Skocz do zawartości

Temat juz nie aktualny.


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

o zlocie w kazimierzu d. tez wiem ale niestety nie dam rady :( , jutro jade na kolejne 2 tygodnie :D .

mk.si

 

jak widać są tacy co wolą moczyć kij w jeziorze albo wylegiwać sie na piasku zamist patrzeć jak inni upalają swoje cacuszka i upajać sie widokiem zasubarzonego Kazimierza 8)

 

.... blisko blisko, ale po wylegiwaniu sie na piasku skocze do zachodnich sasiadow co by salony subaru odwiedzic np. w Berlinie 8) :D i znow wroce na polski piaseczek :) .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam ale nasunęła mi się (po sumiennym przeczytaniu całego wątku :!: ) następująca myśl:

Gdzie jest pytanie :?: :roll:

 

Zasadniczo Szanowna Derekcja czepiła się nieistotniego duperela. Jest to akademicka rozprawa nad odwiecznym dylematem filozofów : CZY DUPA MARYNY JEST ORGANEM NA TYLE PSYCHODELICZNYM W SWEJ DWUPÓŁKULISTEJ FORMIE, ŻEBY BYŁA HASŁEM OKREŚLAJĄCYM DYSKUSJE NA TEMATY FILOZOFICZNE, CZY RACZEJ NA TYLE NIE DOMYTA W SWEJ OBŁEJ TREŚCI, ŻEBY JEJ MIANEM OKREŚLAĆ DEBATY PARLAMENTARNE PRZEZ PRYZMAT WIEŚNIAKA Z MIKROFALÓWKI UDEKOROWANEGO SKOŚNIE PASIASTYM ZWISEM OZDOBNYM.

Przyłączenie się Sznowny Derekcji do dyskusji uważam za zaszyt, natomiast brak zrozumienia dla tego tematu, zrzucam na karb przemęczenia pragmatyzmem życiowym koniecznym na tym stanowisku, potrzebnym w celu sprzedania choćby breliczka do kluczyków...................znaczy jeden normalny musi na forum być, żeby reszta na Jego tle, mogła się wyróżniać swojskim świrostwem. Jako Ojciec Dyrektor jesteście odpowiedzialni za podtrzymanie tego wyróżnienia .........na wysokim poziomie ( tak gdzieś około górny krawendzi lamperii ) Pozdrawiam i ostrzegam że gdzieś koło wtorku mogie wtargnonc na kawę do salonu. Proszę przedsięwziąć odpowiednie środki zaparzeniowe.

 

Mamusia forumoska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :lol:

 

PS.

Jako że topic idealnie się to tego nadaje, informuję wszytkich za- oraz nie za - interesowanych iż udaję się na słusznie mi należny odpoczynek ( mam nadzieje nie wiekuisty do braci Chorwatów.

PApa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :lol:

 

PS.

Jako że topic idealnie się to tego nadaje, informuję wszytkich za- oraz nie za - interesowanych iż udaję się na słusznie mi należny odpoczynek ( mam nadzieje nie wiekuisty do braci Chorwatów.

PApa

 

 

Szczęściarz.

 

Buuuuuuuuuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaszłyk NAKIJU i MasTURBINA wystarczą 8)

Sie dorobi bo już nie ma 8)

 

:shock: dalej nie rozumiem ... w mordę ... chyba za dużo leje

 

jezdem wpakowany

NOOOOO :shock:

 

no właśnie wpakowali mnie w jakieś rozmówki chorwackie ... mać

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Zapytal bym czy wam wszystkim odbilo, ale to oczywiscie, bylo by pytanie zupelnie retoryczne. W kwestii moich problemow, jednym z ostatnich, najwazniejszych jest problem kompatybilnosci komputera z Doom'em 3, ale rozwiazanie zapewne nastapi juz niedlugo, po dokonaniu zakupu, a nastepnie udaniu sie do sklepu komputerowego i dolozeniu roznych rzeczy w takiej ilosci jaka bedzie potrzebna by ruszyl ladnie i plynnie :wink:

 

Pozdrawiam... choc 7 stron odpowiedzi na pytanie ktore nie zostalo nigdy postawione, rzyczenie zdrowia czyni makabrycznym zartem... co... nie przeszkadza mi specjalnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: W kwestii moich problemow, jednym z ostatnich, najwazniejszych jest problem kompatybilnosci komputera z Doom'em 3, ale rozwiazanie zapewne nastapi juz niedlugo, po dokonaniu zakupu, a nastepnie udaniu sie do sklepu komputerowego i dolozeniu roznych rzeczy w takiej ilosci jaka bedzie potrzebna by ruszyl ladnie i plynnie :wink:

 

Pozdrawiam... choc 7 stron odpowiedzi na pytanie ktore nie zostalo nigdy postawione, rzyczenie zdrowia czyni makabrycznym zartem... co... nie przeszkadza mi specjalnie :lol:

No i wyjaśniła się sprawa wątku głównego!!! Siedem stron i nikt nie wpadł na to, o co autorowi chodziło. Sam jestem zaskoczony, że w przesłaniu, ukryty był Doom III.

