Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

A czekaj, czekaj.... :)).

A..procenty..odsetki..gratisy..i inne dowody uznania leca.. 8) ..bo sobie sama wymysle co chce dostac :twisted:

 

:)))

No to jeszcze ci pozostaje wymyśłeć jakiś SKUTECZNY sposób WYEGZEKWOWANIA zobowiązań... :))

Bo wiesz, ten temat w Polsce najbardziej kuleje... ;)) Powie ci to każdy kto miał do czynienia z odbieraniem tego co mu się należy... ;))

 

Jeden znajomy to siedem lat po sądach biegał żeby uzyskać uchylenie uchwały (spółki "zoo") - a to był tylko wstęp do tego żeby się sądzić o zobowiązania... :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ci pozostaje wymyśłeć jakiś SKUTECZNY sposób WYEGZEKWOWANIA zobowiązań... :))

.

do tego wlasnie trenuje motylka 8) :D

 

Aaaa....

A ten motylek to się nazywa paź królowej, czy może.... bielinek kapustnik ?

;)))

 

WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO FORUMOWICZÓW ŻYWYCH (I POZOSTAŁYCH) JEST CAŁKOWICIE PRZYPADKOWE I NIEZAMIERZONE. (TAK MIĘ WYSZŁO Z LOGIKI)... ;)))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i wyszło że PDT (a.k.a. CTD) wykrakał....

 

TEMAT JUŻ NIEAKTUALNY..... A tak się dobrze zapowiadał....

 

 

(Uczcijmy temat minetą...oops, minUtą milczenia... Drugiego takiego tematu już nie będzie...)

 

:'(((

 

[']

 

Pogrążony w głębokim smutku Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..chwilunia Marudny...ja chyba cos tu wygralam..i czekam na nagrode :!: :!: :!: a procenty leca.. 8)

 

Ależ oczywiście!

Po odbiór nagrody i ....eeee ....procentów (konsumpcja na miejscu!) zapraszam codziennie pomiędzy 18:00 a 9:00 (po wcześniejszym potwierdzeniu terminu).

 

;)))))

 

 

M.

:)

pees: szczoteczki do zębów (nowe) są na miejscu, jakby co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ oczywiście!

Po odbiór nagrody i ....eeee ....procentów (konsumpcja na miejscu!) zapraszam codziennie pomiędzy 18:00 a 9:00 (po wcześniejszym potwierdzeniu terminu).

...

 

no w morde..jeszcze se musze sama po nagrode pojechać..i pewnie tam już czeka jakaś faktura VAT płatne 7 dni za nią co :?: :evil:

a o gołębiu pocztowym Maruda słyszeliście :?: :?: :wink:

 

p.s. wcześniejszy posta równie intrygujący co sam temat..zwłaszcza że nie moge go zacytować :evil: o szo chosi? Moderatornia mnie zblokowała czy co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w morde..jeszcze se musze sama po nagrode pojechać..

:)))

"Nie muszę"... :)) ...Ale jak chcę szybko otrzymać to.... ;))

 

i pewnie tam już czeka jakaś faktura

Moni, Mamusia mówiła żeby nie używać brzydkich wyrazów na kurturanem forumnie ...mać ;)))

 

a o gołębiu pocztowym Maruda słyszeliście :?: :?: :wink:

Taaaaa.... słyszeliśmy obaj.... :))

 

Ściślej, mój kot usłyszał go nawet troszkę wcześniej..... i, jakby to powiedzieć....

....powiedzmy że "temat gołębia jest już ...nieaktualny" ..... ;)))

 

 

A wam, Monisia, to tylko ptaki w głowie... ;)))

p.s. wcześniejszy posta równie intrygujący co sam temat..zwłaszcza że nie moge go zacytować :evil: o szo chosi? Moderatornia mnie zblokowała czy co :roll:

 

Nie zablokowała (jeszcze), ale pomysł jest dobry... ;)))

 

W skrócie: kliknąłem "wyślij", potem zatrzymałem żeby coś poprawić, wysłałem po poprawieniu, a potem były dwa prawie identyczne posty.

