Skocz do zawartości

Rajd Żubrów 2007


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Było niesamowicie, w tym miejscu najwieksze podziekowania należą sie mojemu pilotowi ( Misha ) za namowe do startu w żubrach. Organizacja profesjonal, odcinki super, cholernie ślisko.

Dziękuje ekipie Leszka Kuzaja za próbę naprawy auta, ale niestety nie udało sie go odratowac :evil: . Z wyniku jestem mega zadowolony ( zasługa opon które miałem ), zważywszy na to ze jechałem od 3 oesu, praktycznie bez turba :evil:

Już sie nie moge doczekac kolejnych Żubrów

 

 

czy mozesz wiecej szczegulow dac co sie stalo z twoim autem ??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myslałem że znowu zawór upustowy szlak trafił, miałem zapasowy seryjny, serwis Leszka K. zamontowal ale i tak sie spózniłem na PKC ( 10sek w plecy :evil: ) no i dupa dalej to samo, brak ładowania turbiny, syk przy przespieszaniu, jest gdzies nieszczelność, albo rura IC , albo któryś przewód szlak trafił, nie wiem , jutro bede coś dłubal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza faktycznie dobra dla załóg. Zabawa przednia. Choć medialnie klapa...jakiekolwiek info dzień przed... :cry:

 

Myśmy sobie zrobili trochę upgrade trudności i jechalismy na ślepo. :twisted:

Nie było jak przyjechać wcześniej na zapoznanie.

Do teraz wspominam tekst pilota na starcie OSów. "Nie wiem co dalej".... :lol:

 

Aaa i Carfit....tobie trzeba spychacz dać, rowiarzu :!: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było jak przyjechać wcześniej na zapoznanie.

 

Rafał, nie narzekaj, tylko musimy na drugi raz wziąć więcej taśmy i trytytek do busa :razz:

 

Team MTS generalnie miał dobrą strategię :lol:

Ostra jazda zaprocentowała sporą ilością ciekawych fot...

 

Tu jest jedna przygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też z

No to teraz będą wywiady, telewizja, objazdy po zakładach pracy.... :lol:

 

Pamiętam jak żeśmy tą Zachełmną oglądali jeszcze przed wyjazdem... :evil:

 

Tyci się wydech pokrzywił i ciśnienie spadło o 0,3... :neutral:

 

no to zescie dali ognia :twisted:

 

klatka sie nie pokrzywila :?: :twisted:

 

ps.poduchy byly wylaczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubry super, pogoda troszeczke spłatała figla ale i tak świetna zabawa, super odcinki, świetna atmosfera na odcinkach i poza nimi. Wieczór w hotelu też super. Podziękowania dla całej ekipy a w szczegulności stolika nr 5 : Jakub 001, Guma , Misza, Przemo, Matt, Alex, " CARFITTO-PIJAKKO " (zainteresowani wiedzą że chodzi o pojednanie Polsko Włoskie) :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock: można wiecej szczegółow bo chyba coś mi umkneło :twisted:

 

nie przejmuj się, ja podobno jakąś blondynę dopadłem :wink: , ale też z opowiadań wiem o tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubry super, pogoda troszeczke spłatała figla ale i tak świetna zabawa, super odcinki, świetna atmosfera na odcinkach i poza nimi. Wieczór w hotelu też super. Podziękowania dla całej ekipy a w szczegulności stolika nr 5 : Jakub 001, Guma , Misza, Przemo, Matt, Alex, " CARFITTO-PIJAKKO " (zainteresowani wiedzą że chodzi o pojednanie Polsko Włoskie) :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock: można wiecej szczegółow bo chyba coś mi umkneło :twisted:

 

nie przejmuj się, ja podobno jakąś blondynę dopadłem :wink: , ale też z opowiadań wiem o tym :mrgreen:

 

ale co nie pamietasz jak ja bzyknales ? czy tez to znasz z opowiadan :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było jak przyjechać wcześniej na zapoznanie.

 

Rafał, nie narzekaj, tylko musimy na drugi raz wziąć więcej taśmy i trytytek do busa :razz:

 

Team MTS generalnie miał dobrą strategię :lol:

Ostra jazda zaprocentowała sporą ilością ciekawych fot...

 

Tu jest jedna przygoda

 

Chcieliśmy wam dać notatki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak, jeżeli 80 letni facet w samochodzie, powiedzmy, mało rajdowym ;) , dolał "młodzikom" w Evo, STI czy innym WRC (wiem, wiem Fabia, ale zawsze to wurc ;) ) to znaczy, że new generation się nie popisało :mrgreen:

Tak czy inaczej - Zasada jest klasą samą dla siebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak, jeżeli 80 letni facet w samochodzie, powiedzmy, mało rajdowym ;) , dolał "młodzikom" w Evo, STI czy innym WRC (wiem, wiem Fabia, ale zawsze to wurc ;) ) to znaczy, że new generation się nie popisało :mrgreen:

Tak czy inaczej - Zasada jest klasą samą dla siebie.

