Skocz do zawartości

Rajd Żubrów 2007


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na drugim przejeździe Lanckorony Fabia jeszcze jechała (chciała bokiem pójść i zgasiła silnik, ale jechała :) ), nasi już po próbach podążają do Zakopca, wyników nie znam, ale ze względu na pogodę ogólnie było dziś wolno (choć nie we wszystkich wykonaniu ;) )

ciekawe czy coś z fotek w ogóle wyszło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze teraz krótko, bo ide chlać na bal :twisted: było MEGA !!!! wszyscy forumowicze dojechali bez strat, choć nie było to łatwe, było mnóstwo dzwonów, awarii itd.

wyników jeszcze nie znam ale chyba wygrała Fabia WRC

Jak wytrzexwieje to napisze coś wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Michał, teraz już widzę że jechał Evo 400 :razz:

 

Szacuneczek dla Zasady, cywilnym autem tak zasuwać? wiem że jest to 272 KM i AWD, no ale to Merc :shock: na codzień on zdaje się nadal jeździ STI :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście towarzystwo było fajne :)

zdecydowanie... :smile:

też zrobiłem kila zdjęć, ale większość nie ma satysfakcjonującej mnie jakości. Widok STi we wstecznym lusterku 126p jest bezcenny :)

126pkontrastiax1.jpg

 

mała relacja foto, głównie zdjęcia statyczne: http://picasaweb.google.com/barteksti/RajdUbrW2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po, wkrótce na mojej stronce dłuższa relacja z żubrów ale na szybko moge napisać: BYŁO ŚWIETNIE, dzięki ALEX!!!!! bezwątpienia moje największe rajdowe przeżycie :grin: oesy to jest to, obawiałem się trochę że mnie przerośnie "prawdziwe" pilotowanie a nie jak dotychczas tylko na pachołkolandiach ale daliśmy radę :mrgreen: z ciekawszych historii to zaliczyliśmy na makowie mały rów :razz: 35 sekund w plecy bo ludzie fotki robili zamiast nas wypychać :lol: natomiast dwa pierwsze odcinki przejechaliśmy z pionierską jedyną w polsce modyfikacją intercoolera, otóz Paweł docinał jakieś kabelki dzień wcześniej i położył nóż na intercoolerze i ten już tak został :twisted: :cool:

pozdro dla całej ekipy forumowej w tym m.in. dla TEAM LESZCZYKI czyli Carfit & Misha :razz: , Lolek & Jakub001 (dzięki za koszule, oddam jak wypiore i wyprasuje :lol: ) i reszty licznego towarzycha ....

 

bardzo proszę osoby, które robiły fotki o ewentualne przesłanie tych z naszym udziałem na maila, srebrne GT nr. 38 IKATUR SKI TEAM ..... musze szefowej pokazać :twisted:

 

tutaj ładna galeryjka z Fanta Team: http://www.fanta-team.org/galeria.php?gid=151

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubry super, pogoda troszeczke spłatała figla ale i tak świetna zabawa, super odcinki, świetna atmosfera na odcinkach i poza nimi. Wieczór w hotelu też super. Podziękowania dla całej ekipy a w szczegulności stolika nr 5 : Jakub 001, Guma , Misza, Przemo, Matt, Alex, " CARFITTO-PIJAKKO " (zainteresowani wiedzą że chodzi o pojednanie Polsko Włoskie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubry super, pogoda troszeczke spłatała figla ale i tak świetna zabawa, super odcinki, świetna atmosfera na odcinkach i poza nimi. Wieczór w hotelu też super. Podziękowania dla całej ekipy a w szczegulności stolika nr 5 : Jakub 001, Guma , Misza, Przemo, Matt, Alex, " CARFITTO-PIJAKKO " (zainteresowani wiedzą że chodzi o pojednanie Polsko Włoskie) :mrgreen:

 

ciekawe, czy carfit pamięta :?:

 

ekipa na balu przednia, bylo zajebiście :!:

 

btw, jest jakaś pani z którą nie tańczyłem :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubry super, pogoda troszeczke spłatała figla ale i tak świetna zabawa, super odcinki, świetna atmosfera na odcinkach i poza nimi. Wieczór w hotelu też super. Podziękowania dla całej ekipy a w szczegulności stolika nr 5 : Jakub 001, Guma , Misza, Przemo, Matt, Alex, " CARFITTO-PIJAKKO " (zainteresowani wiedzą że chodzi o pojednanie Polsko Włoskie) :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock: można wiecej szczegółow bo chyba coś mi umkneło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było niesamowicie, w tym miejscu najwieksze podziekowania należą sie mojemu pilotowi ( Misha ) za namowe do startu w żubrach. Organizacja profesjonal, odcinki super, cholernie ślisko.

Dziękuje ekipie Leszka Kuzaja za próbę naprawy auta, ale niestety nie udało sie go odratowac :evil: . Z wyniku jestem mega zadowolony ( zasługa opon które miałem ), zważywszy na to ze jechałem od 3 oesu, praktycznie bez turba :evil:

Już sie nie moge doczekac kolejnych Żubrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...