Skocz do zawartości

Czy mój podpis to reklama?


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że SIP oprócz tego (jak mówi hogi ze robi sobie reklamę tym forum) to również dużo ryzykuje bo gdyby pojawiło się tu 10 Krzysiomów z takim autorytetem i poważaniem jak Az, Mati, Wis, czy Wrcfan to SIP byłby w wielkim kłopocie a jego godziny policzone. Po prostu dobrze mieć jakiekolwiek media które mówią dobrze o mnie patrząc z perspektywy firmy.

Inna strona medalu to taka ze większości firm sprzedających nowe auta koło dupy lata gt z 98 roku ważne żeby opylić jak najwięcej nowych modeli. Więc działalność forum w tej dziedzinie gdzie znaleść tańsze części poza salonem jest szkodliwa. Na małą skale jest to nieodczuwalne ale na większa....... szkodliwe :-)

To samo dotyczy tuningu - najlepiej tuningować tak żeby nic nie stuningować bo to co opuściła fabryka jest bardzo bezpieczne wiec damy wam 2 spojlery i wydech i wystarczy. A jak znajdziecie sobie firmę która zamontuje wam BEZPIECZNIEJSZE hamulce to my za to nieopowiadany.

Ja będąc doradcą marketingowym w firmie nie-ASO.pl sam założył bym nowy nick i zapuścił takie zamieszanie wokół mojej osoby ( broń boże marcin@klub.subaru.pl nic nie insynuuje tylko sobie gdybam ) bo skandal jest najlepszą reklamą. Najlepszym dowodem na to jest wspomniana wcześniej IV RP Kaczyńskich która tak jak SIP musi odpierać ataki bez konkretnych zarzutów.

Teraz SIP jest rządem(czyli tym strasznie złym) a nie-ASO wyrosło na wybawiciela z całej sytuacji.

Tak nie jest.

nie-ASO jest osobnym wątkiem , jest uzupełnieniem , jest extra opcją dla właścicieli subaru więc i żadnym zagrożeniem dla sipu. Całość wygląda tak ze kupiłeś u nas auto to jest firma która ma fajne części do zaoferowania których my nie mamy i myślę ze w tym kierunku powinna zawiązać się współpraca a nie zwalczanie!!!! Bo te dwa kierunki idą w parze dla każdego kto ceni Subaru.

 

Co innego byłoby gdyby ktos oferował tanie częsci samochody nówki za pól ceny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...