Pozdrawiam

 

Subaryta troche to nie tak z tymi czasami , Zasada wygrał bo był przelicznik wiekowy, zobacz na czasy poszczególnych odcinków, gdyby nie handikap to byłby na szarym końcu , co nie zmienia faktu że potrafi dobrze jeździć

 

wyniki : :arrow: http://www.automobilklub.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, zdaję sobie z tego sprawę, niemniej musisz przyznać, że serca do walki odmówić mu się nie da ;)

BTW, pamiętam taką sytuację sprzed dobrych kilku lat, kiedy Masatoshi Hasegawa (ówczesny boss Miśków w Polsce) odmówił mu samochodu na rajd (nie pamiętam już jaki...) i Zasada sam go sobie kupił (Evo VI) i zajął IV miejsce w generalce ;) Husky nie mógł się po tym pozbierać ;) Suma wieku załogi (pojechał wtedy z żoną Ewą) przekroczyła 140 lat ;) a i tak godnie powalczył z dużo młodszymi zawodnikami. Także Zasada jako kierowca budzi mój nabożny szacunek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem byłoby ciekawiej jak by Zasada jechał bez przelicznika, i w aucie typu Subaru czy EVO i jaka byłaby wtedy konfrontacja pomiędzy młodzikami a seniorami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu znalazlem chwile czasu, żeby cos napisać. Wielkie dzięki dla Matt'a za profi pilotowanie, dla calej ekipy są super atmosferę, która pozwoliła mi się odstresować w gorącym dla mnie okresie :wink: . Zabawa przednia zarówno na OSach, jak i w Kasprowym :mrgreen: Na przyszłe Żubry zamierzam się lepiej (wkońcu) przygotować, bo poprzeczka jest zawieszona baaardzo wysoko.

Poniżej wklejam super fotkę Carfitto Matadoro

65jk9.th.jpg

 

Carfitto :mrgreen:

img9306al9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że potrafi dobrze jeździć

można by nawet stwierdzić, że jak narazie, to nikt mu nie dorównuje w osiągnieciach i klasie

Moim zdaniem byłoby ciekawiej jak by Zasada jechał bez przelicznika, i w aucie typu Subaru czy EVO i jaka byłaby wtedy konfrontacja pomiędzy młodzikami a seniorami

Oj, lepiej niech Zasada już promuje nową C-klase, bo podejrzewam, że mógłby być wstyd dla młodych młodzików i tych trochę starszych:twisted:

Subaryta, na Safarii N-ką też rozjechał prawie wszystkich, po 20'latach przerwy :!:

Dla mnie żywa legenda, klasa sama w sobie i mistrz nad mistrzów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też z

No to teraz będą wywiady, telewizja, objazdy po zakładach pracy.... :lol:

 

Pamiętam jak żeśmy tą Zachełmną oglądali jeszcze przed wyjazdem... :evil:

 

Tyci się wydech pokrzywił i ciśnienie spadło o 0,3... :neutral:

 

no to zescie dali ognia :twisted:

 

klatka sie nie pokrzywila :?: :twisted:

 

ps.poduchy byly wylaczone ?

 

Łącznik: "co robisz na moim siedzeniu??"

Umysłowy: "już idę.../zbiera nibynotatki/"

Łącznik: "czy możemy już jechać :evil: "

Umysłowy: "a tak, tylko ostrożnie :???: "

 

Impreza to mocne auto, kosmetyka. OMP Velocita nie było w wersj z poduszką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy wam dać notatki :wink:

 

Dziękuje. Ale to kłopotliwe czytac w czasie prowadzenia.

Pilot nalegał na emocje, więc zaprzestał nawet podpytywać innych o przebieg trasy :cool:

 

Jazda po ciemnym, mokrym lesie na dziko była lepsza od niejednego horroru. :wink:

Choć nie wiem, czy bym sobie to fundował drugi raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak, jeżeli 80 letni facet w samochodzie, powiedzmy, mało rajdowym ;) , dolał "młodzikom" w Evo, STI czy innym WRC (wiem, wiem Fabia, ale zawsze to wurc ;) ) to znaczy, że new generation się nie popisało :mrgreen:

 

I bardzo dobrze. To rajd nie dla klasy 3, tylko właśnie dla starszych panów.

Byłoby conajmniej dziwne, gdyby garnki zgarniały młode wilki w potworach...

 

Chciałbym w tym wieku mieć takie :shock: połączenia międzysynaptyczne i tak prędko wozić się limo po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...