Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czas w stosunku do najlpeszego Gumperta to jest :shock:

Jest przepaść, ale weźmy pod uwagę, że FXX jechał MSC, który niejako stworzył to auto i na pewno jest w nie mocno wjeżdżony, a Gumpert to jednak była "testówka" pożyczona na "kilka" kółek. Choć oczywiście nie twierdzę, że Gumpert jest szybszy od FXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Gear w kolejnej serii udaje sie do hameryki i tam James May bedzie pilotem Kena Blocka w wyscigu z mistrzem motocrossu Ricky Carmichael. Captain Slow troche sobie polata.....

http://motomagazine.co.uk/news/ricky-ca ... -gear.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnieciu całego odcinka tez mi sie wydaje, ze schumacher jako Stig był związany z FXX...

 

Wydaje? Przecież to oczywiste, że "ujawnienie" Stiga-Schumachera to ciąg dalszy prób odwrócenia uwagi od faktu, że wydało się, kim był biały Stig... :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnieciu całego odcinka tez mi sie wydaje, ze schumacher jako Stig był związany z FXX...

 

Wydaje? Przecież to oczywiste, że "ujawnienie" Stiga-Schumachera to ciąg dalszy prób odwrócenia uwagi od faktu, że wydało się, kim był biały Stig... :twisted:.

 

Przez 10 lat by Schumiemu płacili żeby fury testował... po co jak wystarczyło zapłacić tylko za jeden program :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veyron powinnien miec lepsze przyspieszenie caly czas

 

niby tak, ale tam jest mega goraco (mozna zapytac Harvestera :razz: ) i te kilka turbin Big Bug'a nie dzialalo tak efektywnie jak silnik w Mac'u.

 

Poza tym, to tylko (albo "az") Top Gear i do wynikow nalezy podchodzic z dystansem. Wazne, ze jest show :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na papierze wyglada, ze Veyron powinnien miec lepsze przyspieszenie caly czas
widocznie to tylko na papierze albo Hammond tak spieprzył start :mrgreen:
ale tam jest mega goraco
zależy kiedy kręcili bo jak np w czasie naszej zimy to tam jest poniżej 30 C.
Oglądajcie' date=' 2/13 żondzi! :wink:[/quote']zadecydowanie się zgadzam i cieszę się że wreszcie znalazłem czas żeby obejrzeć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem odcinek z FXX w roli głównej ,trochę zdeklasowało konkurencję :-) miazga swoją drogą ciekawe jak by wyglądała konfrontacja maclarena f1 ,veyrona i FXX-a w wyscigu na 1km tak jak zrobili w Emiratach ,napewno by się tam jakiś fxx znalazł chociaż ponoć nie dają do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...