Skocz do zawartości

Kim są użytkownicy Subaru ?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno robi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

Potwierdzam. Wrrrrr robi, szczególnie jak się startuje z lewego pasa i trzeba wyprzedzić wszystkich przed zwężeniem :D:D:D Każdy w tym miejscu tak robi, ale nie każdy z taką gracją jak Czarna Pumexową Żmija :!: Ja jestem z krainy N/A, ale czy turbo nie robi właśnie psssss?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z krainy N/A, ale czy turbo nie robi właśnie psssss?

Jak sie wsluchasz, to costam uslyszysz :D ale to nie "to".

Tak naprawde, prawdziwy efekt "pssssss" uzyskuje sie zewnetrznym zaworem upustowym.

Wtedy to dopiero jest "pssssssssss" :twisted:

Do tego jeszcze stozek, luzniejszy wydech + wspomniany blow-off i nie przejedziesz niezauwazony... tzn. nieuslyszany :D

 

mimo, ze czas i dokladne miejsce jeszcze nie ustalone

Spokojnie, damy rade :) . Kwestia tylko tego ile miejsca bedziemy potrzebowali 8) . Oby bylo nas jak najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Z ty okazji cza by co walnońć. Znaczy......... najbardzej mię smakuje "dla twardzieli".

Mamusia - twardziel.

 

no ba :)) dobrze Siwy gadasz - i bedzie to Jasiu Wedrowniczek - oczywiscie BLACK LABEL :D i dzienx za gratulacje :D Jas z Czarnym Pasem wyrusza w zwrotnym podziekowaniu do Grodu Kraka :D

 

.. wow, ale ladniutka , tylko szkoda ze jakis pan zaslonil ja na pierwszym zdjeciu ......

hehe... a tak jakos wysiadlem na miekkich nogach i musialem sie oprzec o pojazda :wink:

 

Slicznotka , szczegolnie felgi mi sie podobaja!

a dzieki - mi nie mniej - ale najbardziej mi sie podoba to co wyczynia jak sie turbinka zalaczy :wink:

 

Kolejna Czarna Żmija na forum. Robi pssssss :?:

ano robi :D BOV ladnie syczy :D jak to na Czarna Żmije przystalo :D do tego Superspint i sasiedzi wiedza, ze do domu wracam :lol:

A przed zwezeniem na srednicowce musialem zwolnic... bo jakos tak dziwnie bylo... pusto... wszyscy daleko w tyle... :lol:

 

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... z malego, lokalnego spotkania na 3 samochody sie zaraz zrobi ogolnopolski zlot...

He, he - jestesmy Gt-kowy odlam... Moze sie jakos oflagujemy...? :lol:

P.S. Tak przy okazji to sie pochwale nowym nabytkiem :D

Gratulejszyns. :D Rozgladalam sie w wekkend, ale nigdzie Cie nie dostrzeglam. Mam nadzieje, ze nastepnym razem spotkanie nam wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Czarna Żmija na forum. Robi pssssss :?:

ano robi :D BOV ladnie syczy :D jak to na Czarna Żmije przystalo :D do tego Superspint i sasiedzi wiedza, ze do domu wracam :lol:

A przed zwezeniem na srednicowce musialem zwolnic... bo jakos tak dziwnie bylo... pusto... wszyscy daleko w tyle... :lol:

 

Pozdraffka

Pumex

Chcialbym niniejszym poinformowac, że ksywka Czarna Żmija jest zarezerowana jednie dla moich Zmij Czarnych, powód jest znany Ob Bieli Waldemarowi vel Matce i uprasza sie nadwyraz grzecznie o niestosowanie tego terminu sposobem kserobojskim do swoim maszyn.

Z drugiej strony daje się zauważyc ogólna urode nowego czarnego, czego posiadaczowi gratuluje.

Pozdrawiam z Petersburga gdzie ludnosc dzis rowniez chelej, bo dzien niepodleglosci. Moze ktos mi wyjasni niepodleglosci od czego?

