Skocz do zawartości

muszem siem pochwalić ... big milk ... zakup forumowy


matt

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, dzięki :grin:

 

guma, rozumiem, że już mam obstawę "czarnuchów" :twisted:

 

co do codrive-ów bardzo chętnie ale kierowca narazie nic nie pokaże, przesiadka z rwd na fwd i z ~ 30 km na ~135 km chwile potrwa :cool: .....

 

felungi takie jak na fotce poniżej planuje wsadzić:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpadły w moje ręcę fotki, które raczej nie powinny wpaść... jedyne co się można przyczepić to klatka, mało rozbudowana i skręcana ... natomiast reszta...

felgi takie jak w cliówce kuliga (to chyba 16 albo 17 są :shock: ), kubełki i ta elektrownia ... normalnie oszalałem :twisted: .... dobrze że ta sztuka we francji jeździ, bo by było, że odgapiam :razz:

 

kozakai0.th.jpgkozak1ma0.th.jpgkozak3nm3.th.jpgkozak5ww5.th.jpg

kozak7hx1.th.jpgkozak2iv0.th.jpgkozak6zu8.th.jpg

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpadły w moje ręcę fotki, które raczej nie powinny wpaść... jedyne co się można przyczepić to klatka, mało rozbudowana i skręcana ... natomiast reszta...

felgi takie jak w cliówce kuliga (to chyba 16 albo 17 są :shock: ), kubełki i ta elektrownia ... normalnie oszalałem :twisted: .... dobrze że ta sztuka we francji jeździ, bo by było, że odgapiam :razz:

 

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

 

pozdr. matt

Piękna, fajnie wydmuchane te błotniki z przodu.

Klatka- minimal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, jeszcze nie skończyłem całego zbiornika, ale już mniej więcej można oszacować, w tym momencie zrobiłem 380 km, dopiero co zaczęła świecić rezerwa (właśnie nie wiem ile na rezerwie można przejechać) a zbiornik ma 45 l więc między 11 a 12 jakoś będzie, w tym trzeba zaznaczyć 100 km zrobione na trasie do krk no i reszta czyli 280 w mieście, sporo w korkach postałem i sporo pobutowałem :razz: .... ale panowie jak to porównać ze spalaniem malucha jak miałem seryjny silnik założony i mi palił w mieście 9l/100 :lol:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała renówka, ach miałam taką, tylko ze 1.1, splanowaliśmy głowice, gaznik wsadziliśmy od conajmniej silnika od poj 2litry itd.... paliła jak 1.8 :twisted: no ale niestety zdąrzyłam dotrzeć silnik i zanim wystartowałam w kjs-ach jakiś koleś wjechał mi w tył, pałamała się cała, ale żyje. Więc śmiało moge powiedzieć, że zajebisty samochód.

Z miłości do clio chciałam kupić 1.8 16 V, które jeździło w ak-centrum na sprintach, w kołnierzu nawet poprosiłam właściciela o jazdę próbną...wrażenia bezcenne :wink:

no ale sprzedający, jak już byłam ustawiona na zakup, nie odzywał się przez tydzień.....

Co do renówki :

fajny samochodzik, ale nie zdziw się jak ogrzewanie ci wysiądzie- a dokładniej przepalają się styki w pokrętłach od ogrzewania- jest ich trochę na allegro :roll: jakbyś potrzebował jakieś graty do swojej renówki pisz na pw, bo mam ich całą szafkę w kuchni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caroline, ok, dzięki :smile: jak mi jakiegoś pokrętła zabraknie to się zgłoszę do Ciebie :razz:

 

Kazushito Yakitaki, o tym myślisz: http://www.renaultclio.pl/c1_027maxi.phtml ? jakoś mieszane uczucia mam co do tego projektu.... BTW na forum cliówki już jestem, ale cieńko u nich ze spotami ... nie to co tutaj :cool:

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caroline, ok, dzięki :smile: jak mi jakiegoś pokrętła zabraknie to się zgłoszę do Ciebie :razz:

 

Kazushito Yakitaki, o tym myślisz: http://www.renaultclio.pl/c1_027maxi.phtml ? jakoś mieszane uczucia mam co do tego projektu....

 

Czemu? Nie każdy ma Clio Maxi (nawet jeśli to tylko replika) i nie ma ich za wiele na świecie ;) Zwłaszcza takich z autografem Ragnottiego.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...