Skocz do zawartości

Porady AGD


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Blixten napisał(a):


Oczywiscie, że to zdjęcie o niczym nie świadczy.
Na pewno kurier porzucił puste kartony na zewnątrz, a serwisanci siedzą w środku i z nudów grają w pasjansa. 

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Co ma PRODUCENT do tego jak serwis traktuje sprzęt ?

 

Odnośnie sprzętu mogę polecić LG i obsługę posprzedażową. Kupiłem 2 identyczne TV Nanocell, w obu dokładnie po roku matryca miała dziwne cienie. W obu wymienili matryce bez mrugnięcia okiem.... u mnie w domu. 

Edytowane przez Jumpman
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie importer, ale wiem co masz na myśli. Jednak producent nie ma kontroli nad tymi placówkami, może dać autoryzacje, lub po jakiś sygnałach od klientów zabrać. Autoryzowany serwis powinien prezentować pewne standardy, jednak nie zawsze tak jest i nie uważam że to wina producenta. Klienci widząc nieprawidłowości powinni to sygnalizować importerowi/ krajowemu przedstawicielowi producenta i pewnie w takich przypadkach serwis może tą autoryzacje stracić, jednak rzadko są to serwisy "producenta" tylko właśnie niezależne serwisy "autoryzowane".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jumpman napisał(a):

Pewnie importer, ale wiem co masz na myśli. Jednak producent nie ma kontroli nad tymi placówkami, może dać autoryzacje, lub po jakiś sygnałach od klientów zabrać. Autoryzowany serwis powinien prezentować pewne standardy, jednak nie zawsze tak jest i nie uważam że to wina producenta. Klienci widząc nieprawidłowości powinni to sygnalizować importerowi/ krajowemu przedstawicielowi producenta i pewnie w takich przypadkach serwis może tą autoryzacje stracić, jednak rzadko są to serwisy "producenta" tylko właśnie niezależne serwisy "autoryzowane".

 

Z tego wniosek, że moje wczorajsze "odkrycie" powinno trafić do Samsunga, a nie na TF ;) 

W mojej branży, na rynku jest jest wiele firm, które posiadają autoryzację do serwisowania urządzeń okrętowych, czasami wystarczy jeden błąd i po autoryzacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blixten napisał(a):

W mojej branży, na rynku jest jest wiele firm, które posiadają autoryzację do serwisowania urządzeń okrętowych, czasami wystarczy jeden błąd i po autoryzacji. 

W niszy informacje szybciej się rozchodzą, niż po bezkresnych stepach masówki. Trzeba też popatrzeć na koszt ewentualnego serwisu i jego opłacalności z punktu widzenia producenta. Czasem taniej jest zutylizować zepsuty telewizor niż bawić się w wymianę. W Twojej branży obawiam się, że ceny są zupełnie inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Aga napisał(a):

Wciąż działa  ;)

 

@Neutrino33, dziękuję ale ja w budżetówce robię  ;)

 

@Aga , nie bieduj, nie wszyscy z budżetówki mogą Latać Foresterem ;) . Zwrot podatku był? No to kupować, biednych ludzi nie stać na kupowanie taniochy.

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

Wciąż działa  ;)

 

@Neutrino33, dziękuję ale ja w budżetówce robię  ;)

 

 

Ja nikomu do portfela nie zaglądam. Zreszta ja lubie wiedzieć co jest topowym produktem, co oferuje i ile kosztuje...wtedy łatwiej wybrać coś co jest, że tam powiem "value for money".

Powodzenia....nie macie tam w tej budżetówce jakiegos etatu dla mnie? :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

@Aga , nie bieduj, nie wszyscy z budżetówki mogą Latać Foresterem ;) . Zwrot podatku był? No to kupować, biednych ludzi nie stać na kupowanie taniochy.

Jasne, ostatnio byłam (nie)widziana w Twingo :P 

 

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

@Aga utrzymuje się tylko z budżetówki? :ph34r:

7m8i4p.jpg.2195545864be9826c2232a2fad074af1.jpg

 

:upside-down-face_1f643-small:

Chcesz zajrzeć mi do PITa? :lol:

 

Godzinę temu, Blixten napisał(a):

Pytam, bo ludzie na mieście mówią, że w budżetówce nic nie robią. 

 

;) 

Nie wiem, nie orientuję się, zarobiona jestem ;)

 

 

42 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

Zreszta ja lubie wiedzieć co jest topowym produktem,

Ja to wiem wchodząc do sklepu, mam dość drogi gust niestety  :lol: :facepalm:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Aga napisał(a):

Płytę indukcyjną potrzebuję, taką co mało prądu żre i podgrzewa zarówno duże, jak i małe i lekkie garnki (np. kawiarkę...).

Co polecacie lub wręcz przeciwnie? 

Bosch PVQ611FC5E albo cos podobnego.

Mozesz laczyc pola po lewej i prawej (nigdy nie uzywalem), kawiarka dziala ale nie ta aluminiowa - uzywam x razy dziennie, ale co jest dla takiego miszcza w kuchni super to to ze masz czujnik temperatury gara, i np ustawiasz sobie to na jedna z bodajze 4 temperatur i taka temperatura bedzie utrzymywana, czyli nie kombinujesz czy to ma byc 4 czy 6 czy moze 5.

Boczus do jajecznicy na "min", placki ziemniaczane na "max", nalesniki chyba na "med" i tyle.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Całe życie przygotowywałem się do stylu zycia na jaki mnie nie stać :biglol:

To ja się przyznam, że moje życie już kilkakrotnie zaskoczyło mnie zaoferowanym stylem, na który albo stać mnie nie było albo nie potrafiłem się w tym stylu... odnaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piwozniak napisał(a):

Boczus do jajecznicy na "min", placki ziemniaczane na "max", nalesniki chyba na "med" i tyle.

Przypomina mi to jazdę Subarakiem :biglol:  ale kiedy jechało by się na "min", wycofując na parkingu pod marketem :biglol: ?

 

A co z moim pytaniem o wannę, jakiej nie kupować? Zaraz... nikt na TF nie ma w domu wanny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

A co z moim pytaniem o wannę, jakiej nie kupować? Zaraz... nikt na TF nie ma w domu wanny?!

W pierwszym odruchu chciałem napisać by nie kupować dziurawej... Ale jak potem wodę spuścić? :rolleyes:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

A co z moim pytaniem o wannę, jakiej nie kupować? Zaraz... nikt na TF nie ma w domu wanny?!

Chwilunia, najpierw wybierzmy płytę indukcyjną  :P

 

Wannę polecam żeliwną, nie za małą, nie za dużą  ;)

Moja jest trochę za krótka niestety. 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...