Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety nie udalo nam sie do Was dzisiaj dolaczyc :cry: Age zmoglo dosc bolesnie i wolelismy nie ryzykowac :roll:

mam nadzieje, ze nastepnym razem "prawa Murpy'ego" juz nam szykow nie popsuja i dolaczymy do "zabawy w piaskownicy" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie udalo nam sie do Was dzisiaj dolaczyc :cry: Age zmoglo dosc bolesnie i wolelismy nie ryzykowac :roll:

mam nadzieje, ze nastepnym razem "prawa Murpy'ego" juz nam szykow nie popsuja i dolaczymy do "zabawy w piaskownicy" :cool:

 

Dawaj dawaj - potestujemy tę germańską łopatkę ;-)

 

BTW - na miejscu powstał plan, żeby spalić zdjęcia na płyty i umówić sie gdzieś na oglądanie. Potrzeba zapewne jakiegos laptopa, rzutnika i kawalka lokalu.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Dzięki wielkie dla kolegi ze srebrnego Outbacka (nie pamiętam nicka :oops: ), który zapewnił nam transport na trasie.

Pozostawienie Legacy na parkingu było dobrą decyzją :mrgreen:

Moje fotki:

http://picasaweb.google.pl/maciek.godle ... oadMadness

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za super zabawe - powstal dzisiaj pomysl coby ogarnac typowo quadowo-terenowkowa imprezke - zebrac sie w okolo 10 osob i porzadnie wytytlac w blocku - moge ogarnac kilka quadow i pare terenowek i bysmy zrobili calodiowy wypad kapielowo-blotny

 

patrol i quady rzondzom

 

ze co ze ja przez to jeziorko nie przejade :twisted::mrgreen:

 

dawac zdjecia z kapieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dotarlem do domu :grin:

Zabawa byla przewyborna i zdecydowanie pisze sie na kolejne upalania w blocie :twisted:

Dziekuje wszystkim obecnym za atmosfere i wspolne spedzone niedzielne popoludnie, a w szczegolnosci koledze z zajebiscie szybkim i zrywnym quadem ktorym mialem przyjemnosc zaliczyc swoj "pierwszy_raz" jako kierowca (to jakis podrasowany monster byl), Kasia i Mrok za transport-bez Was dymal bym chyba na piechote :wink: , Mikolajowi i jego koledze (sorry nie pamietam imienia :oops: ) za wrazenia z jazdy na pace pickupem - bezcenne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim obecnym za atmosfere i wspolne spedzone niedzielne popoludnie, a w szczegolnosci koledze z zajebiscie szybkim i zrywnym quadem

Kolejna zabawka dopisana do mojej listy jeszcze nie nabytych :lol: :wink: ... bączki kręci pięknie...

Mikolajowi i jego koledze Marcinowi za wrazenia z jazdy na pace pickupem - bezcenne :twisted:

Polecam się, ale next time moto.

 

A Garnkogłowy Brudas dzisiaj mi zaimponował... respekt ziom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Dzięki wielkie dla kolegi ze srebrnego Outbacka (nie pamiętam nicka :oops: ), który zapewnił nam transport na trasie.

Pozostawienie Legacy na parkingu było dobrą decyzją :mrgreen:

Moje fotki:

http://picasaweb.google.pl/maciek.godle ... oadMadness

 

Foty bardzo teges :cool:

 

Dziękuję za świniaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - na miejscu powstał plan, żeby spalić zdjęcia na płyty i umówić sie gdzieś na oglądanie. Potrzeba zapewne jakiegos laptopa, rzutnika i kawalka lokalu.... ;-)

 

Bardzo dobry pomysł - tak jak i cała dzisiejsze impreza.

 

Kilka zdjęć - reszta na płytkach po wypaleniu.

 

Niektórzy nieźle zaczeli :mrgreen:

dsc02384ml2.jpg

 

dsc02389ek9.jpg

 

Nie ma jak Subaru

dsc02434mp2.jpg

 

dsc02421yc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...