Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Panowie - nie idzie nowe. To zdecydowany koniec z Waszymi zapedami oligarchicznymi ! Ma byc rownosci i tak bedzie. Zastanawiacie sie, czemu nowa Impreza tak wyglada, a wlasciwie nie wyglada ?? Aaaaaa bo juz nie bedziecie sie wywyzszac ponad narod ! Jedzie niebieskie Subaru na zlotych felgach i co ?! Moze mam wstrzymywac oddech przez minute ?? :razz:

 

Juz nie Panowie - nikt Was nawet nie zauwazy w nowym aucie ! I to jest kara wymierzona przeciwko Wam....no wlasnie tylko przez kogo - przez Waszego ojca firme Subaru !! Ciesze sie, ze nawet taki koncern zauwazyl wreszcie, ze nie mozna dzielic na tych pysznych ze zlotymi felgami i na reszte nedzarzy w szmelcwozach ! :evil:

 

Jak ciezko byc nikim w tlumie, prawda ? Niedlugo i Wy to poczujecie !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hogi - ciesze sie, ze czytasz moje wypowiedzi na temat MY08 z tak wielka uwaga i precyzja ! Ja za to wzdecia dostaje jak widze w Waszych wozidlach spojlery dlugosci pokladu lotniskowca, laczenia zlotych felg z niebieskim kolorem i wnetrza wykutego dlutem w materiale o fakturze przypominajacej wyrob czekoladopodobny !! :lol:

 

Nowa Impreza jest wolna od tych wad i dzieki jej za to ! Precz z maniakami ! Impreza dla wszystkich !! Chce solidarnego wozu a nie dla elit !! :mrgreen:

 

Pocieszające jest to, że pisze to człowiek jeżdżący oplem :twisted: :wink:

 

Jeżeli chodzi o szczegóły o jakie długie chodzi Ci spojlery? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Panowie - nie idzie nowe. To zdecydowany koniec z Waszymi zapedami oligarchicznymi ! Ma byc rownosci i tak bedzie. Zastanawiacie sie, czemu nowa Impreza tak wyglada, a wlasciwie nie wyglada ?? Aaaaaa bo juz nie bedziecie sie wywyzszac ponad narod ! Jedzie niebieskie Subaru na zlotych felgach i co ?! Moze mam wstrzymywac oddech przez minute ?? :razz:

 

Juz nie Panowie - nikt Was nawet nie zauwazy w nowym aucie ! I to jest kara wymierzona przeciwko Wam....no wlasnie tylko przez kogo - przez Waszego ojca firme Subaru !! Ciesze sie, ze nawet taki koncern zauwazyl wreszcie, ze nie mozna dzielic na tych pysznych ze zlotymi felgami i na reszte nedzarzy w szmelcwozach ! :evil:

 

Jak ciezko byc nikim w tlumie, prawda ? Niedlugo i Wy to poczujecie !! :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock:

Ale teraz mocne zielsko produkują :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Panowie - nie idzie nowe. To zdecydowany koniec z Waszymi zapedami oligarchicznymi ! Ma byc rownosci i tak bedzie. Zastanawiacie sie, czemu nowa Impreza tak wyglada, a wlasciwie nie wyglada ?? Aaaaaa bo juz nie bedziecie sie wywyzszac ponad narod ! Jedzie niebieskie Subaru na zlotych felgach i co ?! Moze mam wstrzymywac oddech przez minute ?? :razz:

 

Juz nie Panowie - nikt Was nawet nie zauwazy w nowym aucie ! I to jest kara wymierzona przeciwko Wam....no wlasnie tylko przez kogo - przez Waszego ojca firme Subaru !! Ciesze sie, ze nawet taki koncern zauwazyl wreszcie, ze nie mozna dzielic na tych pysznych ze zlotymi felgami i na reszte nedzarzy w szmelcwozach ! :evil:

 

Jak ciezko byc nikim w tlumie, prawda ? Niedlugo i Wy to poczujecie !! :mrgreen:

to mi zachodzi na jakąś chorobę psychiczną :mrgreen: :wink:

 

Kalixt ja swoją (czarną) Subarą na złotych felgach to mogę jeździć i z kolejne 10 lat :razz:

 

a vibovit ma rację, może tak do dnia premiery zamknąć, nic nowego już tu nie napiszemy a zdjęć nowszych i tak nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, co fani nowej Laguny muszą czuć....