Jako że wcześniejszego nie mogłem usunąć, to zmieniłem treść. A dopiero potem wpadłem na to, że trzeba usunąć ostatni, a poprawić ten "ćwiczebny"... ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie tam już czeka jakaś faktura

Moni, Mamusia mówiła żeby nie używać brzydkich wyrazów na kurturanem forumnie ...mać ;)))

ale ja mam u Mamusi chody :wink: a właściwie przechodzy..codziennie przed drzwiami 8)

 

a o gołębiu pocztowym Maruda słyszeliście :?: :?: :wink:

Taaaaa.... słyszeliśmy obaj.... :))

 

Ściślej, mój kot usłyszał go nawet troszkę wcześniej..... i, jakby to powiedzieć....

....powiedzmy że "temat gołębia jest już ...nieaktualny" ..... ;)))

hmmm..chyba twojego kota musi pogonić Pikuś Korsarza 8)

 

Nie zablokowała (jeszcze), ale pomysł jest dobry... ;)))

wypluj to..szybko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam u Mamusi chody :wink:

Znaczy, nie dość że skarżypyta, to jeszcze LIZUS... ;)))

 

hmmm..chyba twojego kota musi pogonić Pikuś Korsarza 8)

A wiesz, koty bardzo lubią ryby... szczególnie morskie... :))

Ale... Korsarz chyba zżył się z tym swoim Pikusiem, i potem może być mu smutno... pomyślałaś o tym?...

:)

Nie zablokowała (jeszcze), ale pomysł jest dobry... ;)))

wypluj to..szybko :evil:

A właśnie że nie... :))

"Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?".... ;)))

 

M.

 

pees: my tu gadu-gadu, a tymczasem ktoś próbuje nam koło pióra narobić... PDT znowu próbuje zdeaktualizować temat... Bez konsultacji i porozumienia.... normalnie dywersja, sabotaż i krecia robota.... Cóś by trzeba z tym zrobić, koleżanko.... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam u Mamusi chody :wink:

Znaczy, nie dość że skarżypyta, to jeszcze LIZUS... ;)))

a co :twisted:

 

hmmm..chyba twojego kota musi pogonić Pikuś Korsarza 8)

A wiesz, koty bardzo lubią ryby... szczególnie morskie... :))

Ale... Korsarz chyba zżył się z tym swoim Pikusiem, i potem może być mu smutno... pomyślałaś o tym?...

:)

 

no to teraz widze że Pikuś i tobie kota pogoni 8) niech no tylko wróci..Pikuś :!: gdzie jesteś :?:

 

 

 

pees: my tu gadu-gadu, a tymczasem ktoś próbuje nam koło pióra narobić... PDT znowu próbuje zdeaktualizować temat... Bez konsultacji i porozumienia.... normalnie dywersja, sabotaż i krecia robota.... Cóś by trzeba z tym zrobić, koleżanko.

może by tak jakiś kolektyw zawiązać celew wspólnego uprawiania dywersji..i tych pozostałych co tam wymieniłeś? :wink: przecież w grupie siła..Żyj i pracuj z myślą o zakupie Subaru..Rutinoscorbin na katar...eeeeeeeee...troche mnie poniosło.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam u Mamusi chody :wink:

Znaczy, nie dość że skarżypyta, to jeszcze LIZUS... ;)))

a co :twisted:

Hmmm.... Bezczelna ta dzisiejsza młodzież.... ;)))

 

no to teraz widze że Pikuś i tobie kota pogoni 8) niech no tylko wróci..Pikuś :!: gdzie jesteś :?:

 

No własnie, gdzie?... :)) Kici kici, rybeńko...! :))

No nie ma go, schował się chyba... Pikuś, nie bój się, wychodź! Kot już sobie poszedł... ;)))

 

pees: my tu gadu-gadu, a tymczasem (...)... PDT znowu próbuje zdeaktualizować temat... Bez konsultacji i porozumienia.... normalnie dywersja, sabotaż i krecia robota.... Cóś by trzeba z tym zrobić, koleżanko.

może by tak jakiś kolektyw zawiązać celem wspólnego uprawiania perwersji..i tych pozostałych co tam wymieniłeś? :wink:

No nie, ja normalnie nie mogę... ;)) Znowu wam się wszystko z imentem pomięszało... :))

Dywersję i inne takie uprawia PDT. My mamy PRZECIWDZIAŁAĆ. Tera jasne? :)))

Kolektyw? Celem wspólnego uprawiania.... czego?... Jakiej ...eee... wersji??! ;)))

 

przecież w grupie siła..

