Skocz do zawartości

Pokaż swój tatuaż.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, ile Ty masz tych zdjęc tego adamusa, co Wy gołe tyłki sobie fotografujecie :mrgreen: :razz: :wink:

 

nie pamietasz jak Ci dziare trzasneli na posladzie jak spales na brzuchu w Blekitnej Ostrydze :?: Raju powiedzial ze mu opowiadales jak czarnego kibla odbierales :razz:

teraz podobno masz na tylku bOb :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietasz jak Ci dziare trzasneli na posladzie jak spales na brzuchu w Blekitnej Ostrydze :?: Raju powiedzial ze mu opowiadales jak czarnego kibla odbierales :razz:

teraz podobno masz na tylku bOb :razz:

 

eee coś ta Twoja historyjka się KUPY nie trzyma, Raju to mi tylko historię o Tobie opowiadał ale tych nie chciał bym tutaj przytaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak dziewczyna ma przekute uszy i nosi kolczyki a co innego tatuaż który zostaje na ciele na trwałe i jest na ogół widoczne. W wieku 40-50 lat przy pomarszczonej skórze efekt wcale nie będzie powalający, albo zwalający :twisted:

:

 

widzisz..wszystko zalezy od tego w jakim miejscu na ciele robi sie tatuaż, jaki i czy zachowany jest nazwijmy to zdrowy rozsadek. Dziury o piercingu tez nie sa estetyczne..i tak jak można wyjąć kolczyk..tak samo można usunąć tatuaż.

napewno każdy zanim podejmie taką decyzję powinien mocno sie nad tym zastanowic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San_Hill a gdzie ty będziesz w wieku 50 lat prezentował swoją pomarszczoną skórę?

Co za różnica czy masz tatuaż czy nie, jeżeli piersi sterczą tylko podczas zmywania podłogi na kolanach? :???: :cry::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz..wszystko zalezy od tego w jakim miejscu na ciele robi sie tatuaż, jaki i czy zachowany jest nazwijmy to zdrowy rozsadek. Dziury o piercingu tez nie sa estetyczne..i tak jak można wyjąć kolczyk..tak samo można usunąć tatuaż.

napewno każdy zanim podejmie taką decyzję powinien mocno sie nad tym zastanowic..

Pani Profesor ma rację :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi świetny tatoo! :grin:

 

Tatuaże uwielbiam i wiem,że jestem już uzależniona. :twisted: w sumie mam 3 wzorki.Na karku(avatar) i ostatnio połączyłam dwa na plecach. 7 godzin dziargania,ale uparłam się,że odrazu chce mieć skończony i dałam rade! :twisted: ogólnie ciesze się,że mój artysta i guru od tatoo jest poza krajem,bo pewnie już bym połączyła ten z karku z tymi na plecach. :twisted:

 

Co do piercingu,to nie mam nic przeciwko,ale osobiście mnie nie wciągnął.Tu wychodze z założenia,że co za dużo to nie zdrowo . :smile:

 

Co do biopsji,to bardzo współczuję wszystkim,którzy mieli nieprzyjemność tego doświadczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiruriru ;)

Po przeliczeniu wszystkiego doszłam, że pomyliłam się w ankiecie. Proszę anulować mój głos, ja chcę jeszcze raz! :mrgreen:

Nie wiem jak to możliwe, ale po trzecim uszkodzeniu dysku, nie mogę odnaleźć żadnego zdjęcia swoich pleców, czyli najładniejszej z moich tragicznych produkcji :mrgreen:

aaale... :twisted:

 

718479861_a0f0ad4403.jpg

 

719352438_00dfa7489a.jpg

 

"Straszny ból" to przesada. No może powiedzmy, że na wewnętrznej stronie ramienia się to znosi ciężko. Na kręgosłupie trochę ciężej. Ale nie drrrrramatyzujmy :mrgreen:

"Ból" jest całkiem podobny do sprawianego przez depilator :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiruriru ;)

Po przeliczeniu wszystkiego doszłam, że pomyliłam się w ankiecie. Proszę anulować mój głos, ja chcę jeszcze raz! :mrgreen:

Nie wiem jak to możliwe, ale po trzecim uszkodzeniu dysku, nie mogę odnaleźć żadnego zdjęcia swoich pleców, czyli najładniejszej z moich tragicznych produkcji :mrgreen:

aaale... :twisted:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

"Straszny ból" to przesada. No może powiedzmy, że na wewnętrznej stronie ramienia się to znosi ciężko. Na kręgosłupie trochę ciężej. Ale nie drrrrramatyzujmy :mrgreen:

"Ból" jest całkiem podobny do sprawianego przez depilator :mrgreen:

 

fajowe ;) bardzo podobaja mi sie dziargi u dziewczynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatooo jest beee fuj :evil:

 

a dziurawienie własnego ciała i wsadzanie w nie kawałków metalu popularnie nazywanych kolczykami jest ok? wszystko zależy od podejscia..

 

tez jest fuj.

 

g.

 

ps. o ile kolczyk jak sie wyjmie to slad nie zostaje, to po usunietym tatoo bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam obrazek do galerii, co prawda nie swój, a mojego brata. Jako główny doradca przy wyborze wzoru czuję się upoważniona :cool: . Jakość zdjęcia nie najlepsza, bo to nie tatuaż był głównym obiektem :wink:

 

tatoode2.png

 

I to chyba prawda, że rzadko kiedy kończy się na jednym tatuażu. Mój TZ poszedł kiedyś do studia, żeby usunąć jakieś stare badziewie a wrócił z dwoma nowymi :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbi bardzo fajne wzorki.

 

ja w planach mam jeszcze wewnętrzne strony ramion,na obydwu chciałabym mieć taki sam wzorek i powoli układam go sobie w głowie. :smile: a to są moje plecki,tribal był pierwszy(15lat miałam),ale powiększyłam go tak o 3razy.I mój kochany aniołek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbi bardzo fajne wzorki.

A dziękować dziękować :)

jak już tak sobie słodzimy, to Ty za to ten na lędźwiach masz bardzo weri macz :) Ten wyżej to trochę nie mój stajl, ale moje też nie są w moim stajlu, więc co ja mądralińskuję ;)

Historia mojego życia jest dość długa ;) Pierwszy - miałam 14 lat - to ta pantera, co ją widać na środku ramienia na drugim zdjęciu. Drugi to ten ludek

alive.jpg

bo mnie porypało na PJ jak miałam z 16 lat ;) Kilka lat później przykryłam go tym, co widać na pierwszym zdjęciu. W międzyczasie drut kolczasty, potem lędźwie. No i na koniec te takie dziuby co się nad drutem wywijają ;)

Do tego moja skóra bardzo słabo przyjmuje barwniki i każdy był po kilka razy poprawiany. Się wycierpiałam ;)

Od jakiś 5 lat cisza. Się zestarzałam ;)

Wszystko made by Karol, Dereniowa. Teraz nie ma już do kogo chodzić, to i ciśnienie mi opadło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...