Skocz do zawartości

Piknik Plejad


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, JuNo napisał(a):

 

A ja za to zostałem nazwany marudą i dostałem wpier...... od Żony  :(  :facepalm:

 

Może by tak zrobić koszulki Piknikowe post factum ??????????????

Jestem gotów zapłacić za taki symbol/relikwię !!!!!!!!!!!!!!

 

Dobry pomysł!!! Jestem za!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że w dniu Pikniku wyjazd z Toru Modlin wyjątkowo miał pierwszeństwo przed droga z pierwszeństwem przejazdu z lotniska? :biglol:
W imieniu Pilota zgłaszam oficjalne zażalenie, że w rzeczywistości znaki nie zostały wymienione! :D

 

20240603_091801.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 41 szosowa sprawnie wróciła do Łodzi.

Organizatorom bardzo dziękujemy z spotkanie. Organizacja przerosła nasze oczekiwania. Syna nawet raz nie włączył Brawl Stars ;).

Uprzejma prośba o wpisanie nas na kolejny i każdy następny event :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 45 terenowo-turystyczna

------------------

Ja też dołączam do podziękowań Organizatorom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia :thx: Wszystko było dopięte na ostatni guzik - nawet zamówiony deszcz :biglol:
Ale nie będę ukrywać, że mega robotę zrobiła ulewa - pojawiło się błotko, miejscami rzeki zamiast drogi.... zaczęła się prawdziwa zabawa (bez deszczu pewnie pozostałby lekki niedosyt błotka):D 

 

Jako uczestnik to były pierwsze moje/nasze Plejady :D Było ekstra i cytując "ja chce jeszcze raz" :D

 

Moje wnioski/spostrzeżenia: 
1. Jak wyżej - też brakuje mi koszulek w pakiecie... Jakby ktoś tworzył to ja też jestem chętna :) 

2. Więcej jazdy, tzn więcej prób, dłuższe próby byłyby ekstra - ale tłumaczę to sobie tym, że była to trasa terenowo-turystyczna, a nie terenowa.

3. Jazda bez noclegu na miejscu to zły pomysł przy takiej odległości :biglol:

4. Plejady : płyta stalowa pod silnikiem.... 1:0 :biglol: nie wiem, nie mieści mi się w głowie nadal jak mogła się wywinąć i wygiąć płyta stalowa... i to jeszcze "w ziemi" bez kamieni, bez wystającego betonu... 

5. Poćwiczyć jazdę po piachu/w terenie między słupkami do przyszłego roku (drzewa jakoś łatwiej ominąć) :biglol:

Edytowane przez Gabin
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat… tyle czekaliśmy po Janowie na kolejne Plejady. Była „obawa” że Janów to naprawdę był koniec…

 

Niektórych młodych ludzi, którzy stali na punktach Pikniku nie było na świecie, kiedy odbywały się pierwsze Plejady. Kiedy odbywał się Janów, ostatnie Plejady w 2019, nie mieli na bank dowodów. Wielu uczestników pierwszego Pikniku, nigdy nie było na Plejadach. Wielu uczestników Pikniku zaliczyło ponad 10 z 16 zlotów ale wszystkich nas łączyło jedno. Uśmiech, radocha i niesamowicie pozytywna atmosfera.  Stare, nowe… to się ma albo się tego nie ma a Subaru nadal to ma!

 

Na pierwszym punkcie przy polanie motyli wyściskaliśmy panie z obsługi punktu z radości, że to naprawdę się dzieje.

 

Nie pozostaje więc podziękować SIP, organizatorom, wszystkim którzy przyłożyli się do organizacji oraz uczestnikom za ten niepowtarzalny klimat Plejad, który powrócił.

 

Plejady zostały doprowadzone przez lata do skali niespotykanej na świecie, majstersztyk organizacyjny na tysiąc osób z hakiem, z zaplanowanym o ogarniętym każdym możliwym aspektem zlotu, kilkoma trasami, konkursami, jedzeniem, przedszkolem, kanapkami wegetariańskimi… w dupach się nam przewracało od dobrobytu, a kiedy Plejady zniknęły nastała pustka…  w 2024 wrócił crème de la crème w postaci Pikniku, samo gęste! 

