Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie taki odrebny to on do końca nie był. :roll: Poza tym to chyba nikt nie pyta tutaj o organizację i przygotowanie chlejad. :roll: A tak w ogóle to tam spotykają się ci sami, NORMALNI ludzie a nie jacyś odszczepieńcy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arti, nie bardzo rozumiem? Miejsce zostalo wyszukane przeze mnie. Poprosilem Lucka o weryfikacje jakosci i zaproponowanie tras - bo jest to w poblizu Kamiennej Gory. Byl to uklon w jego strone, zeby bylo blizej - i takie bylo od poczatku zalozenie. Jesli formula wedlug Ciebie przy mojej organizacji sie wyczerpala - zaden problem, ja moge temat spotkan odpuscic.

 

Poza tym jesli piszesz o normalnosci - to wybacz, na spotkaniach, ktore wczesniej organizowalem sprawy komentowania osob z roznych forow byly ograniczone do marginalnego minimum. Ostatnio bylo mi malo przyjemnie wysluchiwac komentarze na temat kto jaki jest itp.

Dlatego sie odcinam od tego. I mam nadzieje, ze jest to jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli formula wedlug Ciebie przy mojej organizacji sie wyczerpala - zaden problem, ja moge temat spotkan odpuscic.

Nic takiego nie powiedziałem. :evil:

edit: chodziło mi bardziej o to, że np. remek również przykładał ręke do organizacji spotkania w sg i to raczej troche teraz tak przykro się od tego odcinać i od nas - tych samych ludzi, którzy nie stali się jakimiś bandytami w związku z tym, że spotykają się gdzieindziej bez Twojego audytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo mi malo przyjemnie wysluchiwac komentarze na temat kto jaki jest itp.

 

Oj Pumex nie dosyć ze jesteś spięty jak agrafka, to jeszcze strasznie przewrażliwiony.

 

Tak się składa że byłam na ostatnim spotkaniu i nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo mi malo przyjemnie wysluchiwac komentarze na temat kto jaki jest itp.

 

Masz na myśli wypowiedzi Krebelki przesycone patologiczną nienawiścią do Barbie i kliku innych osób, czy jeszcze coś ?

A może wolne żarty z Ciebie, że zachowujesz się jak pies ogrodnika ? Czujesz różnicę ?

 

Człowieku piłeś ze mną wódkę do 4 rano patrząc w oczy, a jak wróciłeś do domu to nie raczyłeś się odezwać jak człowiek i waliłeś fochy. Jak nazwać takie zachowanie ?

 

Byl to uklon w jego strone, zeby bylo blizej

 

Ja to pamiętam inaczej. ty wymyśliłeś, że chcesz robić coś bliżej. Typowaliśmy miejsca. W końcu podałeś Sokołowsko i tam się spotkanie odbyło. Chcesz coś dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo mi malo przyjemnie wysluchiwac komentarze na temat kto jaki jest itp.

Masz na myśli wypowiedzi Krebelki przesycone patologiczną nienawiścią do Barbie i kliku innych osób, czy jeszcze coś ?

Zapewne mial na mysli wypowiedzi pryszczatego Artiego przesycone patologiczna nienawiścia do Dyrekcji SIP oraz wszystkich forumowych moderatow, ze szczególną nienawiścia do Przemqa.

 

Takie sa wlasnie skutki nadmiernego spozycia alkoholu, ze sie slyszy i widzi rozne rzeczy.

[EDIT] - Zapomnialam jeszcze dodac, ze mowi sie tez rozne rzeczy, o ktorych sie nie pamieta albo przypisuje innym. To jest patologia.

Bardzo Cie prosze, ode mnie sie od******l alkoholiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o to, że np. remek również przykładał ręke do organizacji spotkania w sg i to raczej troche teraz tak przykro się od tego odcinać i od nas - tych samych ludzi, którzy nie stali się jakimiś bandytami w związku z tym, że spotykają się gdzieindziej bez Twojego audytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cie prosze, ode mnie sie od******l alkoholiku.

 

No i to jest właśnie przykład. Sama sobie świadectwo wystawiasz.

 

Dla mnie EOT

Ty sobie juz dawno wystawiles zarowno na Plejadach jak i w Srebrnej Gorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, naprawdę proszę Was o EOT. Jako, że jesteście związani z Forum dużo dłużej, niż ja, przez szacunek nie będę się tu panoszył i jechał z paskami, natomiast przykro mi się robi, gdy widzę takie dyskusje... :roll:

 

[EDIT] Nie zauważyłem, że Subaryta już się wypowiedział w imieniu "porządkowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ze względu na zapytania dotyczące kontynuacji spotkań srebnogorskich wracam do tematu.

Sugerowany termin: 12-14.09.2008 (pt-niedz.)

Miejsce: Srebrna Góra

 

W chwili obecnej wstepne zainteresowanie wyrazili:

1/2 pumex/Krebelka

3/4/5 Szczur75 + 2

6/7 Marek + Grażyna + 2 osoby

8/9 Chojny + Magda

10/11/12 - charlie + 2

13/14 - aflinta + 1

15 - Intak

16 - Łukins

+ 17 - bajanek (mieszkaniec SG)

 

Niepotwierdzony:

18 Reefer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! nie bylem, nie wiem:D - jedyne co , to widzialem zdjecia... ktos moze mi przyblizyc ja to sie odbywa w praktyce? czy to wycieczka krajoznawcza? :) rodzaj pielgrzymki do srebrnej gory:P? czy moze dochodza jakies czujne szuterki i wieksza dawka adrenaliny przed wieczorem?:) pzdr

 

btw. smieszna nawet ta dyskusja powyzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos moze mi przyblizyc ja to sie odbywa w praktyce? czy to wycieczka krajoznawcza? :) rodzaj pielgrzymki do srebrnej gory:P? czy moze dochodza jakies czujne szuterki i wieksza dawka adrenaliny przed wieczorem?:) pzdr

 

w praktyce jest to kulturalne spotkanie fanów marki, połączone z lekkim upalaniem po okolicznych OSach, oraz miejscach gdzie można zobaczyć coś ciekawego i dobrze zjeść. nie stronimy od alkoholu, aczkolwiek zachowujemy umiar :wink:

 

stałym punktem programu jest rewelacyjny tatar u Pana Górskiego :mrgreen:

 

btw. smieszna nawet ta dyskusja powyzej:)

 

nie jest to ani śmieszne ani wesołe, osobiście bardzo ubolewam nad tym jak się pewne sprawy potoczyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) znaczy sie - jest milo:) pomysle, poplanuje, poknuje w domu:D i sie odezwe. jak sie generalnie kontaktowac jak juz wszyscy opuszcza internet i rusza w gory? mam jezdzic i nawolywac przez cb?:D

 

p.s. no wiadomo,ze sie zaplakany nie zwijalem ze smiechu na podlodze... ale pare wstawek bylo:P. szkoda,ze na powazna nute

pzdr i byc moze do zoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...