Skocz do zawartości

Pokaż swój tatuaż.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sam nie wykonuję - nie chciałbym krzywdzić ludzi - ale w praktycznie każdym dużym mieście znam studio (tylko najlepsze!) i zawsze mogę rabat wycyganić ;)

 

Z Wawy to polecam Juniorink, Jakuza, GrycArt (chłopak się rozkręca), Blackstar, Jatutattoo, no i ziomale z Gulestusa. Gościnnie wpada do swojej ojczystej Wawy Bartek z BartTattoo, który obecnie dziarga po Szczecinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
cwaniak... a sam nie zapodałeś sobie na początek tatoo na całe plery, ha? :twisted:

Ale na 1/4 (nie mili).

 

Planujesz iść do więzienia, że chcesz sobie już tatuaż zrobić? :razz:

Wicia, wszyscy maja chyba na ciebie ignora :wink:

Prison break, wiedziałem, że coś muszę nadrobić... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prowokuj, bo jestem o krok od zrobienia sobie na ciele jakiegoś fajnego dzieła sztuki :roll:

coś małego, na początek...

 

Planujesz iść do więzienia, że chcesz sobie już tatuaż zrobić? :razz:

 

trzeba być przygotowanym na każdą okazję :mrgreen: później mogę nie zdążyć :wink:

 

 

Wicia, wszyscy maja chyba na ciebie ignora :wink:

 

hogi, jeśli już, to PRAWIE wszyscy :roll: ty nie... ja też nie... może ktoś jeszcze? :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prowokuj, bo jestem o krok od zrobienia sobie na ciele jakiegoś fajnego dzieła sztuki :roll:

coś małego, na początek...

 

Planujesz iść do więzienia, że chcesz sobie już tatuaż zrobić? :razz:

 

trzeba być przygotowanym na każdą okazję :mrgreen: później mogę nie zdążyć :wink:

 

Może nie będziesz musiała (czego Ci życzę) i wtedy okaże się, że tatuaż był nadaremno. Na taką sytuację też trzeba być przygotowanym. :mrgreen: Niestety na wszystkie okazje się nie da przygotować, a łatwiej "dorobić" tatuaż niż go później usuwać. :wink:

 

 

hogi, jeśli już, to PRAWIE wszyscy :roll: ty nie... ja też nie... może ktoś jeszcze? :wink: :twisted:

 

Może to i dobrze? Trafiam tylko do elitarnego grona, a nie jakiegoś plebsu. :mrgreen: Nie rozmieniam się na drobne i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz będę starą zrzędliwą klempą :mrgreen:

vero, do samego tatuażu nie zniechęcam, ale dobrze przemyśl miejsce (na sobie ;)) w którym go chcesz zrobić. Ja sobie tatuażami skutecznie utrudniłam życie, bo czasem niestety ludzie traktują mnie przez nie jak debilkę. W szczególności jak musze udawać szalenie poważną osobę, a tu całe ramię w dziarach :roll: Plecy dobre som i dość bezkolizyjne w zasadzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...