 

Mam na to pytanie prostą odpowiedź: serdecznie mnie to wali, szczególnie w kontekście faktu, że piszemy na forum subaru :twisted::mrgreen:.

 

co tu sie qrde dzieje :?: :shock:

 

jeden o dupach, drugi o waleniu...

 

 

:mrgreen:

 

guma, walenie to takie ssaki. No takie co w morzu żyją. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalixt,

Spoooko - mam tak zawsze, kiedy zjem zupke Vifon - Kurczak
To wiele wyjaśnia ale jednak nie wszystko... :wink: Najbardziej ciekawi mnie to że wchodząc na forum z gwiazdkami wręcz atakujesz ludzi którzy jeżdżą Subarakami , wyśmiewasz się z ,,długich" :shock: parapetów, niebieskiego kolorku ze złotymi felgami itd. Te typy tak po prostu mają, równie dobrze możesz się dziwić celownikom w Mercedesach czy olimpijskim kółeczkom w Audi albo znakowi Zorro w Twoim autku. Boję się wracać do innych złotych myśli...Generalnie sprawdzaj datę ważności zupek i wyluzuj :wink: ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaale spoooooko - jestem wyluzowany w najbardziej mozliwy sposob ! Ja nikogo nie atakuje. Pisze tylko, ze firma Subaru wypuszczajac na rynek nowa Impreze troche zeszla z tonu i postanowila zrobic mniej krzykliwe i agresywne auto w zamian za bardziej uniwersalne dla szerszego grona odbiorcow.

 

Wszystko jest super. Wy rowniez jestescie super i nie zamierzam ani nikogo atakowac ani przekonywac do Vaux...do Opla.

 

Troche emotikonek dla Wojtka, zeby sie na mnie znowu nie obrazil: :grin: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, co fani nowej Laguny muszą czuć....

 

Mam na to pytanie prostą odpowiedź: serdecznie mnie to wali, szczególnie w kontekście faktu, że piszemy na forum subaru :twisted::mrgreen:.

 

co tu sie qrde dzieje :?: :shock:

 

jeden o dupach, drugi o waleniu...

 

 

:mrgreen:

 

guma, walenie to takie ssaki. No takie co w morzu żyją. :mrgreen:

 

to w takim razie kudłaty źle odmienił, powinno być "mnie to waleń" :mrgreen: ...

...tylko gdzie wtedy sens i logika... :roll:

 

 

 

a w sumie, jak tu sie w tej dyskusji sensu, czy logiki doszukiwać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hogi - ciesze sie, ze czytasz moje wypowiedzi na temat MY08 z tak wielka uwaga i precyzja ! Ja za to wzdecia dostaje jak widze w Waszych wozidlach spojlery dlugosci pokladu lotniskowca, laczenia zlotych felg z niebieskim kolorem i wnetrza wykutego dlutem w materiale o fakturze przypominajacej wyrob czekoladopodobny !! :lol:

 

Nowa Impreza jest wolna od tych wad i dzieki jej za to ! Precz z maniakami ! Impreza dla wszystkich !! Chce solidarnego wozu a nie dla elit !! :mrgreen:

 

Nie Panowie - nie idzie nowe. To zdecydowany koniec z Waszymi zapedami oligarchicznymi ! Ma byc rownosci i tak bedzie. Zastanawiacie sie, czemu nowa Impreza tak wyglada, a wlasciwie nie wyglada ?? Aaaaaa bo juz nie bedziecie sie wywyzszac ponad narod ! Jedzie niebieskie Subaru na zlotych felgach i co ?! Moze mam wstrzymywac oddech przez minute ?? :razz:

 

Juz nie Panowie - nikt Was nawet nie zauwazy w nowym aucie ! I to jest kara wymierzona przeciwko Wam....no wlasnie tylko przez kogo - przez Waszego ojca firme Subaru !! Ciesze sie, ze nawet taki koncern zauwazyl wreszcie, ze nie mozna dzielic na tych pysznych ze zlotymi felgami i na reszte nedzarzy w szmelcwozach ! :evil:

