Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dla mnie godzina do ogarniecia jak cos to pomysł lecenia do Swidnicy to spoko 18.30 pasuje chyba ze jakies zmiany macie na myslie ale w kupie razniej :mrgreen:

P.S. Czy jakies specyfiki z innego Polmosu (nie z forum- patrz CYTRYNÓWKA) tez wskazane prosze o info na PRV... :mrgreen:

To juz jutro!!!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz moge podsumowac spotkanie jako kolejne udane :grin:

Podziekowania dla Lucka za nieoceniona pomoc w organizacji i dla obecnych za swietna zabawe :)

walka byla ciezka - ale wygralismy bitwe z cytrynowka, ktorej sidor przywiozl całe morze... :mrgreen:

pozdrawiam z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przegrubo :!: Dawno mnie tak nie bolał brzuch od śmiechu, co ciekawe na trywialne hasła jak: JABŁKO czy ZIĘĆ. :lol::mrgreen:

Bitwa z cytrynówką wygrana ale trzeba przyznać, że lekko nie było.

Sidor okazał się człowiekiem z gumy i do tego świetnym żeglarzem, który wie jak płynąć pod wiatr. :twisted:

Podziękowania dla wszystkich uczestników za świetną zabawę. :cool:

 

PS. Zdradzę wam tajemnijcę: remek, od tego słoika z musztardą biedny tak się źle poczuł, że postanowił zmienić żabę na coś innego. Na co? dowiecie się niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam zacnych towarzyszy i towarzyszki imprezy :) Było super...klimat niesamowity przepełniony zapachem spalin , cytryna :) a nawet spalonymi klockami u niektórych:) Własnie się obudziłem zlany potem bo śniło mi się ze jednak tych bali na zakręcie nie ominąłem :) Podziękowania dla Lucka za organizacje i szczery podziw dla niego i Pumexa za tak mocną głowe. Cały czas sie zastanawiam ja wy mogliście to wszystko wypić :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Wyrazy współczucia dla Remka...gdyby trzeba było zrobić zrzutke na proktologie w celu odnalezienia słoika musztardy to oczywiście możesz na mnie liczyć :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...