Skocz do zawartości

Jaki serwis w okolicach Krakowa polecacie?


amigo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, nie wolno umieszczać reklam stałych w podpisach, można polecić konkurencyjny sklep, serwis - trzeba napisać dlaczego. Przecież jest to napisane w tym kawałku co zacytowałem.

 

szczur75, Ale pytanie było odnośnie serwisu w Krakowie, doprecyzuję swoją odpowiedź (bo zdaje się, że serwisy są trzy), mi chodziło o ten na Josepha Conrada, bo tam byłem i było OK. Znam jeszcze jeden (nie ASO), ale tam bym się udał jakby mi auto niedomagało, tak to szkoda chłopakom głowę zawracać bzdetami ;)

 

 

Więc jako że nie można mieć podpisu, a czy można miec zdjęcie swojego subaru, na którym jest umieszczona reklama swojej firmy ? :twisted:

 

Wiem że jestem dojęty, ale cała ta sytuacja z zakazami, jest tak durna, jak moje pytania, chce tylko udowodnić Wam ( Dyrekcji, modom ) że nie tędy droga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jako że nie można mieć podpisu, a czy można miec zdjęcie swojego subaru, na którym jest umieszczona reklama swojej firmy ? :twisted:

 

Wiem że jestem dojęty, ale cała ta sytuacja z zakazami, jest tak durna, jak moje pytania, chce tylko udowodnić Wam ( Dyrekcji, modom ) że nie tędy droga :evil:

 

 

 

Teraz to napewno będzie zakaz zdjęć w podpisie....a powód będzie prozaiczny oczywiście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jako że nie można mieć podpisu, a czy można miec zdjęcie swojego subaru, na którym jest umieszczona reklama swojej firmy ?

Spryciarz!!! :mrgreen: Dobrze placisz,to wyprowadzę Imprezę z ogrodu wujka i okleję całą naklejkami z logo i adresem.....(cenzura) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta pytanie było odnośnie postu:
czyli nie mozna polecac nic/nikogo bo to reklama ?

myślałem, że zrozumiesz...

Skoro nie, to przepraszam za skomplikowanie pytania.

Złośliwości zatrzymaj dla siebie, kilka postów wyżej jest odpowiedź na to pytanie. Nie wiem po co je przytaczasz, bo Twoje poprzednie były o czym innym.

 

Azrael, możesz, jeżeli tak uważasz. Przy okazji przypomnienie, żeby nie powtarzać urban legends, tylko opierać się na swoich doświadczeniach.

 

owoc666, co ostatnio robiłeś w polecanym przez Ciebie serwisie w Katowicach? No bo skoro polecasz, to zapewne podzielisz się swoim doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, możesz, jeżeli tak uważasz. Przy okazji przypomnienie, żeby nie powtarzać urban legends, tylko opierać się na swoich doświadczeniach.

 

 

Pociągnę konsekwencje dalej bo widze że sugestia nie jest dośc jasna.

 

Obecna polityka jest taka że nie może mieć Maricn reklamy swojej firmy w podpisie ale może i Marcin i ja w każdym wątku jaki się napatoczy pisać ze ta firma jest najlepsza. Czy to nie jest trochę paradoksalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, owszem jest, tylko powiedz mi czemu Marcin w każdym wątku miałby pisać, że Jego firma jest najlepsza, skoro nie każdy wątek dotyczy zakupu części lub naprawy? To było by lekko nie na temat chyba.

 

Zaczyna mnie dziwić nieco Wasze podejście, kłócicie się o to, że zaczęto egzekwować zasady, które tu obowiązują od samego początku. Zostawiono furtkę w postaci koleżeńskiej rady jaki serwis wybrać, co kupić, ale podnosi się wielki lament. To coś jak dać palec a rękę odetną.

 

szczur75, przecież ASO nie świadczą wszystkich usług o jakie ludzie się pytają, więc analogia taka sama jak z zakupem części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, ja spędziłem kiedyś dużo czasu obmyślając jak to zrobić ze zwalczaniem komercji żeby:

 

1. forum miało sens dla forumowiczów - jako pomoc

2. interesy SIP nie były naruszane w sposób bezczelny

3. nie genrować absurdó takich jak ten, któy podałem powyżej.

 

Mam obawy że udało się wytworzyć sytuację, w której powstał zakaz nieegzekwowalny, bo w pewnym mommencie musielibyście zbanowac większośc aktywncyh forumowiczów, w dodatku generujacy absurdy jeżlei konsekwentnie się tego trzymać.

 

Ja ani Marcin nie bedziemy się zachowywać jak dzieci, ale ktoś w końcu zacznie i co zrobicie?

 

Ale na szczęście to nie mój cyrk i nie moje małpy.

Rozumiem, że wypowiedź że mogępolecić nasz serwis, podobnie jak Dżanka czy kogokolwiek innego komuś proszącemu o pomoc mogę uważać za wiążącą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wypowiedź że mogępolecić nasz serwis, podobnie jak Dżanka czy kogokolwiek innego komuś proszącemu o pomoc mogę uważać za wiążącą?

Za wiążącą możesz uznać wypowiedź Flipera, bo On jest pracownikiem SIP. Ja staram się utrzymać tu jako taki porządek, robię to za friko w swoim wolnym czasie - sam dokładnie wiesz co to za "wdzięczna" robota. Przekazuję to co ustaliliśmy z Padre na spotkaniu, Wy zadajecie coraz bardziej szczegółowe pytania na które odpowiedzi mogę udzielić co najwyżej stosując zdroworozsądkowe myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, co ostatnio robiłeś w polecanym przez Ciebie serwisie w Katowicach? No bo skoro polecasz, to zapewne podzielisz się swoim doświadczeniem.

 

 

Wiem kto tam pracuje, kto za to odpowiada - i to mi wystarcza.

 

 

Howgh!

 

 

PS. Aflinta, nie zapędziłeś się w tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie dziwić nieco Wasze podejście, kłócicie się o to, że zaczęto egzekwować zasady, które tu obowiązują od samego początku.

 

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że ani Azrael, ani tym bardziej ja, nie kłócimy się o nic.

Wszelkie prośby moderatorów zostały zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...