Skocz do zawartości

skrzypiące fotele


BartOa

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

takie krótkie pytanie mam, czy ktoś miał problem ze skrzypiącym przednim fotelem pasażera?

Ostatnio co jedziemy we dwójkę na nierównościach skrzypienie daje się coraz bardziej we znaki, jak stare łożko lub fotel domowy :-)

Dodam że raczej jesteśmy o średniej wadze a z naszego autka raczje nikt inny nie korzysta.

 

Mój XV jest z 2020 roku.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sartek napisał:

U mnie w civicu wymieniono na gwarancji stelaż fotela pasażera, bo skrzypiał właśnie. Może warto sprawdzić, czy w Subaru nie zdarza się podobna przypadłość.

Zapomnij.

 

Skrzypi element, gdzie pseudo-skóra dotyka się z plastikiem siedziska. Było omawiane na forum, poszukaj. Jakieś nawet fotki były itd.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszsytkie podpowiedzi.

Okazuje się że dziś skrzypiało mniej, po wysukiwaniach źródeł skrzypienia stwierdziłemże możliwe że środkowy pojemnik też skrzypi.

 

Nie jestem w stanie konkretnie powiedzieć które miejsce wywołuje to skrzypienie, więc na razie zamknę temat. 

 

Jeszcze raz dziękuję za pomocne wpisy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.10.2022 o 14:02, bmbm napisał(a):

Zapomnij.

 

Skrzypi element, gdzie pseudo-skóra dotyka się z plastikiem siedziska. Było omawiane na forum, poszukaj. Jakieś nawet fotki były itd.

Potwierdzam. Psiknięcie po całej długości sylikonem do uszczelek rozwiazało problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co skrzypi.

 

Subaru skrzypi:mrgreen:

 

Jak w tym dowcipie, gdy pan kierowca podczas szkolnego wyjazdu naprawiając silnik w autobusie poirytowany niemożnością znalezienia usterki zacząna kląć na czym świat stoi. W tym momencie jedno z dzieci podchodzi do niego i mówi:

-A ja wiem co się popsuło.

-No co się popsuło?

Pyta z nadzieją w głosie kierowca.

- Autobus się popsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...