Skocz do zawartości

muszem siem pochwalić ... big milk ... zakup forumowy


matt

Rekomendowane odpowiedzi

żeby mi moderatornia nie wywaliła tematu do off topu, się wytłumaczę czemu na głównym :razz:

 

otóż na jednym ze spotów forumowych pod hala t, forumowicz lolek dał mi się przejechać jego cliówka 1.8 16v no i ..... widzicie jak się to skończyło :razz: , to poniżej na zdjęciach od przedwczoraj jest w moim posiadaniu :grin: wcześniej skupiałem się tylko na cc/sc w wersji rajdowej jednakże to auto zmieniło moje zapatrywania no i jest! radość ogromna, przeskok pomiędzy autem, które posiadałem a tym chyba w latach świetlnych nawet ciężki do oszacowania :twisted: (nie mówie nawet o kwestiach silnikowo-przyśpieszeniowych ale wyposażeniowych .... będę miał ogrzewanie w zimie !!!! :lol: ) .... trzeba się teraz tylko spiąc i nauczyć tym jeździć, bo pare koników to to ma :cool:

 

chciałbym podziękować kilku forumowiczom, bez których zakup clio "big milk" (nazwa by charlie;)) nie byłby możliwy, dla lolka za cierpliwość w jeżdżeniu i oglądaniu ze mną kolejnych aut (teraz dopiero sie zaczną pytania o sprawy uzytkowe ;P), dla carfita za to, że ocenił i prześwietlił tę konkretną sztukę tam "u siebie" (poprzedni właściciel- starszy Pan, mówił, że lekko nie było i jak carfit wsiadł i zaczął "testować" auto to ten prawie blady był :lol: ) i największe podziękowania dla charliego, za "pomocną dłoń" i wspólny wyjazd po sprzęta :smile: ...

 

DZIĘKI :!:

 

P.S. znajomy odrazu stwierdził, że kupiłem "lodówkę" ale charlie słusznie zauważył, że ta nazwa jest zarezerwowana dla kajtkowego dupolo więc ... big milk :wink: aha jeszcze ktoś coś wspominał o "snieżce" ale stwierdziliśmy, że to takie nie teges :twisted::twisted: :wink:

 

zdjęcia poglądowe strzelone na miejscu w new sączu, nie najlepsze, z racji pogody i braku warunków otoczeniowych :mrgreen:

dscf7658aresizerm4.th.jpg

dscf7660aresizebw5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :grin:

 

MIKKI, ale przetłoczenia boczne już mam takie jak w subaru :razz: ba! clio miało je wcześniej niż impreza :cool:

 

saint, miałeś takie kiedyś? kolor zobowiązuje, idealny na rajdóweczkę, bardzo mi ten biały "leży" :wink: , zgadzam się co do felg te są baaardzo średnie, planuje od williego i przemalować na biało albo jakies oz-ety :grin: .... narazie trzeba się odkuć a potem będziemy myśleć o felgach, kubłach, klatce itd, itp :smile:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzać się chyba nie muszę z gratulacjami ;) pamiętaj, że jakby coś to mogę się zastanowić nad opóźnieniem nieco zakupu civica :mrgreen:

 

zdjęcia poglądowe strzelone na miejscu w new sączu, nie najlepsze, z racji pogody i braku warunków otoczeniowych :mrgreen:

 

nie najlepsze? phi... wypraszam sobie... :mrgreen: nie marudź tylko szukaj miejsca, bo jak wrócę z Nikona to możliwe, że wyrwę komuś świeżutkiego Canona 400D :twisted: i pójdziemy w teren :twisted: no chyba, że wolisz sesję moją pierdziawką S5500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt, gratki :!: mialem kiedys R5 Turbo w pieknym niebieskim kolorze...... :cry: to byly czasy......ale nadeszly lepsze,4by4 :mrgreen:

 

A takie jakie miał śp. Kulig na swoim maxi?

 

ooooooooo taaaaaak :shock: pieknie wygladaja :grin: ale chyba bedzie klopot zeby je upchnac w tej Clio-wce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...