Mam lekarstwo.

Podaję bebechy mojego kompa, co jeszcze nie widział gry, która by na nim nie śmigała:

-procesor Intel Pentium 4 3.20 GHz

-karta NVIDIA GeForce FX 5900XT

-pamięć 1,00 GB DDRAM (2x512)

Resztę pierdołek do kupna, jak płyta główna, dopowiedzą w sklepie. Pomyśl o cichym chłodzeniu, bo u mnie wiatraki budzą żonę spiącą dwa pokoje dalej.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-procesor Intel Pentium 4 3.20 GHz

-karta NVIDIA GeForce FX 5900XT

-pamięć 1,00 GB DDRAM (2x512)

na szczescie znam sie troche na komputerach i wiem ze kupowanie takiego zestawu nie ma wiekszego sensu, powod :?: wywala sie mase pieniedzy, otrzymuje ogromna moc obliczeniowa ktorej nic nie potrafi wykorzystac w pelni przez najblizsze 4 lata a kiedy w koncu pojawia sie cos takiego mozna za jedna szesnasta ceny kupic komputer o 3 krotnie wiekszej mocy obliczeniowej, wiem bo przerabialem juz pare razy temat ultra hardcore'owych pc'tow. O procesor i karte graficzna sie nie martwie, to co mnie martwi to ram, ktory jest 100 mhz i jest go tylko 256 mb a w sklepach nie maja juz takich kosci, ram jest uzalezniony od plyty glownej ktora obsluguje tylko sdram,. Ale oczywiscie nie po to otworzylem ten watek, wiec mozecie zgadywac dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby w Dooma pograć potrzeba:

 

Swoją kobietę wysłać na wczasy! :P

 

Procesor większy niż 2800

 

Pamięć więcej niż 512 - jak chcecie uniknąć szarpania spowodowanego dogrywaniem.

 

KARTA GRAFICZNA ! ! ! jest tu kluczowa i najważniejsza ! Musi mięć 8 potoków renderowania ! ! ! :shock: Wszystkie inne to protezy i Doom3 pokazał jak bardzo są beznadziejne ! Wszystkie te jajca ala Ati 9200 i Gforce 5200 i im podobne.

 

Ja na swoim kombinowanym sprzęcie mam w rozdzielczości 1024x768 i wszystko na maxsa 35 FPS :)

Test robi się wywołując konsole Ctrl+Alt+tylda potem wpisujemy: timedemo demo1.demo

 

Pomiary robić kilkakrotnie najlepszy pomiar jest po drugim razie

 

Mój komputer AMD 2500 przerobiony na 3200+

Karta graficzna ATI 9500 przerobiona na 8 potokową ATI 9700

Wszystko równa się małą kasa duże osiągi i 100% stabilności

 

Do Ati trzeba koniecznie zainstalować nowe sterowniki stworzone specjalnie dla Dooma 3 wersja 4.9 8)

 

Ps. A oto te stery do ATI pod DOOM 3:

http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-DOO ... 17086E.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARTA GRAFICZNA ! ! ! jest tu kluczowa i najważniejsza ! Musi mięć 8 potoków renderowania ! ! ! Wszystkie inne to protezy i Doom3 pokazał jak bardzo są beznadziejne ! Wszystkie te jajca ala Ati 9200 i Gforce 5200 i im podobne.

Nie przesadzaj ja mam radeona 9600 pro ktory ma 4 potoki (grrrrrrr) i jakos nie martwie sie o jego dzialanie, moze nie bede mial 50 klatek na sekunde ale litosci, bede sie cieszyl jezeli wogole ladnie ruszy, owszem jego poprzednik radeon 9500 pro mial ich 8 i byl odrobine szybszy, ale wlasnie, wcale nie tak duzo wiec akurat, nie ujmujac waznosci ilosci potokow renderujacych, nie robil bym takiej tragedii z faktu ze niektore karty maja tylko 4, sa gorsze rzeczy na swiecie... np. wersje kart graficznych ATI z literkami SE, z 64 bitowymi szynami danych :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...