Skocz do zawartości

nieignorowani ignorowani?


Than_Junior

Który najlepszy  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze otwieram nowy temat, ale nie jest to "propozycja zmiany" ale propozycja naprawy ;) Otoz gdy mamy na liscie ignorowanych jakiegos uzytkownika, dajmy na to (to tylko przyklad :twisted: ) Przemqa, to co prawda nie widac jego postow, jednak tematy, w ktorych on sie wypowiadal, po przeczytaniu wciaz sa oznaczone jako nieprzeczytane i jak sie na nie klika to wyswietlac zaczyna od ostatniego posta przemqa. chcialbym, aby po preczytaniu tematu, niezaleznie od tego, czy pisal w nim ktos kogo mam w ignorowanych czy nie, byl on zawsze oznaczany jako przeczytany. bo tak jak jest teraz wprowadza to troche zamieszania. Wiem, ze moge kliknac na "oznacz temat jako przeczytany" ale przeciez nie na tym to ma polegac.

 

Daloby sie tak, prooooosze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ w ustawieniach forum jest "nie pokazuj postów ignorowanych użytkowników" i powinno to działać, nie wiem czy zliczanie postów nieprzeczytanch obejmuje posty niewyświetlane ale innych ustawień co do "ingnorantów" nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest taka "strefa 0", "Area 51", czy tez "Czarna dziura", ten Wasz dzial? Jak tam wchodzicie - wpisujecie login "Sezamie otworz sie!" ? :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 1:03 am ]

Temat wciaz nierozwiazany, opcji podanej przez Subaryte nie ma w preferencjach, a sa uzytkownicy ktorych bym na prawde bardzo bardzo chcial ignorowac nie muszac sie potem meczyc z odhaczaniem tematow jako przeczytane. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...