Bo one same tu nie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolejnego "Tey'a" na forum

jak najbardziej zapraszamy na nieformalne spotanie - mimo, ze czas i dokladne miejsce jeszcze nie ustalone

Pozdraffka

Pumex

 

heh, dziekuje za tak sympatyczne przywitanie, jak Scooby napisał z miejscem w naszym miescie nie bedzie problemu.... :lol:

 

P.S. dobry "Tey" nie był zły...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Tak przy okazji to sie pochwale nowym nabytkiem

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

W końcu ktoś w sensowny sposób odpowiedział na pytanie postawione w temacie tego wątku. Brawo pumex1 za odwagę (mimo wszystko).

A tak na marginesie to jakie są wyniki Twoich testów tego autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to jakie są wyniki Twoich testów tego autka?

 

na hamownie (przes samo "h" :wink:) wybieram sie po powrocie z wakacji - ale wedlug poprzedniego wlasciciela ma nieco wiecej niz seria (wydech + chip) :) w kazdym razie na pewno zbiera sie lepiej niz Legac 2,5 z automatem :lol:

Pozdraffka

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamownie (przes samo "h" :wink:) wybieram sie po powrocie z wakacji - ale wedlug poprzedniego wlasciciela ma nieco wiecej niz seria (wydech + chip) :)

 

Jaki masz chip i wydech Pumex? A dolot? Ile pompuje maksymalnie?

 

Mnie też to bardzo interesuje, jeśli byłbyś tak miły to ja też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - info poszlo na PW :)

pozdraffka

pumex

 

Co na PW?? Tutaj proszę się pochwalić bo to przecież może innych ciekawić. :)

Mnie ciekawi więc się pytam G Ł O Ś N O :D

 

A żeby było in topic to można przyjać, że :

To jaki masz CZIP mówi o tym jakim jesteś użytkownikiem Subaru. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak To w czym :?: :!: :shock: A sam ten bluznierczy nick nie wystarczy :?: My tu polskiej ziemi forumowej bronimy :!: A on tu nie dosc ze ZABORCA, to jeszcze Subaru ma, no to co- zapytacie :?: A ja wam powiem, ze jak ma Subaru to na pewno syjonista a do tego MASON :!: :!: :!:

 

ComeToDaddy- Liga Forumowych Bredzin - lista nr. 6... tfu :!: Antychryst :!: 555 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde!!! Jaki piękny temat !!! CZIP-y lotajo, kobiety so obrażane, rasisty mówio szczerze co myślom. Znaczy omineło mię coś ekscytujoncego. Już jezdem i sie dołanczam..

 

Czasem tak z rana, w porze w który kawe sie siorba,

Odwala mię troche, dosyć spora korba.

I se tak myśle nad tem porombanem światem,

I tensknie za Gomułką, Stalinem oraz dużym fiatem.

Bo za Gomułki, tośmy trzecio faze komunizmu zdobyli,

Każdo Jednostkę, według jej ososbistych potrzeb ....bili.

Potem mię się Gierek przypomni, to mi łza z oka tryska,

To beło dopiero życie !!! Noooo ..... no.... normalne igrzyska.

Potem jak se przypomne jak mnom rządził Krzaku,

To mię sie kojarzy z to wojnom .....pokojowom..... w Iraku.

Tera jes wolność. Słowa tyż ......jakby...... wolność nam doszła,

Znzczy sie .... dokond nie obrażamy jakiegoś do sejmu... Poszła.

Abo dokond sie kto na temacie razizmu nie wozi,

Wtedy kara śmierci abo ........Moderator palcem mu pogrozi.

Cheba mię jednak czasy Gomułki troche bardzi leżały,

Na widok milicyjny pały, emocji mi całkiem opadały.

Znaczy się wszystko w tech czasach mię bardziej leżało,

No.... może z wyjontkiem tego co mię bardziej ....stało.

 

Mamusia historyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarabiam dość przyzwoicie i nowego Imprezka kupiłbym za spox ... 30 pensji! Ale niestety mam żonę i dziecko ... i kredyty.... I kupiłem sobie Leona.... za nieduże pieniądze

 

Innna sprawa że kupując Leona nie wiedziałem, że kiedykolwiek zakocham się w Subaru :oops:

 

Leonowiec Zawodowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...