Skocz do zawartości

stuki zawieszenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od pół roku mam też nowego WRX (też z autoryzowanego salonu, żeby nie było dyskusji). Prowadzi się fantastecznie, mimo pochyłości jezdni jeździ prosto, nie stuka i nie trzęsie kierownicą pomimo niskiego profilu opon (ciśnienie też prawidłowe, żeby nie było dyskusji). Znaczy że coś z tym układem kierowniczym w OBK jest nie w porządku, nie jestem przeczulony tylko zły na tę usterkę, postępowanie mojego serwisu i tłumaczenia pana Andrzeja Kopera. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem przeczulony tylko zły na tę usterkę, postępowanie mojego serwisu i tłumaczenia pana Andrzeja Kopera. Pozdrawiam wszystkich

Moze jak bedzie Pan kiedys w Wa-wie to niech sie Pan umowi na jakis dzien to Panu to zrobia.....co moge poradzic.. :?: .jedni to slysza inni nie...

AK

ps.moze do k-rk... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Krakowie, nic nie poradzili. Swoją drogą kolego kupił niedawno legacy diesel i ten jeździ jak po sznurku, w dodatku bez stuków. To odgrzało moje zastarzałe pretensje do mojego OBK...

Wspomaganie innego rodzaju w tych nowych.... No ale jakby Pan kiedys miał byc w Wa-wie to na pare godzin auto potrzebuje i wymienia co trzeba.....tylko tel. pare dni wczesniej.

( usuniecie stukow maglownicy trzeba zglosic )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę części napewno wymienię... najpierw jednak muszę się dobrać do zawieszenia żeby stwierdzić co padło. Przód wygląda tak jakby dostał strzała po stronie kierowcy - auto jeździło tylko w fabryce jako transport wewnętrzny... powinno być naprawione lepiej. Jakbym nie mógł sobie z tym poradzić sam to zajrzę do Wawy.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Moj ojciec ma legacy '05 - prawie 40tys km i NIC nie stuka. W moim legacy III stuka, czuc tez lekkie stukniecie na kierownicy. Wydaje sie, ze stuka w niektorych egzemplarzach - czyli nie jest normalne. Skoro sa takie, ktore nie stukaja to znaczy, ze jest jakas roznica i serwis powienien: 1. ja znac 2. naprawic stukanie.

 

Serwis temat zna od dawna i ma go gdzieś.

Dyrekcja i spółka twierdzi, że stuka i tak ma być!

To do jasnech cholery dlaczego u niektórych nie stuka?

Łomot z układu kierowniczego jeżeli występuje jest tragiczny i dla normalnego kierowcy nie do zaakceptowania. Dramat!

Mam wrażenie że Dyrekcja tak naprawdę nie chce rozwiązać tego problemu.

Pękam ze śmiechu czytając w Plejadach wynurzenia Dyrekcji na temat "moralności Kalego"

U mnie od ponad roku jest problem z brakiem mocy (2,0 bez turbo, rok 2007) , kilka razy programowany, wymiana przepustnicy i nic nie pomaga, serwis jest bezradny a SIP nie robi nic żeby pomóc, przysyła tylko kolejne cd-ki z aktualnym podobno programem , kompletna porażka i co - wydane 120k i bujaj sie Felek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...