 

Jak ciezko byc nikim w tlumie, prawda ? Niedlugo i Wy to poczujecie !! :mrgreen:

 

Ja nie wiem co ty robisz na tym forum!! Idz na forum vaukshala i nie denerwuj tu ludzi. Dla mnie i pewnie dla wielu niebieskie subaru ze zlotymi felgami to klasyka i nam sie podoba. A skrzydlo z tylu wielkosci pokladu lotnika jest znakiem rozpoznawczym sti i nam sie to podoba. Nie wiem jak mozecie tolerowac goscia, ktory pokazuje sie tu, bo nie ma pewnie ciekawego forum opla na ktorym moglby pochwalic sie swoim idealnym wyscigowym autem z tradycjami, a na dodatek napierdziela na auta ktore my kochamy i tym samym obraza nas. Kali idz na fotum vaukshala i tam mozesz dowoli napierdzelelac na nasze brzydkie auta. DO WIDZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy owak kolego opelkowy, nawet na nowe STi latwiej jest zawinac z krzyzowki laske, nizli na opelka :mrgreen: i chocby tylko dlatego kochamy subaru :razz:

 

A jak się Żony na Subaru cieszą :mrgreen:

 

Ale wiecie co mnie martwi. Mowi sie, ze auto jest przedluzeniem penisa, a nam STI troche obcieli :) Ale nie rozmiar jest wazny, ale moc w tym przypadku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posta Rzymu nie bede komentowac, bo nie zamierzam sie znizac a wlasciwie klasc do jego poziomu. Zalecam wizyte u psychiatry - nerwice sie leczy.

 

A co do Waszych wypowiedzi zgadzam sie w 100% - dlatego chcialbym wiec wlasnie STI :mrgreen:

 

Zreszta Opel mnie wkur$#@% bo ciagle pada elektronika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy go nie powiększyć

 

dostaje dziennie pare super ofert na maila. puscic forwarda?

 

:mrgreen:

 

 

[edit]

przedluzeniem penisa, a nam STI troche obcieli :) Ale nie rozmiar jest wazny, ale moc w tym przypadku

 

ooo nastepny :mrgreen: stosunek cm/ceny to chyba cos kolo 10dolcow za cm. w subaru drozej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posta Rzymu nie bede komentowac, bo nie zamierzam sie znizac a wlasciwie klasc do jego poziomu. Zalecam wizyte u psychiatry - nerwice sie leczy.

 

A co do Waszych wypowiedzi zgadzam sie w 100% - dlatego chcialbym wiec wlasnie STI :mrgreen:

 

Zreszta Opel mnie wkur$#@% bo ciagle pada elektronika :evil:

 

Wiesz co, ja wlasnie napisalem z klasa, bo powinienem uzyc wielu obrazliwych slow. A co do klasy to ty jej nie masz, bo nie szanujesz tego forum i jego uzytkownikow. A jak ci ludzie tu docinaja, to co sie dziwisz. Pojawiles sie tu z tym niebieskim autem ala subaru :) i jeszcze piszesz takie bzdury o naszych kochanych autkach. Ja nie wytrzymalem i napisalem co sadze. I jak ci sie nie podoba, to jak juz mowilem idz na forum opla i DO WIDZENIA. I dziwi mnie, ze chcesz sti po tym co wypisywales o tym aucie. Chyba, ze cie przekonalo to, ze na sti latwiej wyrwac laske, jak foreks napisal :P Choc jak masz problemy z wyrwaniem laski na tego opla to na STI tez nie wyrwiesz :P

 

I pamietaj, ze jesli nie podobaja ci sie poprzednie modele z tym wielkim skrzydlem i kolorem niebieskim ze zlotymi felgami, to ty bedziesz tylko kierowca tego auta (jak juz kupisz kiedys sti), ale nigdy nie bedziesz prawdziwym milosnikiem subaru. Pozdrawiam cie i prosze nie wypisuj wiecej bzdur o SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...