslenia.

A może był dzwon przodem i wymieniony przód na starszy typ? ciekawe.Mi osobiście taki wygląd nie przeszkadza ale cena musiałaby być ze cztery koła niższa to warto byłoby się zastanowić.

Generalnie kubeł zimnej wody jest, lampka ostrzegawcza świeci z maksymalną mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quasi napisał:

rzekomo rejestracja 2009 (chociaż sprzedający podaje rok produkcji własnie 2009)

W Niemczech czy Szwajcarii do dowodu wpisują rok pierwszej rejestracji, a nie rok produkcji i to pewnie dlatego ;)

 

8 minut temu, Quasi napisał:

sprzedający twierdzi, że szwajcar tak sobie skonfigurował - zamówił auto.

Nie ma takiej opcji 

 

8 minut temu, Quasi napisał:

Po za tym już właśnie w końcówce nawet 2006 roku wychodziły OBK poliftowe - przednie lampy nowsze. Tutaj tylne lampy są poliftowe ale przednie jeszcze nie.

Wyślij mi zdjęcia tego cuda to Ci powiem, czy to przed- czy po-lift 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Oczkoo15 napisał:

W Niemczech czy Szwajcarii do dowodu wpisują rok pierwszej rejestracji, a nie rok produkcji i to pewnie dlatego ;)

o tym nie miałem pojęcia, widziałem na stronach z ogłoszeniami "data pierwszej rejestracji" zamiast produkcji. Teraz już wiem dlaczego, dobre info, może się kiedyś przyda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mogę prosić o pomoc z roszyfrowaniem VINu w Legacy ? Sprawdzałem wg. cars101.com i zatrzymałem się na 6. pozycji. W numerze VIN jest tam cyfra 9,ktora nie jest przypisana do żadnego silnika... Poza tym na jednym z dekoderów wyszło, że to SOHC, a to przecież polift. Proszę o pomoc: JF1BL9LL58G037803

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

myślę o zakupie, znalazłem w jedną interesującą ofertę i chciałbym upewnić się co do wyposażenia.

czy mogę prosić o pomoc w zdekodowaniu VIN? 

4S4BSBHC4F3260885 

 

Patrzyłem na stronę  2015 Subaru VIN numbers, vehicle identification number (cars101.com) i wygląda na to, że jest to wersja premium ze wszystkimi gadżetami

- pakiet na zimną pogodę (podgrzewane lusterka i siedzenia, rozmrażanie wycieraczek)

- szyber dach 

- nawigacje

- system eyesight.

czy jest jakieś inne źródło gdzie dekodować VIN?

Pytam bo nie widzę tabelki dal roczników młodszych z 16,17,18 roku.

 

dziękuję

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...