...a w kupie owsiki ;))

W SYSTEMIE siła, koleżanko... :))

 

Żyj i pracuj z myślą o zakupie Subaru..Rutinoscorbin na katar...eeeeeeeee...troche mnie poniosło.. 8)

Znaczy, te co już majom subaru to już im sie nie kce robić i sysn życia im szczezł do cna - tak mi przynajmni wychodzi z logiki (znaczy, jak zekstrapolowac temporalnie przyjęte a priori -jeli nie wręcz aksjomatycznie- tezy koleżanki).

 

...ale jo sie no tym ni znom, bo jo prosty chop jezdym i jak widłe do gnoju majom wincy jak czy zemby to ja sie normalnie już gubie w liczebności.... liczności.... okoliczności.... łe no kurde, normalnie policzyć siem nie da, no!... ;)))

 

Maruda

 

Jo se chyba założem Czyzembnom Partie Widlastom... Krawaty bendom miały paski w drugie strone na skośke, co by sie nie mylyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nieaktualny... Początku mi się nie chciało czytać i nie wiem, o co biegało - ale końcówka (czyli ostatnia strona) w mordkę jeża doooobra...

Pozdrawiam dyskutantów :lol: :wink:

Nu, kochany.... to sam nie wiesz co straciłeś... :))

Ta historia ma tyle wątków, intryg, akcji i suspensu że starczy na półtora przeciętnego foruma... ;))

 

Zresztą, jak moja adwersażka słusznie zauważyła parę stron wcześniej, "temat nieaktualny zawsze aktualny" - i to pomimo dwukrotnej już próby zdezaktualizowania go przez forumowicza PDT (a.k.a. CTD)

:))

 

Pozdrawiam,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu, kochany.... to sam nie wiesz co straciłeś... :))

Ta historia ma tyle wątków, intryg, akcji i suspensu że starczy na półtora przeciętnego foruma... ;))

normalnie Dynastja albo inny tasiemiec...tfuuu

 

Zresztą, jak moja adwersażka

 

 

te..pisaj ze drukowanymi i po naszemu 8)

 

To idę czytać na początek

normalnie cie chyba zassalo :twisted:

 

p.s. golab z nagroda zaginal w boju :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta historia ma tyle wątków, intryg, akcji i suspensu że starczy na półtora przeciętnego foruma... ;))

normalnie Dynastja albo inny tasiemiec...tfuuu

 

No i kto to pisze..... ;)) Droga Pani, popełniła pani już tysiąc postów (GRATULACJE!!!), z czego znaczącą część zapewne w tym wątku... ;))

 

Zresztą, jak moja adwersażka

te..pisaj ze drukowanymi i po naszemu 8)

SIE ROBI PSZE PANI.

ZNACZY, TA PRZECIWPOŁOŻNA PODCZAS WYMIANY OGNIA, CIOSÓW LUB POGLĄDÓW .... ;))))

 

To idę czytać na początek

normalnie cie chyba zassalo :twisted:

Ooo... A tu już mi ktoś imputuje... wypowiedzi kolegi WiSa Witalisa... ;))

 

p.s. golab z nagroda zaginal w boju :?: 8)

W boju to krasnoarmiejcy ginęli.... a gołąb zginął w paszczy (kota).

Nagroda - a właściwie "procenty" od nagrody :)) - zginęła w paszczy ....mojej :))

 

(A mówiłem: przyjechać, odebrać sobie... ;)))

 

pzdr

Maruda :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie milczę, bo doczytałem dopiero do połowy :shock: ...tego się nie da naraz, przyjemności należy stopniować - no a w przerwach jeszcze muszę żonę przewinąć, dzieci przelecieć, w samochodzie posiedzieć, biurem się przejechać, czy jakoś...

Pozdrawiam

Zassssssany :wink: 8)

 

PS. 1 Dołączam się do gratulacji dla Moniqi - właśniem też zauważył tę okrągłą liczbę. Ruszyłem w pościg... Uwaga, mam niezłe przyspieszenie, zobaczymy, jak będzie z elastycznością :lol:

PS. 2. "WiS Witalis" bardzo mi się podoba... Jak dostanę copyright, to może zmienię sobie nicka...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...