 

Dzisiaj wiem Plejady to naprawdę ludzie i tak długo jak wierzycie, wierzymy w siłę Plejad i Subaru tak długo możemy oczekiwać kolejnych fantastycznych przeżyć, przygód i spotkań.

 

Gratuluję zwycięzcom tras choć po pikniku czuje, że tym razem to faktycznie wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

  • Super! 14
  • Zdrówko! 3
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pablonas napisał(a):


3. Czy komuś udało się uruchomić drona? Aplikacja z instrukcji jest na moim telefonie nie do zainstalowania (apka z linka jest interpretowana jako zagrożenie), a w sklepie Play jest 50 aplikacji do obsługi tych dronów ale nawet jeśli się łączę z urządzeniem to nie mogę przeprowadzić kalibracji. Bravo HELP!
 

 


Mąż wczoraj ściągnął aplikacje - z kodu qr na pudełku drona... 
działa normalnie - od wczoraj się tym bawi... :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dubaj napisał(a):

 

Jak mówił nowy prezes trza wysłać wysłać maila na centrala@subaru.pl

 

ja już dostałem informacje, że zgłoszenie dotarło :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pablonas napisał(a):

3. Czy komuś udało się uruchomić drona? Aplikacja z instrukcji jest na moim telefonie nie do zainstalowania (apka z linka jest interpretowana jako zagrożenie), a w sklepie Play jest 50 aplikacji do obsługi tych dronów ale nawet jeśli się łączę z urządzeniem to nie mogę przeprowadzić kalibracji. Bravo HELP!

 

Uruchomiony bez problemu. Spróbuj skorzystać z kodu QR. Są dwa na dołączonych książeczkach - jeden do aplikacji sterowania drenem, a drugi do rozszerzonej instrukcji obsługi. U mnie poszło bez problemu, ale ja jestem jabłkowy więc nie wiem niestety czy playowe apki też działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie  ekipa 38 tur-ter dotarła do domu. Dziękuję bardzo za piknik i za to że udało się spotkać z całą masą znajomych :) Dobrze było was wszystkich zobaczyć :) outback dał radę na próbach terenowych. Organizacja super , ale próby mogły by być dłuższe ;), i zabrakło koszulek bo to jednak pamiątka którą zostaje na lata. 
Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia za rok, a może i wcześniej :) 

Pozdrawiam 

IMG_9565.jpeg

Edytowane przez Rafaelo
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Solterrą jechał ktoś prywatnie czy to była SIPowska ? Bo widziałem tylko że na starcie turter stała a później już jej nie było, chociaż na dekoracji chyba było info że przetrwała ? Pokonała całą trasę i próby terenowe? Mamy tu kierowcę ? 

Bo jazda testowa fajna była, no ale wiadomo tor przygotowany i taplania w błotku nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Bardzo serdecznie dziękuję za udział w Pikniku, lawinę miłych słów na samym wydarzeniu oraz wpisy pochwalne już po - tu na forum :)

Przekazuję słowa uznania na bieżąco wszystkim naszym pracownikom, którzy naprawdę czują się docenieni.

Dziekuję również za celne spostrzeżenia - weźmiemy je pod uwagę.

 

Co do przyszłości PIKNIKU, proszę o wyrozumiałość i cierpliwość - mam nadzieję, że znów zawita w naszych kalendarzach jako stałe wydarzenie.

 

Było mi niezmiernie miło znów Was wszystkich w jednym miejscu spotkać!

 

Paweł Latała

Subaru Import Polska

 

  • Super! 12
  • Dzięki! 3
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jmiciuk napisał(a):

A czy Solterrą jechał ktoś prywatnie czy to była SIPowska ? Bo widziałem tylko że na starcie turter stała a później już jej nie było, chociaż na dekoracji chyba było info że przetrwała ? Pokonała całą trasę i próby terenowe? Mamy tu kierowcę ? 

