Jump to content

muszem siem pochwalić ... big milk ... zakup forumowy

matt
 Share

Recommended Posts

żeby mi moderatornia nie wywaliła tematu do off topu, się wytłumaczę czemu na głównym :razz:

otóż na jednym ze spotów forumowych pod hala t, forumowicz lolek dał mi się przejechać jego cliówka 1.8 16v no i ..... widzicie jak się to skończyło :razz: , to poniżej na zdjęciach od przedwczoraj jest w moim posiadaniu :grin: wcześniej skupiałem się tylko na cc/sc w wersji rajdowej jednakże to auto zmieniło moje zapatrywania no i jest! radość ogromna, przeskok pomiędzy autem, które posiadałem a tym chyba w latach świetlnych nawet ciężki do oszacowania :twisted: (nie mówie nawet o kwestiach silnikowo-przyśpieszeniowych ale wyposażeniowych .... będę miał ogrzewanie w zimie !!!! :lol: ) .... trzeba się teraz tylko spiąc i nauczyć tym jeździć, bo pare koników to to ma :cool:

chciałbym podziękować kilku forumowiczom, bez których zakup clio "big milk" (nazwa by charlie;)) nie byłby możliwy, dla lolka za cierpliwość w jeżdżeniu i oglądaniu ze mną kolejnych aut (teraz dopiero sie zaczną pytania o sprawy uzytkowe ;P), dla carfita za to, że ocenił i prześwietlił tę konkretną sztukę tam "u siebie" (poprzedni właściciel- starszy Pan, mówił, że lekko nie było i jak carfit wsiadł i zaczął "testować" auto to ten prawie blady był :lol: ) i największe podziękowania dla charliego, za "pomocną dłoń" i wspólny wyjazd po sprzęta :smile: ...

DZIĘKI :!:

P.S. znajomy odrazu stwierdził, że kupiłem "lodówkę" ale charlie słusznie zauważył, że ta nazwa jest zarezerwowana dla kajtkowego dupolo więc ... big milk :wink: aha jeszcze ktoś coś wspominał o "snieżce" ale stwierdziliśmy, że to takie nie teges :twisted::twisted: :wink:

zdjęcia poglądowe strzelone na miejscu w new sączu, nie najlepsze, z racji pogody i braku warunków otoczeniowych :mrgreen:

dscf7658aresizerm4.th.jpg

dscf7660aresizebw5.th.jpg

dzięki :grin:

MIKKI, ale przetłoczenia boczne już mam takie jak w subaru :razz: ba! clio miało je wcześniej niż impreza :cool:

saint, miałeś takie kiedyś? kolor zobowiązuje, idealny na rajdóweczkę, bardzo mi ten biały "leży" :wink: , zgadzam się co do felg te są baaardzo średnie, planuje od williego i przemalować na biało albo jakies oz-ety :grin: .... narazie trzeba się odkuć a potem będziemy myśleć o felgach, kubłach, klatce itd, itp :smile:

pozdr. matt

matt, miałem kiedyś Megane Coupe, ale chorowałem wtedy właśnie na coś takiego :wink: Znajomy jeździł w tamtych czasach identycznym autkiem w KJS-ach. Felgi? Koniecznie białe! Celuj w coś podobnego do OZ Superturismo.

powtarzać się chyba nie muszę z gratulacjami ;) pamiętaj, że jakby coś to mogę się zastanowić nad opóźnieniem nieco zakupu civica :mrgreen:

zdjęcia poglądowe strzelone na miejscu w new sączu, nie najlepsze, z racji pogody i braku warunków otoczeniowych :mrgreen:

nie najlepsze? phi... wypraszam sobie... :mrgreen: nie marudź tylko szukaj miejsca, bo jak wrócę z Nikona to możliwe, że wyrwę komuś świeżutkiego Canona 400D :twisted: i pójdziemy w teren :twisted: no chyba, że wolisz sesję moją pierdziawką S5500 ;)

matt, gratki :!: mialem kiedys R5 Turbo w pieknym niebieskim kolorze...... :cry: to byly czasy......ale nadeszly lepsze,4by4 :mrgreen:

A takie jakie miał śp. Kulig na swoim maxi?

ooooooooo taaaaaak :shock: pieknie wygladaja :grin: ale chyba bedzie klopot zeby je upchnac w tej Clio-wce :roll: