Skocz do zawartości

Poszukuje sprzątaczki do mieszkania


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Od kiedy moja ex się wyprowadziła, czyli jakieś osiem miesięcy temu, moje mieszkanie jest w stanie opłakanym, ja nigdy nie mam czasu na sprzątanie. Więc szukam jakiejś ogarniętej sprzątaczki. Najlepsza była by jakaś studentka czy coś podobnego. Musi być w miarę młoda, na pewno nie jakaś stara ukrainka ani nic w tym stylu. Może ktoś ma jakąś koleżankę która chce dorobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była by jakaś studentka czy coś podobnego. Musi być w miarę młoda, na pewno nie jakaś stara ukrainka ani nic w tym stylu.

mati - tu na pewno chodzi o sprzatanie? :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdziesz to daj znać, bo ja też poszukuję, tylko nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. U mnie w okolicy posucha.

 

Też nie wiem jak się do tego zabrać, dlatego piszę na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary nie są istotne. Naprawdę chodzi o sprzątnie,po prostu nie chce żeby mi jakaś stara kobieta się po mieszkaniu kręciła.

mati ale w Twojej chacie moze sobie poradzic tylko zaprawiona w bojach wyjadaczka - mloda nie ogarnie tego - poza tym mloda studentka raczej co innego moglaby w domu robic :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pewien Pan Dyrektor wylecial za takie haslo z radia

 

Dla pełnej poprawności politycznej, to Mati powinien teraz napisać, zgodnie z normą UE:

"OSOBĘ zatrudnię. Wiek, rasa i kolor skóry, wyznanie lub jego brak, orientacja seksualna i płeć - nieistotne."

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem ze jestem bałaganiarz

 

bo tak jest prościej w życiu :mrgreen: ja dopiero w wieku dwudziestu paru lat doszłam do tego dlaczego moja mama tak fatalnie prasowała, że ojciec wolał sam to robić :mrgreen:

 

dlatego też usilnie szukam osoby do sprzątania i wolę w sobie przypadkiem nie odkryć daru do robienia porządku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szukam jakiejś ogarniętej sprzątaczki. Najlepsza była by jakaś studentka czy coś podobnego. Musi być w miarę młoda,

 

Weź Owoca, on jako student z chęcią sobie dorobi. Z tego, co wiem, za sprzątanie w samym fartuszku bierze +50%. Za fartuszek i szpilki +100%.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez borykam sie z tym problemem. Wstyd mi kogokolwiek zapraszac, a ogrom rzeczy porozrzucanych w mieszkaniu jest niewyobrazalny. :???: Podziwiam ludzi ktorzy mimo braku czasu potrafia zachowac porzadek.

 

Mati proponuje wywiesic ogloszenie w akademikach/uczelniach to ktos sie powinien zglosic.

Napisz ze przejazdzka evokillerem gratis to podbijesz ilosc chetnych :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...