Bo jazda testowa fajna była, no ale wiadomo tor przygotowany i taplania w błotku nie było

Aj, a wydawało mi się, że było mnie wyraźnie słychać.

Solterra dotarła oczywiście cało, wszystkie próby pokonała. Podróżował nią Pan Prezes Grzegorz Dądela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł L napisał(a):

Aj, a wydawało mi się, że było mnie wyraźnie słychać.

Solterra dotarła oczywiście cało, wszystkie próby pokonała. Podróżował nią Pan Prezes Grzegorz Dądela.

Tak tak, było słychać świetnie tylko akurat hałas był na tyłach. No to super, nie byłem pewien jak poradziła sobie na próbach. Trzymam kciuki żeby na kolejnych imprezach było ich conajmniej kilka :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chwila na krótkie podsumowanie więc dwa słowa ode mnie.

Na pierwszym miejscu zdecydowanie muszą się znaleźć podziękowania dla Dyrekcji i pracowników SIP oraz całego grona Organizatorów za tę reaktywację spotkania. Mimo, że to "tylko" Piknik, a nie aż Plejady, to atmosfera była ta sama. Ukłony dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas na zorganizowanie tego wydarzenia. Jestem Wam po prostu wdzięczny. :bowdown:

 

Oprócz tego pozdrawiam serdecznie wszystkich znajomych, których udało się zobaczyć po 5 latach przerwy. To było naprawdę miłe. Nie wymieniam, bo pewnie bym o kimś zapomniał, ale udało się z wieloma osobami przywitać i zamienić kilka słów. Śmiało też mogę napisać, że nie wiem jak to wszyscy robicie, ale nic a nic się nie zmieniliście. :D

 

Co do samej organizacji Pikniku to była bez zarzutu i tu jeszcze raz dziękuję. Fajnie, że pozostał element poznawania okolicy, jej historii i charakterystycznych obiektów. Fajna lokalizacja na torze, dzięki czemu zbiórka Subaraków przed startem wyglądała magicznie. Świetny pomysł z planem do zdjęć a'la okładka Plejad. Ciekawa inicjatywa z Solterrą. Generalnie duże brawa. 

 

Skoro już pojawiła się szansa, że to nie koniec to moje oczekiwania na przyszłość:

1. Przede wszystkim żeby była kontynuacja!!!

2. Próby sportowe - dłuższe i więcej.

3. Podział na klasy, przynajmniej na trasie szosowej. Na terenowej wydaje mi się, że wystarczy rozsądnie ustawiać próby, np. tak jak w tym roku (kręte i wolne), żeby zneutralizować przewagę turbopotworów. Ale tutaj nie czuję się specjalistą, bo terenową jechałem jako kierowca pierwszy raz, a z kolei zwiększenie ilości klas pozwoliłoby na nagrodzenie większej ilości uczestników.

4. Chciałbym dwudniowej rywalizacji, jeśli to tylko będzie możliwe, ale oczywiście nie obrażę się na Zlot/Piknik jeśli będzie równie krótki, bo przedłużenie pod względem towarzyskim da się ogarnąć w gronie uczestników, co pokazał czwartek i piątek. :D

5. Koszulki mogą być, a może i nie być. My po 10 zlotach w 4-osobowej rodzinie mamy w szafie 80 koszulek zlotowych plus kilka teamowych więc coś sobie zawsze wybierzemy :mrgreen:, ale oczywiście fajnie gdyby były, nawet dodatkowo płatne.

6. Wyprawki. Zamiast dronów itp. (chociaż oczywiście to fajne pod kątem dzieciaków) wolałbym kilka prób więcej lub dodatkowy dzień. Pewnie koszt niewspółmierny, ale chcę po prostu przekazać, że ważniejsza jest (przynajmniej dla mnie) esencja zlotu/pikniku, czyli rywalizacja (bez napinki oczywiście), niż prezenty na powitanie. Można ewentualnie przekierować te koszty na zwiększenie ilości klas lub powrót do nagród dla najlepszych "zwiedzaczy", "fotografów" itp. Przy czym nagrody mogą być symboliczne - chodzi bardziej o to, żeby więcej osób poczuło zastrzyk adrenaliny i smak zwycięstwa, nawet jeśli nie mają żyłki kierowcy rajdowego.

