Skocz do zawartości

Czy mój podpis to reklama?


mati

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odpowiedź w sprawie części STi

 

No właśnie. Szanowna Dyrekcjo - co z tym?

 

Wizyta w STI Shop w Tokio była dla mnie jednocześnie powodem wielkiej radości (ile ślicznych rzeczy!), a z drugiej ogromnej frustracji, że z całego tego bogactwa możemy kupić sobie co najwyżej front lip STI i parę innych drobiazgów. I to tylko do imprezy. A tam przecież gratów od groma i to do legaców i forków również :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem konkurencyjność nie-ASO w stosunku do SIP jest mocno dyskusyjna.

Nawet jeżeli jakaś część asortymentu sie pokrywa to i tak jakaś marginalna liczba forumowiczów-potencjalnych-lub-obecnych-posiadaczy-w-miarę-nowych-subaru czyli głównego targetu Dyrekcji, zdecyduje sie na zakup akcesoriów poza autoryzowanym dealerem.

Nie mówię oczywiście o freakach, którzy kupują do swoich Imprez wszystko, co się da kupić. Mówie o zwykłych, szarych użytkownikach.

Takich jak ja :cool:

Wiem o istnieniu nie-ASO, byłem na ich stronie, przejrzałem asortyment - fajnie. Ale nic nie kupiłem. Wszystkie dodatkowe elementy mojego samochodu kupiłem i zamontowałem w ASO Koper lub DaWoj.

Dlaczego?

Ano dlatego, że po pierwsze nie potrzebuję super dodatków. A po drugie jestem wygodny i lubię obsługę w ASO: kupuję, "się montuje" a ja piję kawkę z pewnym przeuroczym panem :mrgreen: Mam wrażenie, że podobnie robi większość posiadaczy w miarę nowych Subaru. A ci którzy mają starsze, też jakoś chyba specjalnie nie walą drzwiami i oknami do nie-ASO. Szukają raczej jakichś zamienników bądź części używanych.

 

Moim zdaniem nie-ASO jest dla pasjonatów ale może się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, chciałem dowiedzieć się co o tym myślą forumowicze, dzięki którtym forum istnieje, stąd moja ankieta.

 

Jeżeli firma któro tak usilnie reklamujesz prowadzi chandel śliwowicom łąckom jezdem z tobom całom wontrobom i to z czystem sumienie bo SIP w dystrybucji wyży wspomnianego produktu jes raczy cieniutki i do tego ni ma autoryzacji. Jeśli natomias swojo działalnościom reklamowom szargasz zszargane nerwy Oćca Derechtora to nie wiem o so choźi ale jezdem solidarnie wkórwiona - NIEBEDOM NIEPOWOŁANE PLUĆ NAM W GAŹNIK ....znaczy sie ... W POMPOWTRYSKI że tyko przez grzecznoś o turbowyżymarce nie wspomne.

 

mamusia wontrobom solidarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich "zmianach" na forum powoli zastanawiam sie kiedy przeniesiemy sie na nieformalne forum subaru :?: :?: :?:

Mysle ze juz nie dlugo... niestety mentalnosc "IV RP" wtargnela juz tu :evil: . Moim zdaniem kwestia reklam obcych firm (niekonkurencyjnych) to robienie problemu z niczego bo tak naprawde SIP nic nie traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie rozumiecie, ze to forum jest prywatna wlasnoscia SIP? Oni placa za utrzymanie i oni beda ustalac zasady, a nawet jak beda chcieli to wezma i zamkna wam to cale forum i nie bedziecie sie mieli gdzie podziac. Rozumiem sugestie w sprawie forum ale za takie upieranie sie na sile to bym chyba bany zaczal rozdawac. Jak wam jedzenie w restuaracji nie smakuje to juz wiecej do niej nie wracacie czy terroryzujecie personel i szefa tak dlugo az nie zmienia kucharza na takiego, ktory wam bedzie gotowal tak jak lubicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie rozumiecie, ze to forum jest prywatna wlasnoscia SIP?

 

Ależ rozumiemy doskonale. :roll:

 

wezma i zamkna wam to cale forum i nie bedziecie sie mieli gdzie podziac.

