Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do wiary!!! Wstyd mi za naszych "dyplomatów" :shock:

 

http://moto.onet.pl/1569420,1,protest-a ... tml?node=2

 

No tak., ambasada składa protest... a miałem nadzieję, że sobie odpuszczą. Mi to przypomina aferę z kartoflem i Tageszeitung http://wyborcza.pl/1,86733,3460382.html .

 

Jak dla mnie człowiek powinien mieć możliwość naśmiewania się z czego tylko ma ochotę, inaczej taką wolność można o kant dupy potłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie człowiek powinien mieć możliwość naśmiewania się z czego tylko ma ochotę, inaczej taką wolność można o kant dupy potłuc.

 

 

to wyobraz sobie, ze Clarkson zamiast Warszawy daje jaslo: From Berlin to Auschwitz on one tank...

 

Wciaz Ci do smiechu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyobraz sobie, ze Clarkson zamiast Warszawy daje jaslo: From Berlin to Auschwitz on one tank...

 

Wciaz Ci do smiechu? :roll:

 

Nie, to byłoby dużo mniej zabawne. Ale... w serialu South Park trafił się odcinek, gdzie Cartman postanowił przeprowadzić holokaust. I co? Świat się nie skończył.

 

W necie rekordy popularności bije z kolei historyjka o Ahmedzie - martwym terroryście. I - choć nawiązuje do tragicznych wydarzeń z 11 września - moim zdaniem była całkiem zabawna.

 

Dalej... co z serialem MASH, który sobie jaja z wojny w Korei? Czy dowcip, w którym Gorbaczow postanaiwa urządzić nam drugą Japonię zrzucając na Polskę atomówki powinien zostać zakazany? Itd, przykłady można mnożyć.

 

Tak więc sorry, ale ja mam zamiar śmiać się z największych tragedii jakie spotkały ludzkość. Taką możliwość daje mi umiejętność odróżniania fikcji od rzeczywistości. I - moim skromnym zdaniem - dużo lepiej jest popracować właśnie nad nią, niż nad wprowadzaniem cenzury.

 

A jeśli ktoś sobie z tym nie radzi - niech nie ogląda. Jego święte prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak., ambasada składa protest...

 

lekka przeginka... Clarksonowa "reklama" mi sie niepodoba, ale na oficjalne protesty nie zasluguje (podobnie jak na kretynskie kontr-"reklamy" by TVN), bo to tylko woda na mlyn Jeremiego umacniajaca jego pozycje skandalisty.

 

Jak dla mnie człowiek powinien mieć możliwość naśmiewania się z czego tylko ma ochotę, inaczej taką wolność można o kant dupy potłuc.

 

...ale przeciez kazdy ma taka mozliwosc (w wolnym kraju). Nikt nie stawia Clarksona przed plutonem egzekucyjnym. Podobnie - czysto teoretycznie - jakbys nasmiewal sie z osoby niepelnosprawnej czy uposledzonej, to nie zamkna Cie do wiezienia; co nie zmienia faktu, ze w mojej opini bedziesz dupkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

kretynskie kontr-"reklamy" by TVN)

 

:?:

 

WRCFan napisal w offtopicu (samoboj idealny - revisited):

 

W mediach nie milkną echa reklamy Scirocco TDI zrobionej przez Clarksona.

Tym czasem jakiś dziennikarz TVN24 postanowił odgryźć się Jezzie (buahahaha) i zrobił swój klip-odpowiedź, i to jest dopiero samobój idealny

 

http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html

 

Clarkson będzie miał piękną pożywkę do dalszych "polish jokes"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to byłoby dużo mniej zabawne.

 

To ja juz Cie wogole nie rozumiem. Czym rozni sie jedna tragedia jednego narodu od drugiego... :???:

 

W dużym uproszczeniu, dla mnie różnica pomiędzy śmiercią w walkach w Warszawie, a śmiercią w Auschwitz jest taka jak różnica pomiędzy śmiercią poprzez rozstrzelanie, a śmiercią poprzez np. wbicie na pal... Skutek ten sam, ale jeśli musiałbym wybrać, to wybrałbym tę pierwszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, przed chwila obejzalem pare najnowszych odcinkow TG, po czym wszedlem tu, zeby sprawdzic, czy przypadkiem nie ma info o tym, kiedy zacznie sie sezon 14. A tu widze, ze wielka dyskusja nt. reklamy Scirocco.

 

Ja powiem tylko tyle: mam obywatelstwo i polskie i niemieckie. Czuje sie i Polakiem i Niemcem. A jak zobaczylem haslo "From Berlin to Warsaw in one tank" to wybuchnalem smiechem i prawie spadlem z kanapy. Uwazam, ze zart swietny, slogan blyskotliwy i skoro ktos taki jak ja nie uwaza tego za obrazliwe w zadnym stopniu, to kazdy kto czuje sie tym dotkniety powinien wziac kilka glebokich oddechow, napic sie piwa i zrelaksowac, bo widocznie stresy zycia codziennego spowodowaly nadwrazliwosc ..."narodową" ;)

 

to co, kiedy sezon 14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczylem haslo "From Berlin to Warsaw in one tank" to wybuchnalem smiechem i prawie spadlem z kanapy.

Ja podobnie, moim zdaniem text super i w ogóle dobry pomysł na reklamę, zawsze uwielbiałem gierki słowne i dwuznaczności, jak ktoś nie wie to "tank" oznacza zbiornik (np. bak samochodu) ale także czołg co pasuje doskonale w tej reklamie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii, megaspecem od gramatyki nie jestem, ale wydaje mi sie, ze w kontekscie baku moze byc "in one tank"

 

jump in one leap

arrive in one piece

 

 

"on one tank" oznaczaloby, ze sie siedzi na zbiorniku...?

 

ale nie dam se reki uciac...

 

 

nadawanie antypolskiego programu Top Gear zostało zawieszone, przynajmniej do listopada"

 

jeśli to jest autentyczna reakcja BBC, to są genialni! :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 6:33 pm ]

mile, dzieki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ktos taki jak ja nie uwaza tego za obrazliwe w zadnym stopniu, to kazdy kto czuje sie tym dotkniety powinien wziac kilka glebokich oddechow, napic sie piwa i zrelaksowac, bo widocznie stresy zycia codziennego spowodowaly nadwrazliwosc ..."narodową"

 

w ilosci wzietych oddechow przebijam sredniej klasy namiot tlenowy, walnalem kilka browarkow i wypastowalem Relaxy... and I'd like to stress, ze ciagle mi sie reklama nie podoba i cierpie na wysoce porypany (bo emigracyjny) rodzaj "nadwrazliwosci narodowej" :razz: :wink:

 

a serio, to chyba nie do konca w tych kategoriach powinnismy sie Clarksoniada "przejmowac". Po prostu, albo sie komus podoba, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze "Nie" jest całkiem ciekawy komentarz właśnie do polskiego obrażalstwa, napisano również o "reklamie" Clarksona. Warto przeczytać :cool:

 

a gdzie to mozna w sieci przeczytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii, megaspecem od gramatyki nie jestem, ale wydaje mi sie, ze w kontekscie baku moze byc "in one tank"

 

jump in one leap

arrive in one piece

 

"on one tank" oznaczaloby, ze sie siedzi na zbiorniku...?

 

ale nie dam se reki uciac...

 

On one tank, reke dam sobie uciac. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...