Skocz do zawartości

Jaki serwis w okolicach Krakowa polecacie?


amigo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawy na razie nie potrzebuje (puk, puk w niemalowane), samochod sprawuje sie super ale jest swiezo kupiony, planuje nim wieksza wycieczke na wakacje i chcialbym, zeby ktos go porzadnie przeserwisowal, powymienial co jest do wymiany itp... zeby nie bylo niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydaj troche kasy dla spokoju sumienia.

Wymien sobie klocki hamulcowe na nowe, plyn hamulcowy, moze olej zmien.

Zaloz nowe wycieraczki i jedz :)

A jak cos sie bedzie mialo zepsuc, to i tak sie zepsuje.

Albo zainwestuj kilka tysiecy zlotych w kompletny przeglad lacznie z wyjeciem silnika i wymiana tego co ew. do wymiany :)

 

Sorry za nieco sarkastyczny ton, ale tak to z samochodami jest.

Tez niby przed podroza do Irlandii podjechalem do mechanika na mala kontrole przed podroza i co?

Zamiast siedziec w Irlandii malo brakowalo a teraz bym meczal z owcami w gorach Walii :)

Bo rozrusznik wzial sie i umarl kompletnie niespodziewanie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO w rozmowie telefonicznej gdy dowiedzialo sie ze to USA jakos nie wykazalo duzego entuzjazmu. Pan powiedzial ze amerykanski VIN im nie wchodzi do systemu, przez co czesci moga nie pasowac i ogolnie, moje pierwsze wrazenie z rozmowy telefonicznej bylo negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie róbmy jaj z tym "zakazem reklamy"... nadgorliowść jest gorsza od faszyzmu. Ktoś potrzebuje pomocy, zadaje pytanie. Nie każdego stać na przeglady czy naprawy w ASO i myślę, że ASO za to się nie pogniewa...

Większość krakusów jeździ do Michała Gawina na Woli Justowskiej, ul. Królowej Jadwigi 213, tel. (0-694) 151 347

Acha,...i nie mam w tym wszystkim żadnego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, nie rób scen:

Jeżeli pisząc posta uważacie, że lepiej jest polecić komuś zakup w firmie xxx zamiast w ASO... macie do tego prawo i nikt tego nie usunie. Uzasadnijcie tylko dlaczego, aby osoba miała możliwość wyboru, a nie wszyscy pytający są fachowcami – po to tutaj przychodzą, aby pytać fachowców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczur75, Możesz coś konkretnego zarzucić temu w Krakowie? Byłem tam dwa razy, za każdym zrobiono dokładnie to co trzeba, nie widzę powodów by go nie polecać.

 

amigo, jeżeli masz zamiar naprawiać to nie dziwię się, że z góry uprzedzają o problemie jaki może wystąpić, tylko po co dramatyzować skoro masz sprawne auto a chcesz tylko zwykły przegląd zrobić?

 

ps. Odnośnie obsługi aut US w ASO podobno ma się coś niedługo ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, nie wolno umieszczać reklam stałych w podpisach, można polecić konkurencyjny sklep, serwis - trzeba napisać dlaczego. Przecież jest to napisane w tym kawałku co zacytowałem.

 

szczur75, Ale pytanie było odnośnie serwisu w Krakowie, doprecyzuję swoją odpowiedź (bo zdaje się, że serwisy są trzy), mi chodziło o ten na Josepha Conrada, bo tam byłem i było OK. Znam jeszcze jeden (nie ASO), ale tam bym się udał jakby mi auto niedomagało, tak to szkoda chłopakom głowę zawracać bzdetami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...