Skocz do zawartości

Outback MY'09 - w serii skóra z lamparta i buty z węża


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to tak teraz nie jest?

E, póki co, jeszcze komentarz eksperta ma w porywach całe trzy zdania.

 

YYY... Ktorego eksperta???

 

No i komentarze w stylu:

"Kolezanki i koledzy zakres i miejsce szkolenia kadr zmusza nas do przeanalizowania dalszych kierunkow rozwoju. Z drugiej strony, realizacja nakreslonych zadan programowych spelnia istotna role w ksztaltowaniu istniejacych warunkow administracyjno-finansowych. Nie zapominajmy jednak, ze aktualna struktura organizacji pomaga w przygotowaniu i realizacji systemu powszechnego uczestnictwa."

 

Zdecydowanie odpadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję wam jak już na emeryturach, siedząc przed kominkiem i telewizorem będziecie słuchać 1 minutowych wiadomości w których jedynymi komentarzami do podanych informacji będzie "to je kurcze nie teges".

:lol::lol::lol:

...a raczej:

:shock: :evil::oops:

 

Bo to bardzo prawdopodobne jest. Chociaż ja bym obstawiał krok dalej: jeśli na ekranie będzie wybuchała bomba w supermarkecie, to komentarzem będzie plansza z kciukiem w dół albo emotikonką :cry: , a jak nasza drużyna wygra z ichnią, no to plansza kciuk w górę albo :mrgreen:

Innych rodzajów wiadomości niż w/w zresztą pewnie w dziennikach nie będzie.

 

Błąd zrobiłem, w zapisie to będzie "k n tgs", ablo i "k x" a w przypadku pozytywnych informacji "k v". Natomiast następne pokolenia aflintopodobne będą pisać "1" lub "0", przynajmniej bez "k".

 

Wy emeryci już w ogóle książek nie będziecie czytać, bo was wnuki zjedzą, wnuki dla których radio, będzie antycznym wynalazkiem, dwuwymiarowa tv przeżytkiem, a książki czymś tak starym, że nie warto się nawet o tym na historii uczyć. Jedyna optymistyczna wiadomość jest taka, że jeśli wyjedziecie do Holandii to nawet nie doczekacie takiego zarozumiałego wnuka. Chociaż... to się chyba przyjmie i okaże się, że najstarsi ludzie będą żyć w... Afryce, Himalajach, bo dżungle Ameryki Płd przekształcą się w opakowania po hamburgerach.

 

Podsumowując, niczego nie musicie się martwić, ale dobrze wam radzę, pospieszcie się z życiem, póki nie będzie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast następne pokolenia aflintopodobne będą pisać "1" lub "0", przynajmniej bez "k".

Nie wiem, póki co wydawało mi się, że jestem jednak nieco starszy od Ciebie, więc to Ty się bardziej kwalifikujesz na następne pokolenia.

 

ps. Krówki imbirowe należy jeść a nie palić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witula, ja nie wiem co Ty palisz ale zmień dealera...

 

Ale na jakiego, bo Twój też odpada?

 

Natomiast następne pokolenia aflintopodobne będą pisać "1" lub "0", przynajmniej bez "k".

Nie wiem, póki co wydawało mi się, że jestem jednak nieco starszy od Ciebie, więc to Ty się bardziej kwalifikujesz na następne pokolenia.

 

ps. Krówki imbirowe należy jeść a nie palić :mrgreen:

 

Chodziło mi o ludzi o konkretnym, informatycznym usposobieniu. Wiem, że na forum ludzi "obeznanych" w komputerach jest więcej, ale Ty masz najwięcej postów napisanych "innym językiem". Chciałem wprowadzić lokalny folklor do wypowiedzi. :mrgreen:

 

P.S. Masz innego dilera? Jeśli nie to nie fikaj :razz: (i wpadaj do Wrocławia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, ja się nie czepiam Aflinty. Ja Afilntę bardzo lubię i szanuję, ale jak on czasami coś po komputerowemu napisze to... już więcej rozumiem po chińsku. :wink:

Już nie będę wprowadzał lokalnego kolorytu i budował wypowiedzi gdzie jest więcej niż 1 zdanie na dany temat... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflintopodobne

Pudło - jak już Gal napisał, znaczy, nie ten adres. Artur akurat jest żywym przykładem tego, że można być "technicznym - i nie tylko" :wink:

Szkoda, że rzadkim okazem w przyrodzie, ale cóż... :cool:

 

Na dowód:

Krówki imbirowe należy jeść a nie palić
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Już nie będę (...) budował wypowiedzi gdzie jest więcej niż 1 zdanie na dany temat...

Ależ buduj śmiało, byle z nieco większym namysłem przed naciśnięciem "wyślij" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, pewnie, że aflinta potrafi, dlatego mam pewność, że ta masa postów aflinty gdzie pisze niezrozumiale wynika z technicznego żargonu, a nie z powodu jakichś ułomności piśmienniczych. Już chyba nie pamiętasz jak alfinta dla zabawy potrafił być konkretny i dokładny, aż do bólu i tłumaczył się, że to przez jego naturę i pracę. Nadal podtrzymuję, że przykład dobry, nie moja wina, że myśleliśmy o dwóch różnych aflintach składających się na jednego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się mnie uczepili normalnie jak rzep psiego ogona :)

Niniejszym informuję, że zależnie od nastroju postrzegam świat czarno-biało lub w pełnej gamie odcieni tudzież kolorów. Czasem jak mi się nudzi to będę drążył coś z dokładnością definicji matematycznej a innym razem napiszę tak, że sam nie będę wiedział co chciałem przekazać - jestem (prawie) normalny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło by być plusem, że znam swoje ograniczenia, ale nie jest, gdyż nic z tym nie robię.

 

Podsumowując. Jestem wsiokiem i to z wyboru. :shock:

 

Taaa. Miło, gdy ktoś przedstawia swoje wady jako wolny wybór i dowód niezależności. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...