Skocz do zawartości

Pokaż swój tatuaż.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam indywidualność... z katalogu sobie wybierasz i podobny wzorek ma połowa wioski.

To nie opony ani olej.

ja 4 lata dojrzewałem do projektu

dobry fachowiec nie zrobi ci identycznego wzorka z katalogu, zawsze czymś będzie się różnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowując. Ze swoim ciałem rób co dusza zapragnie, Twoje prawo ! Jak sie komuś nie podoba jego problem, ważne żeby się tobie podobało !

 

Dodalbym jeszcze - nie zmuszac innych, by ogladali te dziela wioskowych artystow.

 

g.

 

ps. Znam pare osob, ktorym zrobiono taki tatuaz, ze nie przeszkadza. Nie u kazdego tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam indywidualność... z katalogu sobie wybierasz i podobny wzorek ma połowa wioski.

To nie opony ani olej.

ja 4 lata dojrzewałem do projektu

dobry fachowiec nie zrobi ci identycznego wzorka z katalogu, zawsze czymś będzie się różnił.

 

Skoro go tu zapodałeś to musisz liczyć sie z krytyką:

 

Wiec: prześwity i przebicia skóry masz naprawdę ekstra.

 

Natomiast CHEST-BURSTER z Obcego nie wygląda jak oryginał lecz jak ten z filmu "Kosmiczne Jaja"

chestburster_spaceballs_2.jpg

 

Z tego co wiem nie miał on ciemnego oka.

 

Tu oryginał:

 

Alien_chestburster.jpg

 

Tak sie przyglądam... ten Twój to ma jeszcze "rurki" na plecach może to bardzie dorosły osobnik... hmm dorosłe osobniki wyglądały rożnie w zależności od tego z czego "wyrosły" przykład w A3 z Psa. Nie pasuje mi porostu ta czarna kropka wyglądająca ja oko obcego, Obce oka jako takiego nie miały, choć mówiłeś ze spraw nie skończona na tym ramieniu i wszystek się może zmienić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałeś się.

Obcy to był pierwszy rysunek.

Biomechanikę czyli całe tło już robił fachowiec. :cool: (po 4 latach)

 

Ale i tak większość osób kojarzyła Obcego z dorosłą postacią i twierdzili, że coś nie pasuje... stąd pomysł na tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałeś się.

Obcy to był pierwszy rysunek.

Biomechanikę czyli całe tło już robił fachowiec. :cool: (po 4 latach)

 

Ale i tak większość osób kojarzyła Obcego z dorosłą postacią i twierdzili, że coś nie pasuje... stąd pomysł na tło.

 

Hmm to właśnie problem z tatuażami... te pierwsze często nie są robione przez fachowców i do tego wybieramy je pod wpływem mody albo swego początkującego temperamentu. Przykład barbie, ten na prawym ramieniu widać że technicznie bardzo boby i do tego ciekawy unikatowy wzór. Ten starszy na lewym... unikatowy jak widzę, ale nie współgra teraz w żaden sposób z tym drugim :( i nawet dorobienie kolczatki mu nie pomoże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to właśnie problem z tatuażami... te pierwsze często nie są robione przez fachowców i do tego wybieramy je pod wpływem mody albo swego początkującego temperamentu. Przykład barbie, ten na prawym ramieniu widać że technicznie bardzo boby i do tego ciekawy unikatowy wzór. Ten starszy na lewym... unikatowy jak widzę, ale nie współgra teraz w żaden sposób z tym drugim :( i nawet dorobienie kolczatki mu nie pomoże :(

I co gorsza tak już zostanie. Pewnie mogłabym jeszcze coś z nim porzeźbić, żeby to zaczęło ze sobą grać i wyglądało chociaż względnie znośnie. Obawiam się tylko, że potem mogę żałować jeszcze bardziej, dlatego zatrzymałam się przy tym, co jest.

Może jak spotkam gdzieś Karola, to mi zaproponuje coś ciekawego i się zastanowię. Na razie jest to poracha, której raczej staram się nie pokazywać ;) Chyba że jest baaaaardzo ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...