7. Impreza końcowa, o ile tylko będzie taka możliwość, powinna chyba być bardziej kompaktowa lokalizacyjnie, w sensie: konsumpcja, przemówienia, uściski dłoni i zabawa "pod jednym dachem", a nie w osobnych pomieszczeniach. Wydaje mi się, że sporej części osób umknęły przemówienia i nagrody, bo zostali przy stolikach, a muzyka to już umknęła większości. ;)

 

Na koniec trochę takiej bardziej prywaty, więc można już nie czytać ;)

Gratulacje dla mojego byłego pilota z szosowej @sebekian. Co prawda był tuż za pudłem, ale zlał mnie na terenowej jak dzieciaka. :) Małżonce dziękuję za pilotowanie. Pogodzie dziękuję za deszcz, który co prawda pomieszał trochę w stawce, ale za to ostatnia próba w "bagnie" i dojazdówki również bagienne sprawiły, że frajda była jeszcze większa. Mojej ekipie łódzkiej dziękuję za wspaniałe towarzystwo.

 

I już naprawdę na koniec Gratulacje Dla Wszystkich Zwycięzców/Podiumowców. :puchar::puchar::puchar:

Na szosowej ciekawie wyszło, że braci "pogodził" @kowal;)

 

 

 

 

 

 

  • Super! 3
  • Lajk 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Apacz napisał(a):

podsumowanie więc dwa słowa ode mnie.

 

Tiaaaaaaaaaaaaaaaa ..........................................

:puchar:

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przyznam, że bardzo ucieszyła mnie wiadomość o organizacji Pikniku Subaru .

Ucieszyła na tyle, że (razem z Lepszą Połową) bez wahania przebyliśmy ok 1600 km aby móc ponownie przeżyć spotkanie z jakże wielu znajomymi, oraz w oczekiwanej świetnej atmosferze poznać nowych fanów „naszej” marki.

Tym razem, po raz pierwszy, bez organizacyjnego stresu i pośpiechu.

Bez sprawdzania tras, bez korekt prób, bez decydowania - po prostu jako wyluzowany „Apacz”.

Rozmowy ze znajomymi były takie, jak gdyby nie upłynęło 5 lat od ostatniego spotkania , lecz najwyżej rok.

Przyznam, że odczuwałem też odrobinę dumy z tego, że cały Zespół pod kierownictwem moich następców tak dobrze wywiązał się z niełatwego zadania - o tym, że potrafią znakomicie prowadzić firmę już naturalnie wiedziałem, ale Piknik to jednak coś zupełnie innego - GRATULACJE.

Największą przyjemność sprawiły mi jednak uśmiechy na Państwa twarzach, świadomość że

po prostu dobrze się bawicie i - podobnie jak ja sam - cenicie sobie znakomite towarzystwo i wspólne przeżycia.

Skała wydarzenia i jego formuła inna, ale atmosfera równie znakomita. Organizatorzy tworzą jak najlepszy fundament , ale to Państwo tworzycie tę wspaniałą atmosferę - to prawdziwa przyjemność móc brać w tym udział :)

 

Do zobaczenia (mam nadzieję !) za rok :)

  • Super! 20
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Apacz napisał(a):

Jest chwila na krótkie podsumowanie więc dwa słowa ode mnie.

Dobre podsumowanie.

 

Do listy dodam jeszcze jeden punkt, ale zanim to, to znów podziękuję wszystkim pracownikom SIP - zrobiliście kawał dobrej roboty i można to powtarzać bez końca. Spodziewałem się pikniku gdzie dostanę roadbook i może jakiś poczęstunek na koniec, a dostałem całą esencje Plejad, od powitania i poczęstunku już w piątek, przez oryginalną wyprawkę, cały dzień wrażeń i zwiedzania po imprezę w wyjątkowym miejscu z pysznym jedzeniem. Tu należy wspomnieć o bardzo miłych wystąpieniach obecnej Dyrekcji i exDyrekcji - wszyscy słuchali ze szczerym uśmiechem, a pewnie i ze wzruszeniem.

