Skocz do zawartości

Rajd Żubrów 2007


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powtórzę siebie i alexa, ale przyznam szczerze, że z każdym rokiem coraz mniej rozumiem sens tego wszystkiego - wydawało mi się, że:

- wg stronki z 2003 roku (niestety nowszej nie ma i pewnie nie będzie) rajd ten jest organizowaną dla byłych zawodników, działaczy sportu samochodowego oraz zaproszonych gości, przez aktualnie startujących zawodników sportu samochodowego - jeśli info o braku Włochów jest pewne to widowisko bardzo dużo straci dla oglądających :evil:, ma to być (przynajmniej tak mi się wydawało) zabawa dla uczestników i widowisko dla kibiców oraz przypadkowych obserwatorów (pod M1 zawsze takich było sporo)

 

Dlaczego w takim razie kolejny raz nie ma żadnych informacji na temat imprezy nie tylko na stronie AK Krakowskiego (ciekawe, że informacje o KJSach da się powiesić), ale także w innych portalach związanych ze sportem. No fakt, przecież jest jeszcze cały tydzień czasu... ale i tak za kilka dni się pewnie nic nie pojawi... :evil:. Może to nie Barbórka, ale czy przypadkiem organizatorom nie powinno zależeć na medialnym nagłośnieniu imprezy? na zdobyciu sponsorów? na pokazaniu się? na promowaniu sportu samochodowego?

 

No chyba, że to zupełnie inaczej ma wyglądać... im mniej kibiców i ludzi na odcinkach tym mniejsze problemy z zabezpieczeniem, mniejsze wydatki na nie, mniej wpadek. Sponsor pewnie i tak się znajdzie, a że później nie zobaczy swojego logo nigdzie (a reklama na samochodach i trasie będzie dostępna dla kilkunastu osóB) to już inna sprawa. Minimalizm organizatorów (ludzie z AK Krakowskiego chyba też się w jakimś stopniu do nich zaliczają) przeraża mnie momentami :sad:.

 

Ehhh musiałem się wyżalić :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy dostaniecie :?:

z taką organizacją i przepływem informacji typuję na starcie :mrgreen:

 

Ponieważ od środy do soboty forum będzie wyłączone to pytanko - kto się wybiera i z jakimi planami?

 

Ja prawdopodobnie start w Myślenicach i Lanckorona, czy coś jeszcze to się okaże, ale chyba do tego się ograniczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodnicy korzy startuja nie moga brac udzialu w zubrach.

 

logo PZM to jakies ochydztwo.profesor asp to zrobil.chyba dal wnusiowi do roboty 3 letniemu bo takiego pawia dawno nie widzialem...:(

charlie organizacja mistrzost polski kuleje a ty sie zubrow czepiasz.wez lepiej walowke i spiwor bo kto wie co was czeka :twisted:

 

alex jez audbekiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT; Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który od wielu lat staruje w Żubrach oską i stwierdził, że w tym roku prawdopodobnie wypożyczy cos od Steców. Z roku na rok poprzeczka sie podnosi, a regulamin regulaminem :)

 

Z moich informacji wiem że w tym roku to nie N-ki będą na językach a... WRC jednego z Włochów :mrgreen: N-ka to pasztet :wink:

 

ja z dosc dobrego zrodla wiem ze podobno zadnego wlocha ma nie byc bo sa obrazeni na organizatorow za tamten rok.

 

:sad:

I tak właśnie powstają plotki :!: W dniu jutrzejszym nasz krakowski zaścianek opanują wspomniani Włosi! :mrgreen: Trzymam w ręku listę zgłoszeń i wiem że będzie ciekawie :twisted:

 

Przychylam się do poglądu, że takie wydarzenie powinno mieć odpowiednią oprawę informacyjno-medialną zarówno przed, w trakcie jak i po samym Rajdzie. Mam nadzieję, że to się zmieni i w przyszłym roku gdy będę jechał nie będzie już żadnych problemów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu jutrzejszym nasz krakowski zaścianek opanują wspomniani Włosi!

 

Dziwie się, że im się chce przyjeżdżać na tak kiepsko zorganizowaną imprezę.

 

Tu nie chodzi o jezdzenie tylko o balange w Kasprowym :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodnicy korzy startuja nie moga brac udzialu w zubrach

chyba, że na prawym ;)

Tu nie chodzi o jezdzenie tylko o balange w Kasprowym :wink: :mrgreen:

dokładnie... dowiedzieli się, że będzie kilka sław z forum.subaru.pl więc postanowili jednak przyjechać :mrgreen:

 

Johnny, dysponujesz jakimiś informacjami ponad te, które już się pojawiły na forum? mnie osobiście w związku z jutrzejszym wyłączeniem forum bardzo interesuje jeszcze dziś info gdzie dokładnie w Myślenicach jest start i o której :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z WRC:

Start nie z Krakowa, lecz z rynku w Myślenicach. Potem dwie pętle z próbami sportowymi: Harbutowice, Zawoja Przysłop, Góra Makowska, Zachełmna i Lanckorona. Na koniec jeszcze raz Harbutowice, a później dojazdówka na metę przed zakopiańskim hotelem Mercure-Kasprowy. Rajd ma liczyć 297 km, w tym 18,6 km prób sportowych.

 

Rozwala tylko ostatnie zdanie...

Szczegóły na www.automobilklub.krakow.pl.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...