 

O my nieszczęśni, chyba sie pochlastamy...

Ja z żalu będę jeździł Popiołem w kółko i klął donośnie...

 

to bym chyba bany zaczal rozdawac.

 

Na moderatora go! Przemeq musi abdykować!

 

A tak poważnie - forum owszem własnością SIPu jest. Ale to użytkownicy tworzą forum a nie właściciel serwera. Oczywiście, że trzeba respektować warunki jakie stawia gospodarz co nie znaczy, że należy się ze wszystkimi zgadzać :twisted: :wink:

Dyskusja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a wielu nawet pomogła... i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - forum owszem własnością SIPu jest. Ale to użytkownicy tworzą forum a nie właściciel serwera. Oczywiście, że trzeba respektować warunki jakie stawia gospodarz co nie znaczy, że należy się ze wszystkimi zgadzać

Dyskusja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a wielu nawet pomogła... i takie tam...

 

Jak najbardziej sie z toba zgadzam. Dlatego tez napisalem, ze mozna dawac sugestie ale takie upieranie sie na sile czasami moze miec odwrotny skutek od zamierzonego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, przeczytałem wyjaśnienie Padre, przeczytałem Wasze posty i... część osób dalej nie rozumie dlaczego nie można zamieszczać reklam (i nie chodzi o konkurencję, bo jak już zauważono nie do końca pokrywa się asortyment). A może to ja naiwny jestem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że SIP zapomina, że forum to nie tylko dobrodziejstwo z jego strony dla nas forumowiczów, ale przede wszystkim doskonała reklama Subaru w Polsce.

Jest to prywatne "przyjęcie" ale goście są ważni. Dyrekcja z Subarytą, to byłoby, z całym szacunkiem, dość nudne forum.

Ograniczenie "reklam" firm wspierających i uzupełniających asortyment SIPu jest w moim mniemaniu działaniem na szkodę SIPu.

Czy ktoś reklamował firmę sprzedającą nowe Subaru w Polsce??? prowadzącą autoryzowany serwis???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu powołują się na gościnność i że właściciel ustala zasady... oczywiście. To zrozumiałe. Ale jeśli Heniek od 10 lat zaprasza raz w tygodniu na alkoholowe orgietki, a nagle mówi, że się wczoraj ożenił i od tego momentu będzie zamiast śliwowicy oranżada, to chyba nie dziwne, że lekkie poruszenie się zrobiło i nadal niektórzy szmuglują flaszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu powołują się na gościnność i że właściciel ustala zasady... oczywiście. To zrozumiałe. Ale jeśli Heniek od 10 lat zaprasza raz w tygodniu na alkoholowe orgietki, a nagle mówi, że się wczoraj ożenił i od tego momentu będzie zamiast śliwowicy oranżada, to chyba nie dziwne, że lekkie poruszenie się zrobiło i nadal niektórzy szmuglują flaszki...

Dobre! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Przecież The Forum to reklama dla SIPu, dzięki niepowtarzalnym forumowiczom.

Wozimy nawet świniacze na lusterkach.

Ale przyszło MY08 to i forum się delikatnie zmieni... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych.

Wydaje tylko pieniądze. Umożliwia krytykę swego działania.

 

To krytyka powinna byc koniem pociagowym dla innowacji !

 

 

A powinniśmy ?

Czy może zadowolenie z pobytu tutaj p.t. Forumowicze sami się do popularyzacji przyczyniają (lub też na odwrót) ?

 

Subaru jako marka moim skromnym zdaniem stala sie marka "lajfstajlowa"

Forum Subaru jest czescia lajfstajlu uzytkownikow, milosnikow marki.

Stad komunikowanie mozliwosci dolaczenia do takiej "spolecznosci" moze byc kolejnym

zaskakujacym innowacyjnym pomyslem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi częściami do STi ??????????????

 

 

którego NIGDY nie kupicie w sip, bo ten ostatni musiałby zatrudnić kogoś kompetentnego typu Marcin, żeby ogarnął nie tak prosty temat na właściwym poziomie,

 

Ciepło, coraz cieplej :?:

:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...