 

9 godzin temu, Apacz napisał(a):

Skoro już pojawiła się szansa, że to nie koniec to moje oczekiwania na przyszłość:

..

8. Aż dziwne że nikt tego nie napisał, ale nam głównie zabrakło małej, pamiątkowej WLEPY na auto. Koszt żaden, a pamiątka na lata - dla mnie lepsza niż koszulka. (Obecnie myślimy, jak powycinać numery startowe żeby zrobić z nich wlepki na szybę ;) - jak coś się uda to się pochwalę)

 

Do zobaczenia za rok!

  • Super! 4
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ex-Dyrekcja napisał(a):

po prostu jako wyluzowany „Apacz”

 

Instytucja "Apacz" była świetna :D

 

5 godzin temu, keyman napisał(a):

pamiątkowej WLEPY na auto

 

Na STForku mamy WLEPY z Zawiercia i Janowa - prawie nic na nich nie widać, ale są jak relikwia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, keyman napisał(a):

Dobre podsumowanie.

 

Do listy dodam jeszcze jeden punkt, ale zanim to, to znów podziękuję wszystkim pracownikom SIP - zrobiliście kawał dobrej roboty i można to powtarzać bez końca. Spodziewałem się pikniku gdzie dostanę roadbook i może jakiś poczęstunek na koniec, a dostałem całą esencje Plejad, od powitania i poczęstunku już w piątek, przez oryginalną wyprawkę, cały dzień wrażeń i zwiedzania po imprezę w wyjątkowym miejscu z pysznym jedzeniem. Tu należy wspomnieć o bardzo miłych wystąpieniach obecnej Dyrekcji i exDyrekcji - wszyscy słuchali ze szczerym uśmiechem, a pewnie i ze wzruszeniem.

 

8. Aż dziwne że nikt tego nie napisał, ale nam głównie zabrakło małej, pamiątkowej WLEPY na auto. Koszt żaden, a pamiątka na lata - dla mnie lepsza niż koszulka. (Obecnie myślimy, jak powycinać numery startowe żeby zrobić z nich wlepki na szybę ;) - jak coś się uda to się pochwalę)

 

Do zobaczenia za rok!

Można zrobić miniaturę numeru (całej naklejki) i przedrukować taką w wielkości "na szybę" :) aczkolwiek fakt, że taka "oryginalna" mała naklejka rok po roku byłaby fajna :D

 

Ja dodatkowo chce numer przekleić na folie magnetyczną i zostawić sobie na pamiątkę jako magnes :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gabin napisał(a):

Można zrobić miniaturę numeru (całej naklejki) i przedrukować taką w wielkości "na szybę" :) aczkolwiek fakt, że taka "oryginalna" mała naklejka rok po roku byłaby fajna :D

 

32 minuty temu, kriskristoffers napisał(a):

fajny pomysł, mam nawet pracownię która może podjęłaby się takiego zlecenia 

 

Podpisuję pod tym 4-ema łapkami (SAWD  :faja:).

Może koszulki też ogarniemy własnym sumptem - ktoś z Forumowiczów ma takie kontakty ???

 

Edytowane przez JuNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JuNo napisał(a):

 

 

Podpisuję pod tym 4-ema łapkami (SAWD  :faja:).

Może koszulki też ogarniemy własnym sumptem - ktoś z Forumowiczów ma takie kontakty ???

 

Były chyba osoby które takie rzeczy robią. Dobrze by było żeby wydruk i koszulka były dobrej jakości.

 

Może nawet SIP by udostępnił grafikę z torby, chyba że mamy tu do czynienia z własnością intelektualną. 

 

@Paweł L, czy SIP miałby coś przeciwko? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...