Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biorę grilla, brykiety, rozpałkę, jak zdążę to kupię jakieś talerzyki jednorazowe. Torby na śmieci weźcie!

 

OK, mała lista na niedzielę (wpisujemy gości i osoby towarzyszące, żeby mieć pojęcie o skali zjawiska oraz pojazdy zdatne w terenie):

 

1. Devlin + Syrenka + Szkodnik (plus 4 osoby i dziecko) - 1 OBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, takie tam male przygody...nic przyjemnego bylo minelo. Znokautowalem moje nowe auto (nie subaru).

dzieki Adamowi. juz jest dobrze ....

 

ps. Czy mozna jakos dochodzic jakiegos odszkodowania na drodze sadowej w przypadku zlego oznakowania trasy (dluuuga posta, zakret 90 stopni w lesie znak przed zaketem jakies 50 m ale zarosniety drzewami co w polaczeniu z godzina 23 dalo w moim przypadku efekt zwiedzania lasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funky Koval - ekskluzywny forklift sztuk jedna

Sąsiad Funky Kovala - Legassio sztuka jedna

 

 

ps. Czy mozna jakos dochodzic jakiegos odszkodowania na drodze sadowej w przypadku zlego oznakowania trasy (dluuuga posta, zakret 90 stopni w lesie znak przed zaketem jakies 50 m ale zarosniety drzewami co w polaczeniu z godzina 23 dalo w moim przypadku efekt zwiedzania lasu)

 

Teoretycznie można, ale

- trzeba mieć zdjęcia z miejsca zdarzenia

- udowodnić, że się jechało z prędkością dozwoloną ewentualnie że przy tej prędkości nie dało rady zmieścić się w zakręt

- nie jestem pewien, czy nie powinny stać takie znaczki odblaskowe/barierki w barwach narodowych na takim zakręcie (to tak jako podpowiedź, jakbyś już cykał fotki)

- udowodnić, że kierownik trzeźwy był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- trzeba mieć zdjęcia z miejsca zdarzenia

noc, brak aparatu..jaasne to chyba juz wygralem sprawe :wink:

 

- udowodnić, że się jechało z prędkością dozwoloną ewentualnie że przy tej prędkości nie dało rady zmieścić się w zakręt

nie wiem czy sa znaki ograniczajac a jesli sa to zarosniete drzewami - nawet w dzien ich nie widac. tam mozna 90km/h i za cholere sie nie zmiesci "normalny" kierowca w "normalnym" aucie

 

- nie jestem pewien, czy nie powinny stać takie znaczki odblaskowe/barierki w barwach narodowych na takim zakręcie (to tak jako podpowiedź, jakbyś już cykał fotki)

czyli fotki mozna po fakcie, tzn bez auta :?: :idea:

 

- udowodnić, że kierownik trzeźwy był...

no trzezwy byl...ale jak to teraz udowodnic :roll: Policyji nie bylo bo po co..

 

Funky-Koval, dziekuje bardzo za wyjasnienie sprawy.

Przepraszam za OT ale mialem taka przygode pierwszy raz i troszke zszokowany jestem.

 

Mode dawaj pasek za OT. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojczek z paskiem, to byłby fenomen :idea: :wink:

Myślałem, że transport już masz jak Cię arosiak wpisał, ale jeśli nie to możesz na mnie liczyć. Będzie nas trochę więcej niż myślałem, ale powinniśmy dać radę :lol:

 

Motoru nie biorę, bo tylko by się obijał na pace. Będziemy testować możliwości Subarek i Nissana :twisted: Biorę ze sobą kumpla (może jeszcze jego koleżankę i Wojtka), który zna "trochę" te tereny... więc powinno być wesoło.

Dozo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Devlin + Syrenka + Szkodnik (plus 4 osoby i dziecko) - 1 OBK

2. arosiak + Beti + Wojczek + ewentulalnie os.tow (3,4os)- 1 Foryś

3. Mrok i Kasia (50%=1 os. :wink: )

4. Mikki - 1 os.

5. minimus + (jak sie da namówić) pani minimus + panna minimus - 1 obk

6. Chlor z Gagatkiem - pojazd z ABMT - absolutnym brakiem mozliwosci terenowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja sie trochę skomplikowała, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję stawić się o czasie we wskazanym miejscu.

 

 

1. Devlin + Syrenka + Szkodnik (plus 4 osoby i dziecko) - 1 OBK

2. arosiak + Beti + Wojczek + ewentulalnie os.tow (3,4os)- 1 Foryś

3. Mrok i Kasia (50%=1 os. :wink: )

4. Mikki - 1 os.

5. minimus + (jak sie da namówić) pani minimus + panna minimus - 1 obk

6. Chlor z Gagatkiem - pojazd z ABMT - absolutnym brakiem mozliwosci terenowych ;)

7. rrosiak (raczej samotnie) - 1 OBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...