Skocz do zawartości

Piknik Plejad


Paweł L

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Zapraszamy na XII edycję Ogólnopolskiego Zlotu Subaru tradycyjnie organizowanego na Torze Kielce w Miedzianej Górze, zaplanowanego w dniu 3 sierpnia 2024. Event polega na wielokrotnym pokonywaniu przygotowanej próby sportowej wraz z kultowym odcinkiem leśnym toru. Naturalnie nie zabraknie elementu rywalizacji. Przygotowaliśmy podział na klasy wg mocy. W tym roku po raz pierwszy opracowaliśmy równolegle scenariusz dla osób które nie będą chciały wjechać na nitkę toru czyli alternatywny Świetokrzyski Road Tour. Przejazd w ruchu drogowym ze startem i metą na torze. W programie również runda honorowa po torze i wspólne zdjęcie na prostej startowej. Jeżeli zbierze się większa ilość chętnych osób na Road Tour nawiążemy do znanej ze Zlotu Plejad trasy turystyczno – szosowej wraz z dodatkowymi atrakcjami.

Partnerem wydarzenia jest Subaru Polska.

Baza wydarzenia zlokalizowana jest w Hotelu Stodółka oraz hotelu przy torze.
Szczegóły oraz zapisy na event:
biuro@sjs.pl

Dzień wcześniej (piątek) zaplanowaliśmy wspólne spotkanie wieczorne oraz szkolenie sportowe dla chętnych jako odrębne wydarzenie.

Pozdrawiamy

Szkoła Jazdy Subaru

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł L napisał(a):

Tak jak się spodziewałem, poszło dość sprawnie.

 

Zapisy uważam praktycznie za zamknięte. Teraz czekamy na 1.06!

 

Wiem, że nie wszystkim zainteresowanym uda się wziąć udział w czerwcu, dlatego polecam wydarzenie organizowane przez naszego Partnera - Szkołę Jazdy Subaru.

 

Jako "Centrala" będziemy w to zaangażowani.

 

 

Szczegóły w kolejnym wpisie.

 

 

Witam. Kiedy można się spodziewać wiadomości na mailu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szkoła Jazdy Subaru napisał(a):

Witajcie,
Zapraszamy na XII edycję Ogólnopolskiego Zlotu Subaru tradycyjnie organizowanego na Torze Kielce w Miedzianej Górze, zaplanowanego w dniu 3 sierpnia 2024. Event polega na wielokrotnym pokonywaniu przygotowanej próby sportowej wraz z kultowym odcinkiem leśnym toru. Naturalnie nie zabraknie elementu rywalizacji. Przygotowaliśmy podział na klasy wg mocy. W tym roku po raz pierwszy opracowaliśmy równolegle scenariusz dla osób które nie będą chciały wjechać na nitkę toru czyli alternatywny Świetokrzyski Road Tour. Przejazd w ruchu drogowym ze startem i metą na torze. W programie również runda honorowa po torze i wspólne zdjęcie na prostej startowej. Jeżeli zbierze się większa ilość chętnych osób na Road Tour nawiążemy do znanej ze Zlotu Plejad trasy turystyczno – szosowej wraz z dodatkowymi atrakcjami.

Partnerem wydarzenia jest Subaru Polska.

Baza wydarzenia zlokalizowana jest w Hotelu Stodółka oraz hotelu przy torze.
Szczegóły oraz zapisy na event:
biuro@sjs.pl

Dzień wcześniej (piątek) zaplanowaliśmy wspólne spotkanie wieczorne oraz szkolenie sportowe dla chętnych jako odrębne wydarzenie.

Pozdrawiamy

Szkoła Jazdy Subaru

 

Zapisani :rolleyes:

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pianchi napisał(a):

 

Witam. Kiedy można się spodziewać wiadomości na mailu?

Bardzo się staramy, żeby dotrzymać założonego terminu, gdyby odpowiedź nie dotarła w wyznaczonym terminie - prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Paweł L napisał(a):

Bardzo się staramy, żeby dotrzymać założonego terminu, gdyby odpowiedź nie dotarła w wyznaczonym terminie - prosze o kontakt.

 

Do kiedy jest termin, jeżeli pierwszego maila dostałem 15-go (pt.), przelew powinien być na koncie SIP 18-go (pn.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JuNo napisał(a):

 

Do kiedy jest termin, jeżeli pierwszego maila dostałem 15-go (pt.), przelew powinien być na koncie SIP 18-go (pn.) ?

Proszę o maila na zapisy@, tutaj niezręcznie mi dopytywać "Kto zacz?" :) Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Paweł L napisał(a):

Proszę o maila na zapisy@, tutaj niezręcznie mi dopytywać "Kto zacz?" :) Miłego weekendu

Witam, ja jak kolega @JuNo , taki sam termin otrzymania maila i wpłaty, napisałem maila na @zapisy, czekam na info!

Dziękuję

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, coocer napisał(a):

To ja to tak tylko wrzucę nasze wspomnienie, żeby odpowiednio mentalnie się przygotować :)

1.10 film z Janowa, Olusia na tej dziurze wygięła wahacz i to był koniec naszej walki o złoto ;)

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał(a):

1.10 film z Janowa, Olusia na tej dziurze wygięła wahacz i to był koniec naszej walki o złoto ;)

No my mamy przedstawiony pas przedni od tamtej pory:) 

 

Wszystko przez to że był 1 wykrzyknik... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paweł L napisał(a):

Proszę o maila na zapisy@, tutaj niezręcznie mi dopytywać "Kto zacz?" :) Miłego weekendu

 

Mail poszedł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aga napisał(a):

1.10 film z Janowa, Olusia na tej dziurze wygięła wahacz i to był koniec naszej walki o złoto ;)

Pamiętam jak z @Beavis jechaliśmy po okolicznych obszarnikach ziemskich w poszukiwaniu rzeczonego wahacza. Zakup się udał. Chyba...  Niemiec zwany alzhaimerem ukrywa przede mną już wiele wydarzeń. Ale poszukiwania pamiętam...

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2024 o 21:42, kosmit napisał(a):

Co Ty tam popalasz? :biglol:

gupa pali :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sambor napisał(a):

Pamiętam jak z @Beavis jechaliśmy po okolicznych obszarnikach ziemskich w poszukiwaniu rzeczonego wahacza. Zakup się udał. Chyba...  Niemiec zwany alzhaimerem ukrywa przede mną już wiele wydarzeń. Ale poszukiwania pamiętam...

 

Tak było, nie zmyślasz  ;)

 

Godzinę temu, Oktan napisał(a):

gupa pali :P
 

Nie znałam tej nazwy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andremil napisał(a):

A tak z ciekawości - jak wygląda sytuacja z tymi co na ostatnich Plejadach "zdobyli" darmowy wjazd na następne Plejady (które się nie odbyły)?

Nie pojechali na Plejady, bo te się nie odbyły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Aga napisał(a):

Nie pojechali na Plejady, bo te się nie odbyły :mrgreen:

 

No jak będą Plejady to pojadą, a że nie ma Plejad to nie jadą na Plejady :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kosmit napisał(a):

a ja jeszcze nic nie dostałem :huh:

 

 

W dniu 16.03.2024 o 15:30, kosmit napisał(a):

Może napisałeś do kogoś innego :P.

 

:OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...